LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN No mówię właśnie :D
0
@July_6_BcN Jeśli będzie ten finał to moja golizna ani trochę nie będzie Ci przeszkadzać, tak w skowronkach będziesz latała.
4
@gumaz Ja na waleta, zapraszam wszystkich golasów na oglądanie meczycha tak jak nas Pan Bóg stworzył. VeB!
1
@Ignareks Jak dla mnie to może być bez dogrywki. 5:2 Barca wygrywa dziś!
2
@Lionel_Messi10 Ledwo idzie w tych workach hahahahaha
4
Lenglet, wierzę w Ciebię :D
Czerwona w pierwszej, aby była oliwa sprawiedliwa.
5
@LAMC_10 A to nie jest tak, że algorytm podrzuca według tego co się ogląda w internecie.? :D
1
@CriminalFCB Skąd takie info?
6
Wielki gest ja cię kręcę, brawo!
Jednak istnieją jeszcze na tym świecie jednostki wybitne w swych czynach.
0
@Lordzi I co z tą trawa i jej długością?
1
@ifoa Czyli wszystko wskazuję na to, że dzisiaj zaczniemy tworzyć nową, bardziej pozytywną historię w tym aspekcie.
1
@FCB24 Jeśli strzeli samobója w dogrywce, który nas wyrzuci z LM to jedyną słuszną opcja, będzie danie mu szansy w następnym sezonie.
Arauczo!!!!!!
0
@FCB24 Prawo mają, ale czy wypada na najwyższym poziomie grać cały mecz we własnym polu karnym?
0
@Katalończyk 99 Ja liczę dzisiaj na ogrom szczęścia :)
0
@ifoa Tylko faza pucharowa tak?
W grupie zdarzały się wyjazdowe mecze z wygranymi 3:0 i wyższymi.
Tak mi się bynajmniej wydaję :D
0
@majkiii Już pokazaliśmy jakim kolosem Barca staję się przez gigantyczne transfery, Cou, Griez, De Jong, Dembele...
3
Lejemy ich i do półfinału. Vamos!
0
@Aequlibre Niestety nie, ale to dobrze, będzie niespodzianka.
0
Ale dziwny sen miałem, ustawiałem jakieś lustra czy coś w ten deseń w jednej linii, co spowodowało otworzenie się tunelu czasoprzestrzennego :D
Sny>rzeczywistość.
0
@Tigermaus Zgotował jej istny koszmar to teraz musi wypić piwo którego nawarzył :D
4
Komentarz usunięty
23
Skoro oni nam strzelili 2 to my możemy im strzelić 6.
2
@Laminedependencia Rok 2008 był świetny w wykonaniu Ronaldo, ale patrząc szerzej to prime miał jednak później, w realu.
0
@The Game 10 Liczę na Hiszpanie :D
4
@TR3YWAY Niestety, ale to mężczyźni sami tę patologię napędzają, traktując każdą przeciętną, niezbyt inteligentną dziewczynę jakby ją Michał Anioł wystrugał, a później się dziwić co typiarkom odwalają. To się chyba nazywa hipergamia :D
0
@Sysia11 Oby Argentyna nie obroniła MŚ, bo tutaj niektórzy się będą spuszczać przez 1000 lat na okrągło i odmawiać zaczną modlitwy do swojego guru...
1
@Bilon87 Może Atletico przekręci :D
Taa, jak ciul hahahahaha
0
@Tigermaus Łączę się z Tobą w tym uczuciu.
0
@AmigoBlancos Inter nie wygra z Como.
0
@HavertzKai W sensie, że taka szybka gra?