LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ObiektywnyKibic121 Nie no...
0
@Pedri16Future Przestań z tym klocem.
0
@Culers A ja bym się zastanowił.
Przecież złamał słowo, które jest sprawą honoru.
Dla siedzenia na ławce, weźcie się ogarnijcie, chłop ma takie możliwości, że pewnie wisi mu wasz punkt widzenia całkowicie.
0
@fafera 2:0 obstawiam, meczyk pod kontrolą.
0
Na miejsce Szczęsnego bym przyszedł tylko pod warunkiem natychmiastowego wskoczenia do składu, w tym przypadku to akurat Barcy zależało bardziej i klub raczej by na to poszedł, no ludzie święci, chyba by nie zaryzykowali zostania z Inakim na resztę sezonu.
1
@Comentateiro 2800 jeszcze dosyć przeciętnie.
0
@daniel32778 Szkoda, że nie było go chociaż na ławce w 2008 na Euro i szkoda też, że w 2013 przegrali puchar konfederacji z Brazylią.
Wtedy jego dorobek reprezentacyjny byłby kosmiczny, w sumie i tak jest haha
7
@Comentateiro Bez kitu.
32 bramki w 17 meczach, dobrze pamiętam?
A do tego elektryczność z której Tesla byłby kur.. dumny.
0
Patrzymy, a Pena nagle stał się takim Casillasem w prime i Wojtek nie zagrał ani jednego meczu w Barcy, ależ by bohaterem memów Szczena został:D
4
Może i jest w tym trochę racji.
0
@Arden Miejsce na samym szczycie tylko jedno. Arsenal rozwija się z Artetą za sterami i to wystarczy.
1
@kubix05 Oo Tony Soprano :D
0
@nitey Better call Saudi.
3
To raczej nie jest dobra wiadomość dla Miami haha
Przecież w potencjalnym finale z Europą to będzie biczowanie dupska.
1
@MOLESTA Cos Ci nie pykło :D
Ronaldo ładuje tam więcej bramek niż Messi, chyba nawet dwukrotnie więcej, a co najlepsze w lepszej lidze.
Inter co dostał od Arabów 7:0 to ich.
0
@kanver_ To prawda. Przychodzi weekend i dużo tego czasu mam, a i w tygodniu gdy LM to wieczorkiem na luzie mogę pooglądać.
7
Jak narazie w tym sezonie potrafimy grać najładniejszą piłkę na świecie.
Oglądam Bayern, real, City, Arsenal, Atletico, Liverpool, Juve, Inter i to Barca jak narazie najbardziej nacieszyła oko w tym sezonie, oby to był dopiero początek pięknej przygody i nowa era tego klubu. VeB!
1
@Adran360 Rozumiem, dzięki za info.
1
@Adran360 Ile oni mu płacą, że tam gra?
Przecież na lajcie mógłby nawalać w jakimś klubie z topu.
0
@Lucyfffer Co obrodzi?
No ligę pewnie wygrają i to na tyle.
0
@Edoss Ojro oczywiście, że Ojro.
0
Komentarz usunięty
0
@AduŚ07 Jedzonko klasa, szkoda tylko tą trucizną żołądek męczyć.
0
@Toretto Daj im Bóg.
1
On tutaj nie pasuję.
Taki klocek bez wizji, lubiący pościgać się z obrońcami, w PL ma do tego mega lepsze warunki.
W Hiszpanii inna specyfikacja ligi, swoje by nastrzelał, ale nie tyle co w Anglii.
0
@Edoss XDDDD
Za uja bym nie dał.
Prawie 200 za normalną to lekka Przeginka, a co dopiero to...
0
@Toretto Ile wynosi cena?
Wczoraj ktoś wrzucił, że 400 euro, ale wydaję mi się że to przegięcie.
0
@zodiak_10 Jakiś średniak z top5 by się na pewno skusił, gdyby Cris poszedł na mega mega mega obniżkę pensji, czego za żadne skarby zapewne by nie zrobił, a więc wiadomo co będzie.
0
@MesQueUnClub22 No dobra, jeśli to prawda to pamięć mnie zawodzi, aczkolwiek..
Czy w meczu o stawkę to było, bo oglądam każdy.
Natomiast jak jakiś presezon czy coś to mogłem nie wiedzieć.
0
@TheNekro94 Dzięki dzięki.