LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
O jejku nowość normalnie, że Lewy dzisiaj nie ma liczb.
Rasowa 9-tka nagle zamieni się w Messiego w peaku formy i zacznie wygrywać mecze w pojedynkę :D
Chyba tylko 25-letni Leo mógłby naszą repkę pociągnąć w takich meczach.
0
Reprezentację oglądam jakoś od 2000 roku i nie pamiętam żeby nas piłka nie parzyła.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AdrianJaniak Oo
Aztec taki fajny.
Patrzyłem na niego z boku i wydawał się lajtowy, więc nie poszedłem.
0
@Eto'o9 R10 Hahahaha
No ja byłem dzisiaj w parku i robiłem tak samo na Zadrze, a co śmiechu było przy oglądaniu zdjęć hahahaha
Moim zdaniem Zadra daję mocniej w kość, Hyperion niszczy tylko pierwszym zjazdem, a Zadra na całej długości.
0
Pytanie do osób które były w energylandi i korzystały ze wszystkich rollercoasterów, który jest najbardziej hardcorowy Waszym zdaniem?
0
@MESSIah16 Ukraińcy niech sobię jadą na zachód, ważne żeby kobiety wiązały się z Polakami i rodziły im dzieci.
4
@Faro Mam nadzieję, że Flick go odbuduję, to jest jaszcze młody szczyl.
1
@Kilotopy Na skrzydle to trzeba mieć chociaż podstawowy drybling.
Raphinha tego nie ma.
0
@Rifek Na superbet już Polska siadła po kursie 3.10.
Super przewaga.
0
@A4ron Też mam na dwóch kuponach wygraną Polski, ale pisać, że to promka to troszkę na wyrost stwierdzenie.
Taki farciarski mecz się trafił i tyle.
0
@kuz Szacun, on jest niezniszczalny.
2
Real Madryt gra dziś w czerwonych strojach przeciwko Szkocji?
0
Oj chcę się pić non stop.
1
@IronSanHybrid Już matura z matmy nie będzie straszna hehe
0
Haha
6:2 to jest gwałt, każdy woli niż 1:0
To oczywiste Robcio :p
2
@Rewolucja123 Mam odnośnie Ter Stegena niedosyt. Jest lepszym bramkarzem od np. Valdesa, ale Hiszpana cenię wyżej, za chociażby finały LM, gdzie wspiął się na wyżyny swoich umiejętności.
0
@Katalończyk 99 Myślę, że nie czyta.
0
,,Musi pozostać na razie dzieckiem i myśleć, że nie może za szybko wskoczyć na głęboką wodę,,
Czyli musi odlecieć według Roberta do świata wyimaginowanego, gdyż w rzeczywistości już wskoczył.
Pociągnął Hiszpanię do wygrania wielkiego turnieju, a w Barcy już jest kluczowy.
1
@Spacedragon
Dla mnie Federer na zawsze największą legendą tego sportu.
Nie wygrał najwięcej, ale grał najładniej.
1
@Arden Przed Euro bym powiedział, że tak.
Teraz Yamal jest ciut lepszy
1
@kuz Weźmie ktoś z dwójki ww. Hiszpanów, oby to był Rodri.
1
@gaucho104 Babe Ruth - baseball
Tom Brady - futbol amerykański
Matti Nykanen - skoki narciarskie
Marit Bjoergen - biegi narciarskie kobiet
Ole Ejnar Bjoerndalen - biathlon
Możliwe byki w norweskich nazwiskach, ale bardzo mi oni zapadli w pamięć.
0
@MesQueUnClub_87 Bardzo ciekawa debata z tego mogłaby być.
Marzenie zobaczyć Fedor vs Jones w prime :D
0
@Aragorn33 Proste.
0
@Aragorn33 A ten kredyt nie ma na celu właśnie aby młodzi poszli na swoję?
Nie jestem w tym temacie, więc chciałbym wiedzieć, choć jak zwykle w tym wszystkie jest pewnie drugie i trzecie dno, brak jasnego wyjaśnienia, jak to w polskiej polityce i gospodarce.
0
@Donnie_Darko Sprawdziłem i masz trochę racji.
On jest od 2022 roku, a mi coś się ubzdurało, że już tam siedzi 4 lata :D
W zeszłym sezonie puchar Anglii wygrał, czyli jakieś pozytywy są.
Takie czasy, że jak w takich gigantach nie ma wyników i stylu na już, to sajonara.
Na niekorzyść Ten Haha działa jednak to co United prezentuję na boisku, a tam jest piach totalny, jednak porównywanie do Kloopa który momentalnie nadaję drużynie charakter, jest nie na miejscu, o Fergusonie się nie wypowiem i jego początkach, gdyż na świecie mnie nie było jeszcze :D
0
@tristan87 Trzeba przyznać, że mają do niego cierpliwość.
1
@Linnox Bardzo dobrze.
Takie działanie wytworzy poczucie jedności, drużyna to jedno ciało, a nie każdy poprzez wygląd wywala swoję ego do stratosfery i pokazuję parcie indywidualizmu.
0
@tomek8756 Co Ci powiem.
Sucheeeee.