0

@tomek8756 Piękna kobieta, ciekawe czy na La Bambie któraś jest równe urodziwa :D

5

@derus Zgadzam się w 100%, to jest wielki talent, piękny piłkarz, chyba najlepszy w historii tak młody zawodnik, ale charakter ma słaby, tylko jakieś Instagramowe wrzutki, dziwne zachowania wobec trenera. Za 300 mln sprzedałbym go bez wachania, bo tutaj po 20 roku już może być ostry zjazd patrząc na to jaki to wczesnorozwojowiec.
Klub na 1 miejscu. VeB!

1

@Comentateiro No z tym, że Leo zawsze będzie najlepszy to odpłynął, może nie Lamine, ale na pewno w końcu ktoś lepszy się pojawi.

0

@michal26 Pewnie tak jest i Yamal przed 30 już będzie mieć prime za sobą, ale jak pogra dekadę na wysokim poziomie to będzie miód i 2 LM dorzucić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Zoker To sobię sprawdź ile Leo miał w jego wieku goli, bo wychodzisz na ćwierćinteligenta. Wesołych Świąt :D

1

@EzioAuditoreDF On bardziej jak pawian wygląda :)

9

@Zoker Pewnie dlatego ma kilka razy więcej bramek od Leo, jeśli porównać ich w tym samym wieku. Oczywiście ma też dużo więcej minut, ale Messi jak był nastolatkiem to też nie miał wybitnego wykończenia.

15

Piłka jest priorytetem, wybił ja, a więc jak spóźniony :D
Diego zawsze zamiast rozumu używa emocji.

1

@Rupert_Haubica Najpierw piłka, a później już nie miał gdzie tej nogi postawić. Jeśli to jest czerwona to bez sensu w ogóle na boisko wychodzić, przecież każda akcja może się tak skończyć, najważniejsza jest intencja moim zdaniem.

0

@draxidox ,,śmietnikami,, ale masz szacunek.

1

@Ptasior Tutaj trzeba wygrać LM, wtedy będzie zwieńczenie tego o czym piszesz.

0

@Marusek Jak postawili autobus w polu karnym to jak tutaj grać na takie coś, beton 100%, cud, że udało się to wygrać. VeB!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PJ777 4:2 to twoim zdaniem dobry wynik przed rewanżem? Haha

3

W angielskiej też ciekawie, City w gazie, Arsenal pod formą, 9 pkt przewagi, ale Ekipa Pepa ma mecz zaległy i mecz bezpośredni, może się zrobić 3 pkt przewagi Kanonierów niebawem i niesamowita presja na nich.
Raczej majstra dowiozą, ale na pewno końcówka sezonu zapowiada się fantastycznie :)

1

@Foro Jeśli patrzymy tylko na epizod w naszym klubie to Suarez np.

0

@TR3YWAY A jak inaczej nazwać jedna z najlepszych 9 w historii piłki nożnej, a być może najlepszą?

0

@Ojciec5tkidzieci Widziałem ostatnio już dzieciaka, on wygląda jakby to było przyspieszone :D

0

@Encore Tego podania to nawet Messi nie ma.

0

Najważniejsze 3 pkt w sezonie jak narazie, a do tego zmęczone Atletico przed pierwszym meczem w LM. VeB!
Jazda z nimi i wygrać ten tryplet meczów 3/3.

0

Najbardziej liczę dziś na świetny występ Fermina. VeB!

0

@Kgorecki2500 Dzięki Iran :D
Oby dobro zwyciężyło nad złem i kiedyś może uda nam się wyzbyć wszelkich ciągotek do wojen.

1

@Kgorecki2500 Za drugim razem, w 1940 także przez Ardeny uderzyli, omijając linię Maginota, co zaskutkowało błyskawicznym podbiciem Francji.

1

@ViscaelBarca2007 Tak jest, rozumiem :D

1

@ViscaelBarca2007 Czyli Barca zdobyła prawię 9 bramek mnie niż wskazuję xG?
Skoro tak, to dowód, że stwarzamy mnóstwo sytuacji, a real psim swędem potrafi strzelić gola z xG 0.04 :)
Klasyczek.

0

@ziomal62 Arsenal gra totalnie pragmatycznie, są wyrachowani w tym sezonie kompletnie, ale to nie jest ładne granie.

1

@maroon Kilka krajów chcę się przeciwstawić monopolowi państw które posiadają cały arsenał i skutki widzimy na bliskim wschodze. USA będzie mówiło kto może, a kto nie, a tymczasem mają kilka tysięcy głowic i jako jedyny kraj w historii użyły owej broni na wojnie.
Systemem na świecie rządzi tylko i wyłącznie manipulacja i kłamstwo, ubrane w górnolotne wzniosłe słówka.

0

@michal26 W takich sytuacjach uznany gol i bramkarz wylatuję, ale przepisy mówią inaczej.

2

@BojanKriKicz Już!
Święta są, na szachy przyjdzie pora innym razem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?