LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci To jest nielogiczne.
Ciemność której nie jesteśmy świadomi, sory hahaha
Ale jakbym czytał jakiegoś sebixa z iq 65, naprawdę nic lepszego nie potrafisz sobię zwizualizować :p
1
@marcinbarca1984 Myślę, że każdy o tym myślał.
Odnośnie pytań bez odpowiedzi to codziennie chociaż przez chwilę o tym myślę :D
Odpowiedzą może być wiara hehe
12
@PatrykBarca Ferran, Roque, Bombele, Griezmann, Cou.
Za te wtopy mielibyśmy stadion bez kredytu.
6
@skubi99 Gdybyśmy mieli takiego farta w połączeniu z dwunastym zawodnikiem z gwizdkiem to mielibyśmy teraz jakieś 12 LM.
W przypadku realu trzeba mówić o jawnych walkach, ludzie...
Pokażcie mi inną drużynę która wygrywała te rozgrywki wielokrotnie po giga kontrowersjach, nie ma drugiej drużyny która wygrała LM po golu ze spalonego w finale, a oni to robili wielokrotnie, tak na szybko 98 rok, 2016, gole Mijatovicia i Ramosa, nie wspominając już o seriach spalonych w półfinale z to jest niemożliwe, aby to był przypadek.
Natomiast temat rozgrywek ligowych to materiał na książkę.
5
@misterio Bardzo ciekawe to jest.
Matematyka jest językiem wszechświata w końcu :)
1
@siuuu Hahahaha
Dobre dobre
0
@Gall Patrząc na sam rekord to tak jak powiedziałem 3 LM są łatwiejsze do pobicia.
Daj realowi jeszcze 3 edycję i sprzyjających sędziów i pobiją własny rekord, niekoniecznie Pep to musi zrobić.
0
@tristan87 Oby było z nim jak z Wirtzem.
0
@Gabsonek Dzień przed finałem chyba miał 17 urodziny :p
Lecz mogę się mylić.
1
Yamal to chyba top1 w historii jeśli chodzi o to co robi w tym wieku, albo Pele, ale to wiadomo, ciężko porównać takie odległe okresy.
Brazylijczyk z tego co kojarzę, w wieku 17 lat wygrywał MŚ.
0
@Gall Myślisz, że ile będzie siedział w Anglii, ten sezon, następny i koniec Podboju.
0
@Gall Tak na luzie, a dobiję pewnie do 7 i pójdzie w świat haha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Eto'o9 R10 Ciekawe kiedy wytoczą sobię wojnę, taki historyczny rozrachunek, ile pucharów uczciwe stoi w gablocie, myślę, że może 30% wszystkiego by się nazbierało.
0
@Gall 13 mistrzostw w samej PL
Pep jak na razie ma 6, więc...
3 tytuły w LM jak widzieliśmy na przykładzie realu, że można nie grać nic wybitnego, trochę farta i wałków, jakiś spalony w finale itp.
2
@kanver_ Takiego marazmu to nawet w Milanie nie było swego czasu.
0
@bartekvisca Dlatego śmieję się z tych wszystkich społeczniaków biegających na wybory, wracający z dumnie podniesioną głową, tak naprawdę ograniczonych umysłowo i łatwych do banalnych manipulacji.
0
@Encore Najbardziej intryguje mnie ten rekord Mou, przybliżysz?
13 mistrzostw PL jest trudniej pobić zdecydowanie niż 3 razy LM, chociaż nie wiadomo jak to teraz będzie, być może jeszcze trudniej.
0
@Zoker Ojoj ale dramat :o
0
@Lionel_Messi10 Jeśli to prawda to nie będzie z nich co zbierać.
0
@Katalończyk 99 Dobra wyluzowałem.
Ale to silniejsze ode mnie, słuchanie takiego badziewia haha
0
@Katalończyk 99 Dlatego geniuszu napisałem, że sytuacja dotyczy jazdy z kimś jako pasażer.
1
Wytłumaczy mi ktoś, dlaczego w radiu puszczają w kółko 5 piosenek, gdzie do wyboru są tysiące znakomitych utworów.
Rzygam jak jadę z kimś autem i słucha radia ta osoba!
Porażka w chu...!
A po drugie, w godzinie jest może 20 minut muzyki, reszta to pier... O dupie Maryny, oczywiście reklamy(rozumiem z tego żyją między innymi)
A na przystawkę wiadomości i rycie beretu obywatelowi negatywami tego świata, jakby to było komuś do życia potrzebne.
0
@koziar 50 dziennie naklepać to sztuka.
0
@MOLESTA A na szczycie jeszcze gorzej hehe
Barca
Real
Atletico
W papę.
0
@mekston Jak wygląda prestiż tych dwóch tytułów?
Ten za fazę zasadniczą który wygrali jest dużo mniej znaczący zgaduję.
4
Ooo jaka miła niespodzianka :)
Pan Glapiński w końcu za trudy i napędzanie postępu w państwie, przyznał sobię podwyżkę w wysokości około 200 000 zł.
Co by nie mówić należało się hahaha
By człowiek wiedział to też by został kabareciarzem.
3
@mekston Ciekawe, czy zgarną to drugie trofeum.
0
@Kengo To chyba uderzasz do dwunastolatków.
1
@Pedri16Future Co te bogole mają z tymi dziećmi...