LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Najlepszą Barca, to Barca from La Masia. Buduję się tutaj znowu najlepsza paka na świcie, skąd my to znamy :D
2
Hahahaha ale jestem szczęśliwy :D
A na stronie rekord, ponad 11 k
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
@szymonekk Chyba jeszcze nie walczą, ale bodajże w 8 czy 9 już latali samochodem z napędem odrzutowym w kosmosie xD :D
0
@ranger3120 A na dodatek gramy na wyjeździe.
5
@jacobFCB To samo mailem napisać.
Po co mają się spinać, jak na szybko wypuszczą gniota, a siano i tak się będzie zgadzać.
Jak widziałem ile zarobiły ostatnie części szybkich i wściekłych to już jestem pewny tej tezy.
0
@Pnog37 Ostatnio jak gazela hasał z Polską.
Mówię co o kurde motorek ma w dupie, a nasi jak tyczki.
3
@Rastafarnianin Pracowałem za gówniarza na budowach i największą patologią jest tam symulowanie roboty podczas np. Czekania na materiał, albo żeby nie siedzieć XD
Tylko kucać czy coś w ten deseń.
Wszystko aby pana prywaciarza w oczy nie kuło..
0
@insp1re Noo :p
Jest tam na oko 90 stopni :)
Dobra dobra, te 360 to tak metaforycznie niech będzie.
1
@insp1re Weź mi pokaż te 360 stopni ,, prawię,,
1
@MesQueUnClub_87 Grubo.
Szczególnie te seriale.
Też lubię dobry serial zarzucić, a tak na oko to obejrzałem może z 15 haha
2
@okiemtypera_lucaxx95 A robi się z tego kalectwa teraz normalną sprawę, nierzadko pozytywną.
Bodypositive... Czy jak to kur.. leciało.
1
@MesQueUnClub96 Już teraz można byłoby się wybronić z tego, a Lewy jeszcze mam nadzieję kilka argumentów dołoży w postaci ważnych tytułów, a także nastrzela jeszcze bramek, więc po zakończeniu kariery będzie mocnym kandydatem.
1
@Dieselzor W tamtym sezonie już w pierwszym meczu z psg drużyna pokazała charakter, szkoda bardzo tego drugiego meczu.
0
@SelloutCrowd Co Ty majaczysz chłopie.
Nasza kadra jest na tym samym poziomie co Bayernu i realu, a piłkę gramy w tym sezonie najładniejszą na świecie, nikt tutaj nie oczekuję manity w obu meczach, ale pozytywne nastawienie jest prawidłowe.
Z resztą nawet jakby sytuacja wyglądała słabo to i tak trzeba szukać pozytywów, a nie wiecznie płakać jak typowy zakompleksiony przegryw. VeB!
0
Komentarz usunięty
2
@Damian11 De Jonga trzeba sprzedać.
0
@Pedri16Future On jest stworzony do PL, w LaLiga jego atuty już by tak nie wybrzmiewały.
Barca potrzebuję kogoś do kombinacyjnej gry, kogoś kto na małej przestrzeni zrobić potrafi coś z niczego.
0
Dobra, jednak będzie ciężki mecz.
Każdy tutaj o szybkim robieniu wyniku i rotacjach, czyli klątwa La bamby.
0
@ObiektywnyKibic121 Nie no...
0
@Pedri16Future Przestań z tym klocem.
0
@Culers A ja bym się zastanowił.
Przecież złamał słowo, które jest sprawą honoru.
Dla siedzenia na ławce, weźcie się ogarnijcie, chłop ma takie możliwości, że pewnie wisi mu wasz punkt widzenia całkowicie.
0
@fafera 2:0 obstawiam, meczyk pod kontrolą.
0
Na miejsce Szczęsnego bym przyszedł tylko pod warunkiem natychmiastowego wskoczenia do składu, w tym przypadku to akurat Barcy zależało bardziej i klub raczej by na to poszedł, no ludzie święci, chyba by nie zaryzykowali zostania z Inakim na resztę sezonu.
1
@Comentateiro 2800 jeszcze dosyć przeciętnie.
0
@daniel32778 Szkoda, że nie było go chociaż na ławce w 2008 na Euro i szkoda też, że w 2013 przegrali puchar konfederacji z Brazylią.
Wtedy jego dorobek reprezentacyjny byłby kosmiczny, w sumie i tak jest haha
7
@Comentateiro Bez kitu.
32 bramki w 17 meczach, dobrze pamiętam?
A do tego elektryczność z której Tesla byłby kur.. dumny.
0
Patrzymy, a Pena nagle stał się takim Casillasem w prime i Wojtek nie zagrał ani jednego meczu w Barcy, ależ by bohaterem memów Szczena został:D
4
Może i jest w tym trochę racji.
0
@Arden Miejsce na samym szczycie tylko jedno. Arsenal rozwija się z Artetą za sterami i to wystarczy.