LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Batys Brave sztosik, nie trzeba YT premium nawet, można minimalizować brak reklam, lata wręcz :)
3
@NeroTFP1 Oczywiście, że tak. Bardziej taki np. Puyol by raził w ich barwach, a Messi grał w równie ochydnym p$g, także no.
0
@malypuzon Ty sobię bronisz De Jonga, a na poparcie tezy, że jest niewypałem świadczą statystyki, styl jaki pokazuję na boisku i te największe w historii klubu blamaże, których jest jedną z ostatnich twarzy tutaj i lepiej żeby jak najszybciej to się skończyło, a w dodatku zarabia tyle ile powinien Messi :)
4
@kubix05 W latach 90. To istne marzenie :D
2
@EzioAuditoreDF Można to tylko porównać do osiągnięć takich geniuszy, którzy wyprzedzili swoje czasy jak Leonardo Da Vinci, Kopernik, Einstein, Michał Anioł. Chociaż twój wyczyn wybiega daleko dalej niz ww. pionierzy, przy tym co zrobiłeś to powstał taki kontrast, że ich osiągnięcia bledną i stają się niczym.
0
@Rhaan Bez jaj, oglądam uważnie każdy mecz i De Jong ani jednego partidazo przez te wszystkie lata nie zagrał, a świetnych mecz kilka.
2
@Pedri16Future Czy ja wiem, wstyd to może nie, ale lekkomyślność na pewno tak, w przypadku kiedy się tego nie robi zawodowo tylko tak o, żeby urosnąć.
0
@Kgorecki2500 Wszystko jeden czort, tylko znaczek inny.
0
@MesQueUnClub_87 Jakie to firmy, tak z ciekawości.
0
@Piisarz Czyli odpowiedziałeś sobię na komentarz, ani defensywy, ani ofensywy, ot taki średniak z gigantyczną pensją.
0
@malypuzon A coś na jego obronę można podrzucić? Bo jak narazie to transfer totalna klapa.
1
@Bartas7VeB Lepiej dać De Jongowi jeszcze 100 lat, może coś pokaże hahahahaha
0
Marzenie, aby w lecie stąd odszedł. 4 miejsce na liście największych niewypałów w historii klubu. Przeciętniak.
0
Zmienić ustawienie na 4-4-2
Wysunięty Lewy, Yamal na prawej, w środku czwórka, Fermin, Pedri, Olmo, Bernal.
5
@Gall Wielkich?
Ani jednego, świetnych kilka :)
2
@July_6_BcN Łącze się z Tobą w zrozumieniu i oczekiwaniu na urlop więc :D
2
Niedziela wieczór, niepowtarzalny klimat zbliżającego się poniedziałku. Miód :D
1
Ciekawe po co kobiety na basen przychodzą w takich stringach, że dwie dziury widać.
1
Atletico jest słabe, trzeba zagrać na pełnej koncentracji w Madrycie i spokojnie możemy wygrać bez Brazylijczyka, remis też będzie świetnym wynikiem, gdyż oni na Camp Nou grają jak amatorzy.
7
Mam nadzieję, że z Raphinhą to celowe działanie, żeby nie grał tego towarzyskiego i był w formie.
1
@directedbyfcb Jakby nie było to wciąż jest szansa.
0
@Nazio_87 To może jeszcze jeden sezon w Barcy i tylko na tym się skupi, a nie jeździć i stawać się ułomnym piłkarzem kilka razy w roku.
0
@Piotrek1993 Oby zamurowali, bo jak nie to strzelą nam drugą, a tak może jakiś rykoszet, czy inny błąd bramkarza i cyk gol!!!!
0
@tigerekxd Coś w tym jest, gram na trawce kilka razy w raku i takiej wrzutki jak Cash to nie zagrywam.
3
Pietu powinien wyjść w pierwszym i zostać zmieniony w 2 połowie moim zdaniem.
0
@Antimadridista_WR Z czym niby?
3
Oho, szykujcie się na kolejne duże podwyżki na stacjach paliw, Tusk obiecuję obniżkę :D
1
@Antimadridista_WR Przecież to też jest banda zboczeńców i wykolejeńców, nikt normalny nie zostaję sędzią, prokuratorem, adwokatem itp.
A ten wyrok tylko to potwierdza, za mniejsze przewinienia zamieniłabym w karmę dla rybek, a tego typu czyny to jest po prostu poza skalą.
0
@APTAPT Tak napisałeś, że można to zinterpretować, iż porównujesz ww. kluby i ich juniorów do Barcy i realu kobiet, więc się do tego odniosłem, ale chyba nie o to Ci chodzi co? :)
2
@APTAPT Co z tego, że wszystko jest profesjonalne, tacy juniorzy w wieku np. 15 lat z ww. klubów by zjedli dziewczyny intensywnością, szybkością, dynamiką i wydolnością. Już jakiś czas temu był przecież przeprowadzony podobny eksperyment i wynik oczywisty padł.