5

@LAMC_10 Vasquez :D

0

@Sysia11 Ja bym Obok Hiszpanii i Francji postawił jednak Portugalię, tam w środku Fernandes i Vitinha to mogą zdominować każdego.

0

@Encore Nie no śmiech na sali z tym Dembele, Kane powinien być top1, przecież staty ma dwa razy lepsze, albo i lepiej.

1

Wojna secesyjna w obozie realu, północ południe, ciekawe kto wyjdzie z tej wojny zwycięsko.

0

@Kamiloza91 Jeden mecz, jeśli Arsenal strzeli pierwszy gola to przejdzie do tego co w tym sezonie opanowali do perfekcji, czyli szczelna defensywa. Faworytem jest p$g to jasne, ale na pewno Londyńczycy będą ciężkim rywalem, trzyma za nich kciuki.

2

@Kamiloza91 Oczywiście, że tak. W erze Pepa, Barca z z najlepszymi zespołami najczęściej miała cały mecz pod kontrolą, w p$g, a tym bardziej w Bayernie tego nie ma.

0

@Michal1975 Suarez w LM to tylko w pierwszym sezonie się sprawdził, gol w finale na szczęście został strzelony, później to wielka kompromitacja tego napastnika.

0

@kocuur Oczywiście, mam na laptopie tapetę z Barcą, stoją obok siebię na niej, sezon bodajże 98/99.

21

@NeroTFP1 Kto by pomyślał w styczniu 2015, że to będzie taki kozak :D

1

@VamoSBarca88 Oni kochają grać na otwarte ofensywne zespoły, Arsenal w tym sezonie to potwór defensywy, nie zdziwi mnie triumf Kanonierów i to za nich będę trzymać kciuki, aby wygrali swój pierwszy puchar.

1

@Demazo Niby tak, ale Arsenal będzie w rytmie, o ile oczywiście nie przytrafi się jakaś absencja kluczowych piłkarzy na finał to będą w gazie.

2

@NeroTFP1 Już teraz jest w top 10 trenerów wszechczasów moim skromnym zdaniem.

0

@mate92 Z tej pary tak jak napisałem, wolę p$g, a w finale trzymać kciuki za Arsenal :D

0

Ja pierdziele, do czego to doszło, że wolę aby to p$g weszło do finału. Bayernu po prostu nie trawie ciut mniej od realu, a tam chociaż jest Lucho, no i Bawarczycy nie zdobędą trzeciego trypletu.

0

@Starrk Wtedy zaczęłoby się nabijanie

0

@Aequlibre Wydaję mi się, że tutaj chodziło tylko o kasę :p

1

@Mario96w Lucho to jest jakiś argument :)

2

Czyli co, w finale trzeba kibicować Arsenalowi, innego wyjścia nie ma :D

0

@heniusss W sumie bardzo możliwe

0

@Filipem Jakiś czas temu byłem wielkim zwolennikiem jego przyjścia, ale jak on nie potrafi 90 minut zagrać to nie ma sensu, a tym bardziej, że sporo odpoczywał specjalnie na te mecze półfinałowe. 40 mln to jest jego realna wartość.

0

@kanver_ I chyba...
Wygrają to co dla nich najcenniejsze, czyli ligę angielską, choć nie zdziwię się jak jeszcze coś tam zremisują i City weźmie ten puchar :D

0

@patta Kradzione się nie liczy

2

@Katalonik97 Nie trawie p$g, ale masz rację, lepiej, aby oni weszli do finału, Bayern może nam odjechać w liczbie zwycięstw LM, a także mieć więcej trypletów, oczywiście jest też postać Lucho, któremu warto kibicować.

0

Kibice powinni wywieźć trenejro na taczkach po takim dwumeczu, rozumiem taki piach w momencie kiedy przynosi to rezultat w postaci pucharów, a tutaj sezon w sezon rozczarowanie, tym bardziej, że mega siano tam idzie na transfery.

0

@Popitek12 Trudno to przyznać, ale masz rację.

2

@Herato Kradzież Di Stefano przez rządowych

0

Ale słaba ta Chelsea, ciekawe czy uratują kupony swoim golem :D

0

Mistrzostwo jest nasze!
Po tym wszystkim co się odwala w tej lidze, smakuję obrona pucharu wyjątkowo słodko. VeB!

6

@4drian0 Nie da się patrzeć na te wysrywy ai, nudne to wszystko.

1

@Kozinho. Obrzydliwe szkity.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?