4

@macio_944 A w finale Totki...

8

Nic tutaj nie trzeba mówić, wystarczy oglądać mecze.

0

@zuang1995 Ciesz się, że chociaż na szerokości wchodzi.. :/

1

@goldmetaxa Niemcy jak to Niemcy, jak sytuacja wymknię się spod kontroli to szybko postawią baraki w miejsce starych fundamentów i wrócą do starych metod.

0

@icmmii Oszalałeś..
Znalazł się stópkarz i myśli, że każdy lubi szkity pieścić.
W ogóle mi się ona nie podoba i tyle.

0

@Kai0 Mordę też ma jak jakiś trans po tych wszystkich operacjach, obleśne babsko.

5

@Pedri16Future W ostatniej kolejce przeciwko Atletico nie uznał prawidłowej bramki Leo.

13

Ten pajac ukradł nam mistrzostwo w 2014 i jeszcze otwiera japę.

0

@Kengo Średnia ona jest.

0

@RumbleDelivery Jasne, że tak :D
Najlepiej od razu dać maksimum, a później już zawodnik wie, że więcej nie dostanie i dopiero wtedy jest szansa, iż motywacja spadnie.
A po drugie, u naszego Yamalka główną motywacją nie są pieniądze, jak można wywnioskować z tego co mówi, także spokojna twoja rozczochrana ;)

20

Nie rozpędzałbym się z tym.
Chłopak jest genialny, mówi że chcę zostać tutaj legandarnym piłkarzem, a więc mały test nie zaszkodzi i stopniowanie.

0

@norbi77 W końcu nowa LM, czekałem na to.
VeB!

2

@JordiAlbion No mi też, bo większość ludzi to ku...

0

Komentarz usunięty

0

@tadzik447 24/h codziennie nie robi, a w wolnej chwili jazda.

0

@FCB_dimiC Skończ pier...
Transport już by się znalazł, a za pomoc którą otrzymali należy się odwdzięczyć.

0

Teraz każdy Ukrainiec powinien na południu robić co może, aby chociaż trochę pomóc.

0

@Gaz Szkoda kradzieży z tamtego sezonu w ostatniej kolejce z Atletico, a tym samym przegrane mistrzostwo przez partactwo Lahoza.

0

@Encore W tym sezonie Harry sięgnie po pierwsze trofeum.

0

@FcPortoFan1999 Chyba żartujesz.
United w dołku i PL, to zawsze lepiej niż Bayern w prime i Bundesliga.

1

@FcPortoFan1999 Takie wałki co tam poszły..
Unieważniam to.

0

@FCBparasiempre A ten Messi jaka nędza, w lidze ogórkowej kopie balon, a mówili, że taki GOAT.

0

@Gwyn Musisz sobię odpuścić.

0

Pogoda paskudna, na szczęście poważna piłka wraca dziś :)

0

@kubix05 A gdzie dym papierosowy, ja się pytam :D

0

@Prorokk Jak za spełnienie marzeń to bardzo mało ;)

0

@Prorokk Loty w dwie strony, plus transport z lotniska i bilet na mecz to około 2000 zł
Bez przesady, że to takie nieosiągalne.

0

@Radioactive9705 Szkoda, że każdy świadomy szkop w tamtym czasie nie został stracony.

3

@tristan87 639 mln xd
A pewnie rzeczywistych użytkowników 10x mniej.
Jacyś fanboye zakładający milion kont, to pewniejsze niż podatki.

3

@misterio Już zaczynam kopać ziemiankę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?