0

0

@Pedri16Future Przestań z tym klocem.

0

@Culers A ja bym się zastanowił.
Przecież złamał słowo, które jest sprawą honoru.
Dla siedzenia na ławce, weźcie się ogarnijcie, chłop ma takie możliwości, że pewnie wisi mu wasz punkt widzenia całkowicie.

0

@fafera 2:0 obstawiam, meczyk pod kontrolą.

0

Na miejsce Szczęsnego bym przyszedł tylko pod warunkiem natychmiastowego wskoczenia do składu, w tym przypadku to akurat Barcy zależało bardziej i klub raczej by na to poszedł, no ludzie święci, chyba by nie zaryzykowali zostania z Inakim na resztę sezonu.

1

@Comentateiro 2800 jeszcze dosyć przeciętnie.

0

@daniel32778 Szkoda, że nie było go chociaż na ławce w 2008 na Euro i szkoda też, że w 2013 przegrali puchar konfederacji z Brazylią.
Wtedy jego dorobek reprezentacyjny byłby kosmiczny, w sumie i tak jest haha

7

@Comentateiro Bez kitu.
32 bramki w 17 meczach, dobrze pamiętam?
A do tego elektryczność z której Tesla byłby kur.. dumny.

0

Patrzymy, a Pena nagle stał się takim Casillasem w prime i Wojtek nie zagrał ani jednego meczu w Barcy, ależ by bohaterem memów Szczena został:D

4

Może i jest w tym trochę racji.

0

@Arden Miejsce na samym szczycie tylko jedno. Arsenal rozwija się z Artetą za sterami i to wystarczy.

1

@kubix05 Oo Tony Soprano :D

0

@nitey Better call Saudi.

3

To raczej nie jest dobra wiadomość dla Miami haha
Przecież w potencjalnym finale z Europą to będzie biczowanie dupska.

1

@MOLESTA Cos Ci nie pykło :D
Ronaldo ładuje tam więcej bramek niż Messi, chyba nawet dwukrotnie więcej, a co najlepsze w lepszej lidze.
Inter co dostał od Arabów 7:0 to ich.

0

@kanver_ To prawda. Przychodzi weekend i dużo tego czasu mam, a i w tygodniu gdy LM to wieczorkiem na luzie mogę pooglądać.

7

Jak narazie w tym sezonie potrafimy grać najładniejszą piłkę na świecie.
Oglądam Bayern, real, City, Arsenal, Atletico, Liverpool, Juve, Inter i to Barca jak narazie najbardziej nacieszyła oko w tym sezonie, oby to był dopiero początek pięknej przygody i nowa era tego klubu. VeB!

1

@Adran360 Rozumiem, dzięki za info.

1

@Adran360 Ile oni mu płacą, że tam gra?
Przecież na lajcie mógłby nawalać w jakimś klubie z topu.

0

@Lucyfffer Co obrodzi?
No ligę pewnie wygrają i to na tyle.

0

@Edoss Ojro oczywiście, że Ojro.

0

Komentarz usunięty

0

@AduŚ07 Jedzonko klasa, szkoda tylko tą trucizną żołądek męczyć.

0

@Toretto Daj im Bóg.

1

On tutaj nie pasuję.
Taki klocek bez wizji, lubiący pościgać się z obrońcami, w PL ma do tego mega lepsze warunki.
W Hiszpanii inna specyfikacja ligi, swoje by nastrzelał, ale nie tyle co w Anglii.

0

@Edoss XDDDD
Za uja bym nie dał.
Prawie 200 za normalną to lekka Przeginka, a co dopiero to...

0

@Toretto Ile wynosi cena?
Wczoraj ktoś wrzucił, że 400 euro, ale wydaję mi się że to przegięcie.

0

@zodiak_10 Jakiś średniak z top5 by się na pewno skusił, gdyby Cris poszedł na mega mega mega obniżkę pensji, czego za żadne skarby zapewne by nie zrobił, a więc wiadomo co będzie.

0

@MesQueUnClub22 No dobra, jeśli to prawda to pamięć mnie zawodzi, aczkolwiek..
Czy w meczu o stawkę to było, bo oglądam każdy.
Natomiast jak jakiś presezon czy coś to mogłem nie wiedzieć.

0

@TheNekro94 Dzięki dzięki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?