0

@Pedri16Future Jak wszyscy wrócą to mamy lepszą pake, która gra lepszą piłkę.
Bayern mega nierówny w tym sezonie i jestem pewny, że z nimi nie przegramy.

0

@Pedri16Future Bayern jest drużyną zdecydowanie lepszą, ostatnie mecze pokazały że nie mamy szans z nimi konkurować,,

Przegryw :p

Nadeszło nowe. Nowa Barca, nowy Bayern, głupotą totalną jest wracanie do blamaży sprzed kilku lat. 15 lat temu zbiliśmy ich 4:0, 9 lat temu dostali 3:0. Także i my potrafiliśmy ich zlać.
Mamy obecnie lepszą drużynę od nich i na tym się skupmy.

1

0

Próbował ktoś z Was wyjść z matrixa?

1

@Kgorecki2500 ONZ jest tak samo daremne jak liga narodów utworzona po 1 WŚ w celu uniknięcia następnego wielkiego konfliktu.

3

@Maker0 Mowa tutaj oczywiście o nieszczesnych mężczyznach którzy zazwyczaj oddają dobytek życia typiarkom wnoszącym jedynie bobra.

0

@Kazragore Czyli nie jesteś kibicem Barcy z krwi i kości po prostu.
Każdy prawdziwy kibic tego klubu wolałby nawet jedną LM niż MŚ Argentyny i Messiego.
Dla mnie mistrzostwo Hiszpanii Barcelony jest o niebo ważniejsze, mimo, że kibicuję także Messiemu i jego repce

0

@vangoor Czyli ponad dwa razy więcej za jakieś Księżyce zaprasowane, nie no kur..
Ten świat mnie zadziwia coraz mocniej.

0

@tbas Hahahaha
Jeśli to prawda, to istna kpina..

0

@Michal0318 Te 4 LM to jednak duży niedosyt.

0

@osa91 Jakby wiedziała, że powinna się go bać, to by się go nie bała, ponieważ wiedziałaby jak się z nim dobrze obchodzić.

0

@sewciu50 Przecież on słaby jak sik pająka, ale w sumie na wypożyczenie, plus ManU płaci połowę pensji, to można przemyśleć.

0

@Sysia11 Tak tak.
Już pokazał swoją końcówką w Barcy i większością czasu w psg jak w Europie może dalej być najlepszy.
Jest goatem, ale już nie jest najlepszy na świecie.
W chodzonego to może dominować mls z całym szacunkiem.

0

@Sulimo Dobra... Nie każdy codziennie studiuję wulkanologie ;d
Napisałem o superwulkanie ponieważ jakiś jakiś czas temu wyczytałem, że na terytorium Niemiec pod jakimś jeziorem znajduję się taki, więc dużo pasuję.

0

@Sulimo Superwulkan?

1

@Mixtape Weź chłopie zmień dużą literę...

0

@Luciano99 MuremZaWyjebongoWYutuberków.

4

@Kgorecki2500 Grosz do grosza, a będzie bilion dziury w budżecie.

2

@Zoker Taki Eto'o to był idealnie skrojony pod Barcę napadzior.

17

@ObiwanKenobi Może nauczą nas jak robić lepianki z gówna.
Przez te tysiące lat są w tym mistrzami.

0

@MarshallLAW Nico.
Haaland w hiszpańskiej piłce może okazać się klapą.

0

@maciar To współczuję bycia zwykła kukiełką. Sumienie mu nie pozwala nie głosować hahaha
Obudź się człowieku i chociaż troszkę wyjdź z tej manipulatorskiej symulacji.
Gdyby te pseudo głosowanko mogło zmienić kluczowe aspekty przy korycie to by tego zakazano, ale ćwierćinteligentom wystarczy rzucić ochłap w postaci złudnego poczucia wpływu na polityczną rzeczywistości i nagle chodzą koguciki i wychwalają ten szit :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Marian_Pazdzioch Byłem w sierpniu na meczu z Bilbao.
Stadion dosyć przeciętny, nie za duży, ale w pięknej okolicy :)
Co do samego meczu to miejsca miałem za bramką, trochę żałowałem, że przy oszczędziłem na bilecie, ale wyszło fajnie bo kilka metrów z po mojej lewej stronie miałem żyletę Barcy, serwowali łatwe przyśpiewki w których mogłem uczestniczyć i chyba koniec końców wyszło lepiej niż gdyby siedział na długim piknikowym boku :D

0

@mekston Już nie wiedzą co wykombinować.
Nie dość, że już wcześniej nikt praktycznie nie miał podjazdu do Europy to teraz jeszcze większe faworyzowanie, już lepiej jakby od razu dać ten tytuł ekipie ze starego kontynentu.

1

Komentarz usunięty

0

@mekston KMŚ to już ponad 15 lat jest. Messi zgarniał także.

1

@BORO_12 Ja wiem, ale sobię tak czysto hipotetycznie rozmyślam.
Odnośnie Messiego to niestety tak jak piszesz, wygrał mnóstwo, powinien jeszcze więcej.
Barca Guardioli ,,tylko,, 2 LM...
A przez całą jego kadencję byliśmy w swojej lidze.
2 razy liga hiszpańska została skradziona 2013/14 i błąd Lahoza w ostatniej kolejce na wagę tytułu, jak tytuł z 2016/17 i pchanie jawne złodziejskie realu po mistrza, a nam nie uznanie nawet bramki kiedy to piłka była pół metra za linią, to tak z brzegu.

0

Patrzę sobię i Yamal ma w sukcesach mistrzostwo Hiszpanii za sezon 2022/23.
Miłe zaskoczenie. Myślałem, że nie zagrał w tamtym sezonie meczu w lidze, a się okazuję, że ma jeden występ :)
Zaczyna na grubo chłopak z tytułami.
Ma 17 lat i majsta oraz Euro na koncie.
Messi ma 46 pucharów i pewnie jeszcze coś w Interze dorzuci.
Lamine musiałby praktycznie zdobywać po 2 na sezon i co któryś z kolei dorzucić coś więcej, aby pobić ten absurdalny rekord Leo.
Mało realne, ale mam nadzieję, że mu się uda :D
Oczywiście musiałby także być równie długowieczny.

0

@partymaker Ciekawe czy chociaż te auta uczciwie zostały rozdane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?