LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@macio_944 A w finale Totki...
8
Nic tutaj nie trzeba mówić, wystarczy oglądać mecze.
0
@zuang1995 Ciesz się, że chociaż na szerokości wchodzi.. :/
1
@goldmetaxa Niemcy jak to Niemcy, jak sytuacja wymknię się spod kontroli to szybko postawią baraki w miejsce starych fundamentów i wrócą do starych metod.
0
@icmmii Oszalałeś..
Znalazł się stópkarz i myśli, że każdy lubi szkity pieścić.
W ogóle mi się ona nie podoba i tyle.
0
@Kai0 Mordę też ma jak jakiś trans po tych wszystkich operacjach, obleśne babsko.
5
@Pedri16Future W ostatniej kolejce przeciwko Atletico nie uznał prawidłowej bramki Leo.
13
Ten pajac ukradł nam mistrzostwo w 2014 i jeszcze otwiera japę.
0
@Kengo Średnia ona jest.
0
@RumbleDelivery Jasne, że tak :D
Najlepiej od razu dać maksimum, a później już zawodnik wie, że więcej nie dostanie i dopiero wtedy jest szansa, iż motywacja spadnie.
A po drugie, u naszego Yamalka główną motywacją nie są pieniądze, jak można wywnioskować z tego co mówi, także spokojna twoja rozczochrana ;)
20
Nie rozpędzałbym się z tym.
Chłopak jest genialny, mówi że chcę zostać tutaj legandarnym piłkarzem, a więc mały test nie zaszkodzi i stopniowanie.
0
@norbi77 W końcu nowa LM, czekałem na to.
VeB!
2
@JordiAlbion No mi też, bo większość ludzi to ku...
0
Komentarz usunięty
0
@tadzik447 24/h codziennie nie robi, a w wolnej chwili jazda.
0
@FCB_dimiC Skończ pier...
Transport już by się znalazł, a za pomoc którą otrzymali należy się odwdzięczyć.
0
Teraz każdy Ukrainiec powinien na południu robić co może, aby chociaż trochę pomóc.
0
@Gaz Szkoda kradzieży z tamtego sezonu w ostatniej kolejce z Atletico, a tym samym przegrane mistrzostwo przez partactwo Lahoza.
0
@Encore W tym sezonie Harry sięgnie po pierwsze trofeum.
0
@FcPortoFan1999 Chyba żartujesz.
United w dołku i PL, to zawsze lepiej niż Bayern w prime i Bundesliga.
1
@FcPortoFan1999 Takie wałki co tam poszły..
Unieważniam to.
0
@FCBparasiempre A ten Messi jaka nędza, w lidze ogórkowej kopie balon, a mówili, że taki GOAT.
0
@Gwyn Musisz sobię odpuścić.
0
Pogoda paskudna, na szczęście poważna piłka wraca dziś :)
0
@kubix05 A gdzie dym papierosowy, ja się pytam :D
0
@Prorokk Jak za spełnienie marzeń to bardzo mało ;)
0
@Prorokk Loty w dwie strony, plus transport z lotniska i bilet na mecz to około 2000 zł
Bez przesady, że to takie nieosiągalne.
0
@Radioactive9705 Szkoda, że każdy świadomy szkop w tamtym czasie nie został stracony.
3
@tristan87 639 mln xd
A pewnie rzeczywistych użytkowników 10x mniej.
Jacyś fanboye zakładający milion kont, to pewniejsze niż podatki.
3
@misterio Już zaczynam kopać ziemiankę :D