4

@TR3YWAY Niestety, ale to mężczyźni sami tę patologię napędzają, traktując każdą przeciętną, niezbyt inteligentną dziewczynę jakby ją Michał Anioł wystrugał, a później się dziwić co typiarkom odwalają. To się chyba nazywa hipergamia :D

0

@Sysia11 Oby Argentyna nie obroniła MŚ, bo tutaj niektórzy się będą spuszczać przez 1000 lat na okrągło i odmawiać zaczną modlitwy do swojego guru...

1

@Bilon87 Może Atletico przekręci :D
Taa, jak ciul hahahahaha

0

@Tigermaus Łączę się z Tobą w tym uczuciu.

0

@AmigoBlancos Inter nie wygra z Como.

0

@HavertzKai W sensie, że taka szybka gra?

0

@tkankowski ,,krzykacz, spod kamienia,,
Wymyśl coś swojego nudziarzu i nie płacz tyle w internecie z powodu tego, że ktoś napisał swoje zdanie w temacie :d

1

@LukaszFan To, że nie ma gwiazd pokroju tych ze ścisłego topu to nie znaczy, że nie ma wielkiego ego.
Przecież piłkarzyki to odklejeńcy, pewnie w 2 polskiej lidze się mają za nie wiadomo kogo, a Union to jednak czołowy klub Europy, takie top 50 :D

0

Ciekawe, czy wyrobimy się z wygraniem LM w krótszym czasie, niż miało to miejsce od pierwszego do drugiego tytułu. 1992-2006.
Kiedy myślę o tamtej przerwie to wydaję mi się znacznie dłużej niż w rzeczywistości, a już prawie mamy tak samo długo posuche.

1

@Hadim Dobrze zrobił Hansi, obrona ligi to ogromny sukces, a mamy jeszcze superpuchar. Awans w LM to byłby po prostu cudowny dzionek piłkarsko.
Jeśli sędzia nie wypaczy wyniku i będzie wykonywał swoją pracę na najwyższym poziomie, a Barca zagra swoje to naprawdę możemy ich wyrzucić.

1

Od razu wiadomo, że to nie wypali.
Już widzę jak kobieta bierze w ryzy piłkarzyków z wielkim ego i narzuca swoją wizję :D
To by nie wyszło w okręgówce, a co dopiero w drużynie top5 lig Europy.

0

@Nieznajomy Ludzie przestają myśleć bo robi to za nich technika, chyba mi nie powiesz , że nie ma to zależności.
Oglądałem program w których przeprowadzono dokładne badania na dzieciach i dzisiejsze maluchy mają niektóre części mózgu mniejsze o dzieci z przeszłości, które od urodzenia nie miały styczności np. z telefonami(smartfonami)
Wyobraźnia i cierpliwość u obecnych maluchów nie istnieję praktycznie.

1

@marcin62 Jaki wniosek, technologia coraz bardziej rozwinięta, a człowiek coraz bardziej niedorozwinięty.

1

@MagdJanko I to wysoko :D

2

@davor1969 PK to najpierw trzeba wygrać.

4

Liga będzie prawdopodobnie obroniona, wielki sukces Barcy, 29 mistrzostwo na wyciągnięcie ręki. We wtorek najważniejszy mecz sezonu, szansa na awans jest, jeśli zagramy na szczyt naszych możliwości. VeB!

0

@dzefrej234 Pamiętny sezon 7'upa :D

0

@ViscaelBarca2007 Wcale mnie nie zdziwi jeśli przejdą dalej, mówię o realu oczywiście.

0

Hahahahahaha, tak na pewno :)
On czuję rozczarowanie, musiałby mieć IQ na poziomie listewki :D

1

Nagle podczas oglądania reklamy LM poczułem irracjonalne uczucie, iż to jeszcze nie czas na nasze odpadnięcie i wewnętrzny spokój, że to odrobimy. VeB!

1

Dostaliśmy baty od Atletico i nagle wysrywy, a może Lewy po tym meczu zrozumiał, że brakującego ogniwa w Barcy już nie wygra i szuka alternatyw.

3

@Arden Akurat tutaj trzeba chwalić, żeby nasi nak z przodu biegali to jechalibyśmy z każdym.

0

@ravpelc Iluzoryczne są, ale są :D

0

@matirix20 Jasne, jest świetny, ale to Brazylijczyk i do tego często pauzuje.

0

@July_6_BcN A przyjedziesz do Lubuskiego?

0

@July_6_BcN A mieliśmy się na finał u Ciebię na kwadracie spotkać :/

1

@Encore Dla mnie żółta, nie miał piłki pod kontrolą i to to też powinno być wzięte pod uwagę.

0

@July_6_BcN Nieeeeee, wierzyłem w Ciebię. To chociaż w myślach to zrób.

0

@July_6_BcN Rzuć teraz zaklęcie remontady w odpowiedzi na komentarz, a gwarantuję Ci, że przejedziemy do półfinału.

0

@Ignareks Nie dla mnie i pewnie dla wielu innych kibiców piłki nożnej, a także sponsorów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?