LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@TR3YWAY Niestety, ale to mężczyźni sami tę patologię napędzają, traktując każdą przeciętną, niezbyt inteligentną dziewczynę jakby ją Michał Anioł wystrugał, a później się dziwić co typiarkom odwalają. To się chyba nazywa hipergamia :D
0
@Sysia11 Oby Argentyna nie obroniła MŚ, bo tutaj niektórzy się będą spuszczać przez 1000 lat na okrągło i odmawiać zaczną modlitwy do swojego guru...
1
@Bilon87 Może Atletico przekręci :D
Taa, jak ciul hahahahaha
0
@Tigermaus Łączę się z Tobą w tym uczuciu.
0
@AmigoBlancos Inter nie wygra z Como.
0
@HavertzKai W sensie, że taka szybka gra?
0
@tkankowski ,,krzykacz, spod kamienia,,
Wymyśl coś swojego nudziarzu i nie płacz tyle w internecie z powodu tego, że ktoś napisał swoje zdanie w temacie :d
1
@LukaszFan To, że nie ma gwiazd pokroju tych ze ścisłego topu to nie znaczy, że nie ma wielkiego ego.
Przecież piłkarzyki to odklejeńcy, pewnie w 2 polskiej lidze się mają za nie wiadomo kogo, a Union to jednak czołowy klub Europy, takie top 50 :D
0
Ciekawe, czy wyrobimy się z wygraniem LM w krótszym czasie, niż miało to miejsce od pierwszego do drugiego tytułu. 1992-2006.
Kiedy myślę o tamtej przerwie to wydaję mi się znacznie dłużej niż w rzeczywistości, a już prawie mamy tak samo długo posuche.
1
@Hadim Dobrze zrobił Hansi, obrona ligi to ogromny sukces, a mamy jeszcze superpuchar. Awans w LM to byłby po prostu cudowny dzionek piłkarsko.
Jeśli sędzia nie wypaczy wyniku i będzie wykonywał swoją pracę na najwyższym poziomie, a Barca zagra swoje to naprawdę możemy ich wyrzucić.
1
Od razu wiadomo, że to nie wypali.
Już widzę jak kobieta bierze w ryzy piłkarzyków z wielkim ego i narzuca swoją wizję :D
To by nie wyszło w okręgówce, a co dopiero w drużynie top5 lig Europy.
0
@Nieznajomy Ludzie przestają myśleć bo robi to za nich technika, chyba mi nie powiesz , że nie ma to zależności.
Oglądałem program w których przeprowadzono dokładne badania na dzieciach i dzisiejsze maluchy mają niektóre części mózgu mniejsze o dzieci z przeszłości, które od urodzenia nie miały styczności np. z telefonami(smartfonami)
Wyobraźnia i cierpliwość u obecnych maluchów nie istnieję praktycznie.
1
@marcin62 Jaki wniosek, technologia coraz bardziej rozwinięta, a człowiek coraz bardziej niedorozwinięty.
1
@MagdJanko I to wysoko :D
2
@davor1969 PK to najpierw trzeba wygrać.
4
Liga będzie prawdopodobnie obroniona, wielki sukces Barcy, 29 mistrzostwo na wyciągnięcie ręki. We wtorek najważniejszy mecz sezonu, szansa na awans jest, jeśli zagramy na szczyt naszych możliwości. VeB!
0
@dzefrej234 Pamiętny sezon 7'upa :D
0
@ViscaelBarca2007 Wcale mnie nie zdziwi jeśli przejdą dalej, mówię o realu oczywiście.
0
Hahahahahaha, tak na pewno :)
On czuję rozczarowanie, musiałby mieć IQ na poziomie listewki :D
1
Nagle podczas oglądania reklamy LM poczułem irracjonalne uczucie, iż to jeszcze nie czas na nasze odpadnięcie i wewnętrzny spokój, że to odrobimy. VeB!
1
Dostaliśmy baty od Atletico i nagle wysrywy, a może Lewy po tym meczu zrozumiał, że brakującego ogniwa w Barcy już nie wygra i szuka alternatyw.
3
@Arden Akurat tutaj trzeba chwalić, żeby nasi nak z przodu biegali to jechalibyśmy z każdym.
0
@ravpelc Iluzoryczne są, ale są :D
0
@matirix20 Jasne, jest świetny, ale to Brazylijczyk i do tego często pauzuje.
0
@July_6_BcN A przyjedziesz do Lubuskiego?
0
@July_6_BcN A mieliśmy się na finał u Ciebię na kwadracie spotkać :/
1
@Encore Dla mnie żółta, nie miał piłki pod kontrolą i to to też powinno być wzięte pod uwagę.
0
@July_6_BcN Nieeeeee, wierzyłem w Ciebię. To chociaż w myślach to zrób.
0
@July_6_BcN Rzuć teraz zaklęcie remontady w odpowiedzi na komentarz, a gwarantuję Ci, że przejedziemy do półfinału.
0
@Ignareks Nie dla mnie i pewnie dla wielu innych kibiców piłki nożnej, a także sponsorów.