0

@July_6_BcN No mówię właśnie :D

0

@July_6_BcN Jeśli będzie ten finał to moja golizna ani trochę nie będzie Ci przeszkadzać, tak w skowronkach będziesz latała.

4

@gumaz Ja na waleta, zapraszam wszystkich golasów na oglądanie meczycha tak jak nas Pan Bóg stworzył. VeB!

1

@Ignareks Jak dla mnie to może być bez dogrywki. 5:2 Barca wygrywa dziś!

2

@Lionel_Messi10 Ledwo idzie w tych workach hahahahaha

4

Lenglet, wierzę w Ciebię :D
Czerwona w pierwszej, aby była oliwa sprawiedliwa.

5

@LAMC_10 A to nie jest tak, że algorytm podrzuca według tego co się ogląda w internecie.? :D

1

@CriminalFCB Skąd takie info?

6

Wielki gest ja cię kręcę, brawo!
Jednak istnieją jeszcze na tym świecie jednostki wybitne w swych czynach.

0

@Lordzi I co z tą trawa i jej długością?

1

@ifoa Czyli wszystko wskazuję na to, że dzisiaj zaczniemy tworzyć nową, bardziej pozytywną historię w tym aspekcie.

1

@FCB24 Jeśli strzeli samobója w dogrywce, który nas wyrzuci z LM to jedyną słuszną opcja, będzie danie mu szansy w następnym sezonie.
Arauczo!!!!!!

0

@FCB24 Prawo mają, ale czy wypada na najwyższym poziomie grać cały mecz we własnym polu karnym?

0

@Katalończyk 99 Ja liczę dzisiaj na ogrom szczęścia :)

0

@ifoa Tylko faza pucharowa tak?
W grupie zdarzały się wyjazdowe mecze z wygranymi 3:0 i wyższymi.
Tak mi się bynajmniej wydaję :D

0

@majkiii Już pokazaliśmy jakim kolosem Barca staję się przez gigantyczne transfery, Cou, Griez, De Jong, Dembele...

3

Lejemy ich i do półfinału. Vamos!

0

@Aequlibre Niestety nie, ale to dobrze, będzie niespodzianka.

0

Ale dziwny sen miałem, ustawiałem jakieś lustra czy coś w ten deseń w jednej linii, co spowodowało otworzenie się tunelu czasoprzestrzennego :D
Sny>rzeczywistość.

0

@Tigermaus Zgotował jej istny koszmar to teraz musi wypić piwo którego nawarzył :D

4

Komentarz usunięty

23

Skoro oni nam strzelili 2 to my możemy im strzelić 6.

2

@Laminedependencia Rok 2008 był świetny w wykonaniu Ronaldo, ale patrząc szerzej to prime miał jednak później, w realu.

0

@The Game 10 Liczę na Hiszpanie :D

4

@TR3YWAY Niestety, ale to mężczyźni sami tę patologię napędzają, traktując każdą przeciętną, niezbyt inteligentną dziewczynę jakby ją Michał Anioł wystrugał, a później się dziwić co typiarkom odwalają. To się chyba nazywa hipergamia :D

0

@Sysia11 Oby Argentyna nie obroniła MŚ, bo tutaj niektórzy się będą spuszczać przez 1000 lat na okrągło i odmawiać zaczną modlitwy do swojego guru...

1

@Bilon87 Może Atletico przekręci :D
Taa, jak ciul hahahahaha

0

@Tigermaus Łączę się z Tobą w tym uczuciu.

0

@AmigoBlancos Inter nie wygra z Como.

0

@HavertzKai W sensie, że taka szybka gra?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?