0

@Stinger_ Ej ej ej!
To że tego nie pojmuję, nie znaczy że tego nie akceptuję :p

No nie rozumiem i tyle, to wychodzi poza moje wyobrażenie haha

6

@SelloutCrowd Nigdy tego nie pojmę, ja może woleć taką pogodę od kochanego lata.

0

@elcaminodelsol A może Atleti by gładko wygrało 3:0...
W 1998 tez ,,wygrali,, finał po golu ze spalonego.
Słyszałeś gdzieś o tym?

1

@jacobFCB Jak to nie jego wina, a kto stał się miliarderem haha

20

Barca nie wypuściła mistrzostwa w ostatniej kolejce sezonu 2013/14 tylko partacz z gwizdkiem nie uznał prawidłowego gola Messiego na 2:1.
Dlaczego wiecznie powtarza się takie brednie zamiast mówić o faktach i dlaczego dana sytuacja zaistniała.
Tak samo jak lm realu.
Nigdy nie słyszałem w tv w żadnym studiu meczowym, w którym wspominane są ich ,, pucharki,, o tym że Ramos strzelił ze spalonego i tytuł został wygrany nielegalnie.
Jakieś pomijanie pierdolone wiecznie prawdy i godzenie się z tymi oszustwami sprawia, iż nic się nie zmienia na lepsze w tempie w jakim powinno, a już traktowanie pucharów po takich spalonych na równi z dominacja rywala i pokazaniem różnicy poziomów to istna schizofrenia.

0

@Michu94 W miarę cenowo to sobię wpisz w Googlach i wyskoczy milion stron z przystępnymi cenowo podróbkami.

2

@Safrani Ma już dwa bardzo ważne puchary.
Mistrzostwo Hiszpanii i Euro.

3

@tbas Talentu Leo nie ma bo talent Leo ma tylko Leo...
Yamal ma swój, drybling ma gorszy, strzał lepszy i lepszą głowę, w tym wieku to top1 w historii patrząc na mental.

0

@ArcziArtt Nie robiłby.

1

@Campeon87 Oglądałem większość meczy kiedy ta trójka czarowała i zdarzały się słabe mecze.

0

@Campeon87 aa rozumiem to była ironia.

38

Ale że będziemy w tym sezonie grać najładniejszą piłkę na świecie to bym się nie spodziewał.
Oczekiwałem poprawy, lecz przerosło to na chwilę obecną moje wyobrażenie.

0

@ObiektywnyKibic121 Łączę się panowie z Wami.
Ja jestem mistrzem robienia taśm z ponad 15 zdarzeniami.
W ostatnim roku zdarzyło mi się około 10 razy że weszło prawię wszystko, oferowali crash out(największy 3 k)
Nie brałem z czystej pazerności i nie wchodziło jedno lub dwa zdarzenia.

0

@Varkond Aż sobię dokładnie obejrzałem po przeczytaniu twojego komentarza i masz rację.
Ewidentnie spartolił, boi się piłki przyjąć frontalnie i podświadomie rotuję sylwetkę, nawet chyba oczy zamyka przy niektórych strzałach...

0

@Campeon87 Wcale tak nie było.

0

@Podatek Ale brednie.
Na wysokim ryzyku to gra każda ekipa która jest na topie, to główna składowa ofensywnego stylu.

0

@Podatek Bez sensu takie wróżenie z fusów.
Liczy się tu i teraz, a tu i teraz zbiliśmy Bayern i real.

0

@Podatek A te najlepsze to nie Bayern czy real?

0

@kondzix2115 Może wymiatają na treningach, a w meczu nie są wystarcząco wyluzowani, czy pewni siebię.
Może Flick ma pewność, że z czasem to się w nich obudzi.

0

@PIWOSZ89 Na bank miałeś opcje oglądać choć na telefonie.

0

@tbas A kto tutaj rozdaję trofea.
Zagraliśmy najlepszy początek sezonu od lat, a gra nie była taka dobra od sezonu 2015/16.
Są powody do optymizmu.

0

@bartekvisca Po cichu na pewno nie.
Po tych majstersztykach Barcy z Bayernem i realem to musiałby teraz odstawić sabotaż żeby nie być numerem jeden i to słuszna decyzja.
Wszystko działa to po co kombinować.

0

@derlysy1979 O kurka wodna!

1

@PaPo Kwalifikacje i wyścig jednego dnia?

2

@Arden Potencjał na top3 piłkarzy wszechczasów.
Pomyśleć, że on ma dopiero 32 lata, gdyby był profesjonalistą jak Lewy to mógłby dalej czarować, a w Barcy nawygrywali jeszcze wiele pucharów.
Szkoda.

0

@Ziemny Dziwne masz marzenia.

0

@Rewolucja123 Khamzat zrobi rekord zapasami.
Jest pod tym względem najlepszy i będzie z tego korzystać.
No chyba, że zdarzy się jakiś cud i ktoś w niego dobrze wleci, ale myślę, że wyciągnął odpowiednie wnioski po Burnsie i wie co robić, bo był w opałach w stójce w tamtej walce

0

@Ziemny Podać chusteczkę?

0

@Ziemny Włóż sukienkę i pokaż pępek.
Wyraziłem swoje zdanie w tym jakże banalnym aspekcie.
Nikomu nie mówię na co ma wydawać hajs, ale może ktoś przeczyta, dozna oświecenia i pójdzie sobię na normalnego burgera, a nie to coś.
Tego wszystkim serdecznie życzę.

1

@Sawik_10 Ciężki orzech do zgryzienia.
Rodri w prime czy Busi w prime.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?