LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@marcin62 Dupeczka pierwszej świeżości.
0
@ferdas_rawa Mówiłeś lać kacapów.
Jak odważnie, łohoho!
To teraz zapewne siedzisz na wschodzie i ich lejesz ma się rozumieć.?
0
@Stinger_ Tak tak.
Zdaję sobię sprawę, gdyby ciasteczka koledzy wykorzystywali to pewnie miałby 3x więcej.
0
@Lionel_Messi10 W sumie to nie wydaję się dużo. Ile rozegrał meczów, 150?
Czyli asysta co 3 mecze, niby rekord, a jakoś nie robi wrażenia.
4
Atak Tytanów to piękne anime :)
1
@Lordzi Kiedy niby Oriol był zajebistym transferem haha
Chyba w presezonie :D
2
@Pedri16Future Ludzi nie powinno się oceniać po wyglądzie, lecz dziwna zależność, między mega irytującą facjatą, a charakterem, występuję zazwyczaj.
0
@Arkon U mnie od 10 lat to nawet nie ma co odśnieżyć.
1
@mkord Znam, ale użyłem sobię własnoręcznie stworzonej metafory, wolny jestem i mogę, tak jak wolni są ludzie wydający siano na drwala.
10
@Jonyx Ludzie krokodylimi łzami będą Lewego wspominać.
Ponad 80 goli w tej połamatorskiej repce. Kosmos.
2
@AxelF On tam będzie siedział jeszcze wiele lat.
Dopiero co wygrali duży turniej i wrócili na szczyt. Innej opcji nie ma.
0
@BorzyKrzys Cała otoczka i klimat powinny być budowane na tydzień przed, a nie 2 miesiące, przecież w momencie kiedy te święta nadchodzą to już ma ich człowiek dość.
0
@Herato Janko Muzykant.
0
@misterio Akurat jeśli idzie o fanatyzm, to jest jedną z nielicznych osób za którymi można w ogień pójść, niech gada co chcę, jebać to.
Najważniejsze, że jest pionierem eksploracji kosmosu i chcę kolonizować Marsa.
0
@misterio Wolność słowa, a wpajanie ideologi, to dwie różne kwestie.
3
@MesQueUnClub_87 A będzie jeszcze większa skrajność, aż to nie jebanie wszystko.
0
@mekston No jak będą dalej skur... Tak go okradać jak z Sociedad to pewnie nie...
0
Komentarz usunięty
0
@Beztroskii Jestem po pierwszym odcinku, będę kontynuować, ale tak jak mówisz.
Spodziewałem się lepszego otwarcia.
0
@Rewolucja123 Nie ma szans.
Jones mógł stracić dynamikę, ale inteligencja ta sama. Rozpracowałby gośca.
0
Jutrzenki blask duszkiem pić...
0
@626 Nike>adidas
Jeżeli idzie o technologię i jakość?
1
@th@les Mam podobnie.
Jego i Dr Jonga trzeba się pozbyć, są niestety ostatnimi ,,ikonami,, naszych ostatnich największych blamaży, szczególnie Niemiec.
0
Więc może uda się pojechać na klasyk w maju :D
1
@Adran360 Tak myślę, jakbym to ustawił.
Top2 wiadomo
Na 3 miejscu jednak nie dałbym Pele, brak weryfikacji w Europie, cala kariera w słabej lidze brazylijskiej. Już prędzej Romario, Iniesta, czy np. Maldini(bo niby czemu nie umieścić tam obrońcy)
Tak się przyjęło i zakorzeniło w umysłach, że ścisły Top musi być ofensywny, a taki obrońca wykonujący kluczowe wślizgi daję równie ważne aspekty gry co gole.
5
@MysticCat Tego nie wytłumaczysz, bo albo się czuję takie rzeczy, albo nie..
Przecież to jakaś parodia jest.
Jeszcze zrozumiałym te fotki po jakimś remisie, ale dostali wpierdol, dymanie bez mydła, tutaj profesjonalizm narzuca wręcz jakaś refleksję i koncentrację na wyższym poziomie, a nie cieszenie japy do obiektywy na świeżo po tym blamażu.
1
@Lionel_Messi10 Nie ma takiej opcji, żeby Diego był top2.
W takich rankingach, bądź co bądź trzeba brać pod uwagę, całokształt kariery i statystyki.
1
@Herato Myślę, że nie.
Patrząc na to co ,,wygrali,,
Wiadomo jak, ale jednak w gablocie stoi, to nie można powiedzieć, że jakieś ruchy były źle wykonane.
Z Di Maria grali ładniej, to napewno.
4
@Kengo Na zdjęciu także sekwoja.
0
@Azazel_Pazuzu Zależy kto komu kibicuję :)