2

@PIWOSZ89 To prawda.
Neymar w prime dawał większą radość swoją grą niż sam Messi.

1

@gapkinha Ja do Neymara nic nie miałem w momencie gdy odchodził, a jaki syf tam wtedy był to najlepiej wyszło po czasie.

0

@Bobrowik Ohh tak!
Najpierw Villa, później Suarez hehe
Gdyby nie my to by majsta nie powąchali w ostatnich czasach.

1

@Rewolucja123 Śledzę sytuację między panami i wszystko wskazuję na to, że nie dojdzie do tej walki. Jones obiję jeszcze Stipę i zakończy karierę jako niepokonany GOAT.
W sumie nawet gdyby doszło do walki z Aspinallem i by przegrał to i tak nie zmieniłoby tego, że jest kozą, no można w sumie dyskutować jeszcze nad wyborem pomiędzy nim, a Fedorem, zdania są podzielone:)

2

@Gibbon_FCB Messi z tamtego meczu to istny dramat. Żeby nie było to oczywiste, iż cała drużyna była katastrofalna, ale Messi utknął mi w pamięci szczególnie.

3

Ale to wszystko poszło w złą stronę jeżeli chodzi o nasz ukochany klub.
Ten tryplet w 2015 był piękny, tamten skład był kozacki, wszystko wskazywało na to, że jako pierwsza drużyna obronimy LM, logika tak wskazywała.
Trio MSN i tylko jedna LM za ich kadencji to jakaś abstrakcja.
Sportowo w tamtym okresie byliśmy najlepsi na świecie i kto by pomyślał, że kilka lat później staniemy się pośmiewiskiem, a dzisiaj jesteśmy średniakiem w Europie, a na dodatek największy rywal zarządzany wzorowo i nawet grając padakę potrafią ugrać najlepsze co jest do zgarnięcia.
Jak myślicie, jakie były newralgiczne momenty które doprowadziły do tej sytuacji?
Według mnie, najważniejsze to wybranie Bartomeu na prezesa, a drugie to odejście Neymara.

2

@BorzyKrzys Xavi.

1

@Popitek12 Ostatnio nie jestem na czasie z F1. Co ten Lando wyczynia, że taka narracja? :D

0

@juarez Hahaha
Ciekawe jak ogarną tam ten sajgon :d

1

@Popitek12 Lewis to najlepszy kierowca w historii, więc sprawa jest oczywista.

1

@Comentateiro "Mam nadzieję, że jesteśmy dobrze przygotowani i zobaczymy, jaki będzie wynik"

W tych słowach jest mało konkretny, albo to wina tłumaczenia.
Lecz jeśli ma tylko nadzieję, a nie ma pewności to trochę kiepsko. Zobaczymy co jutro nasi zagrają. VeB!

0

@Gall Cygan z 10?
Mówisz o Yamalu?

0

@Bulbulator Na pewno Barca miałaby więcej pucharów, ale to tutaj to Przeginka haha

0

Tak z boku patrząc, to można łatwo wysnuć wnioski, że cały zarząd Barcy robi fuszerkę totalną i brak tam kompetencji.
Ale sytuacja w tym klubie jeśli chodzi o temat zarządzania to farsa od 30 lat.
Kto pamięta czasy Gasparta ten wie, że nawet teraz jest lepiej.
Mamy partactwo za sterami w genach jako klub i tylko sukcesy sportowe to tuszują co jakiś czas.

0

@tomek1656 Znowu jakiś wałek się szykuję.

0

@Popitek12 Spokojnie. Za 100, czy 200 lat to nie będzie miało najmniejszego znaczenia, nic, nul

1

@BulaKG Mi ostatnio wlazło 30/32.
Kurs 29000.
Jaga z Cracovią i jeszcze jeden mecz nie wszedł.

7

@FCB24 Tąm chyba stoi jakaś pseudo replika pucharu MŚ.
Może to ten puchar od Arabów.

2

@kamiVeB Jakby wrócił to nawet z kontuzjami i po melanżach mógłby dawać wykłady takim Ferranom jak tam się gra.

1

@Kinginiesta Masz rację ziomuś. Coraz częściej się męczę po prostu w tych popularnych kierunkach, czyżby budził się we mnie introwertyk hmm..
Kij wie.
Ale ciągnie człowieka, tam gdzie rzadko kto uderza, poczuć swego rodzaju głębię przemyśleń, a nie ten konsumpcyjny szał i powierzchowność.

1

@TheNekro94 Dobrze się zachował, ma klasę chłop, a co niektórym nigdy nie dogodzisz i wszystkiego się przyczepią.

0

@Deltta A to nie wiem co tam się dzieję, bilet kupiony przez sprawdzoną stronkę.

0

@Pnog37 Każdy kiedyś miał nowe konto geniuszu

0

Jest ktoś może w Barcelonie i wybiera się w sobotę na mecz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?