LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mak200 Zdecydowanie, jedyny dobry turniej w naszym wykonaniu od ponad 30 lat.
0
@Mak200 To oczywiste przecież :D
Uznawany przez wielu jako najlepszy napastnik w historii piłki nożnej brazylijski Ronaldo także nie ma LM.
1
@Antimadridista_WR Jego rola tutaj jest wyolbrzymiana, półfinał w murarzami z Interu pokazał, 7 bramek w dupę, a w finale nawet jednego nie potrafili strzelić.
0
@PepGuardiola1971 Żadnego medalu z Reprezentacją, choćby brązowego i tylko jedna LM, dwie skazy na wspaniałej karierze, jednej z najlepszych w historii tego sporu.
1
@Bogan Jak dla mnie tylko Atletico, zawsze to kolejny klub w lidze z tym pucharem i bardziej prestiżowe starcia bezpośrednie, co przekłada się na jakość sportową całej ligi.
Ogólnie to nie darzę sympatią żadnego z 4 klubów.
Najprzyjemniejszą historię mamy z Arsenalem i w sumie też byłoby spoko gdyby wznieśli uszatego, gdyż jeszcze w gablocie także tego im brak.
0
@tbas Do tego momentu był remis w dwumeczu i grali w osłabieniu, ktoś wysunięty do kontry to zrozumiały zamysł taktyczny, aby dać sobię szansę na gola, przecież dogrywka to i tak pozamiatane grając w 10.
Mówię tylko o tej akcji. Mapet ogólnie w obronie nie pomaga.
0
@Lordzi Średnio bym powiedział.
2
@Natalia12345 Na pewno szansę by wzrosły, jak to Brazylijczyk, intelektem nie grzeszy. Zawalił nam mega szansę, czysty kretynizm te mecze towarzyskie w decydującej fazie sezonu klubowego.
1
@tarantino10 Fajnie jakby to Atletico wygrało swój pierwszy puchar, zawsze to liga hiszpańska, ale słabo ich widzę z p$g czy Bayernem.
1
@Giwera To prawda, może około 60 wykręcić. Najlepszy wynik Messiego to 73, a Crisa chyba 61.
0
@L3OM3SSI Tak, Liverpool to był największy kac, a płakałem tylko raz w 2010 po dwumeczu z Interem.
0
@mekston Wszystkie mecze na styku i ani odrobiny szczęścia dla nas. Może jeszcze los odda :D
0
@BARCA1899Messi Za rok będzie taki sam okres posuchy jak real w oczekiwaniu na decime.
0
@SeWo77 Też bym chciał aby to właśnie Atletico wygrało LM, zawsze to puchar dla LaLiga, a poza tym jeszcze nigdy nie wygrali tego tytułu.
1
@norbi77 Nie rozumiem krytykowania Flicka, ale może to być spowodowane rozgoryczeniem, przecież tak niewiele brakło w poprzednim sezonie i teraz.
Większość decyzji stykowych na naszą niekorzyść co wywołało falę negatywnych emocji.
0
@BORO_12 Dobrze dobrze :D
0
@AduŚ07 W tym roku na miękko.
Najgorzej było w 2010, z Liverpoolem i w zeszłym sezonie.
0
@BORO_12 Jak nie ma 18 jak jest 2007 r :D
2
@urbipl Jak dalej każdy stykowy moment będzie na naszą niekorzyść to sobię możemy nawet Supermana z Iron Manem wystawić i nic to nie da.
Oglądam LM od ponad 20 lat i jedyny dwumecz, gdzie przeszliśmy dalej zyskując na sędziowaniu oraz uwzględniając aspekt szczęścia to remontada z p$g, a tak pierwsze dwumecze które mi przychodzą na myśl to 2008 z United, 2010 z Interem, 2012 z Chelsea, 2025 z Interem, ten ostatni dwumecz, a jakby pomyśleć to pewnie jeszcze by Się doszukał więcej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RoberDzik Nie zdziwię się ani ciut ciut jak real wejdzie do finału i znowu ich zleją.
0
@WiecekFCB No właśnie, też to mi przeszło przez myśl.
2
@Comentateiro Ciężko się nie zgodzić, szczególnie wczoraj przy wyzerowaniu rywalizacji. Najtrudniejsze zadanie wykonane i nagle hamulec ręczny, rywal pakuję gola i standardowy scenariusz loading...
0
@AlexDark00 I co to ma do rzeczy?
U nas był słaby.
1
Fajnie byłoby chociaż raz przejść po szczęśliwym dwumeczu, żeby to nam wpadł jakiś kapeć dający awans, ile już razy widziałem Barcę w LM siedzącą na rywalu jak dzik na sośnie i nic, jedziemy do domu.
2
Po prostu smutno.
0
Po awans Barco kochana
1
Visca El Barca, Visca Catalunya!
0
@July_6_BcN No mówię właśnie :D
0
@July_6_BcN Jeśli będzie ten finał to moja golizna ani trochę nie będzie Ci przeszkadzać, tak w skowronkach będziesz latała.