LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Astad Oglądam real do momentu, aż prowadzą.
0
@Guess Barca większa od Liverpoolu, czyli bardziej pasuję 2 kluby z top 5 największych.
0
@Terapuls Tutaj dalej przy wódzie się załatwia sprawy w związkach, więc inaczej być nie może.
0
@LukaszFan Dlatego kusi ten kurs 4.
0
@Kazragore haha piękne :D
0
@tadzik447 Spidi Gonzales.
Szybko weekend zaczynasz haha
3
@Matheu12 Guardiola to czysty fanatyk, dlatego jest najlepszy.
0
Co dzisiaj stawiane panowie i panie? :D
0
@JordiAlbion Aa grał już :D
Nie było tematu.
0
@JordiAlbion Belg chyba nie zagra dziś.
3
@bartekvisca To żeś dojebał panie.
,,Z tego polskiego biednego kraju,, tak jakbyśmy byli jakimś krajem lepianek afrykańskich.
0
@Esteban_ Puszczak.
0
@A4ron Finał z Juve jeszcze bym dodał.
0
Lewuś cały czas zaskakuję, oby utrzymał formę jeszcze na przyszły sezon i więcej od niego wymagać nie trzeba.
1
@Stinger_ Myślę, że 115 jest w zasięgu :D
12
Bez sensu. On jest stworzony do prawego skrzydła, a tam mamy Yamalka.
1
,, Piękna,, polska zgniła jesień. Dobrze, że tylko pół roku takie coś :d
1
@Kondziubarca Ciekawe jak się dogadali. Wojtek mogła postawić warunek, przyjście, ale tylko z pewnym pierwszym składem, a tak to zastanie memem.
2
@Salchent Bardziej kusi ten kurs na real.
2
@FCBparasiempre Kubala to by z Di Stefano nawygrywał, gdyby nam go nie ukradli rządowi...
0
@Batys Jeśli zmyślona to w jakim celu hahaha
0
@AbelKabel Może jeżdżą we dwoje z jakimiś meblami i akurat nie kieruję to sobię piszę.
Kilka lat temu też tak z ziomkiem robiłem, w Niemczech na mebelkach, fajna robotą swoją drogą.
3
@masik86 Messi jest totalnie efektywny, ale jego drybling to tylko do lewej i do prawej na pełnej szybkości, gdzie mu magią do Neya w prime.
0
@MesQueUnClub96 Charyzme się ma, albo się nie ma, tego nie można się nauczyć.
1
@mekston Widzę, że pamięć igła :)
Ja tak dobrze wszystkiego nie pamiętam, ale z tego co piszesz wynika, że koniec końców mistrzostwo sprawiedliwe.
12
32 lata...
A wydaję się jakby jego kariera przestała istnieć dobre 5 lat temu.
Taki kozak, że ja pierdole, pod względem bajerki i przyjemnośći z oglądania jego gry, nawet wyżej bym go dał niż samego Messiego.
Gdyby był profesjonalistą to teraz jak najbardziej dalej mógłby ciągnąć swój prime i być jedną z największych legend Barcy. Szkoda jego kariery.
0
@Criss18Barca Fajnie się śpi haha
I to chyba tyle z pozytywów :D
0
@pt9 Belfer pierwszy sezon był nawet spoko, trochę wiało kiczem to prawda, ale oglądało się fajnie.
0
Ciekawe czy Verstappen pobije rekord 7 MŚ. Właśnie zdobył czwarte, ale jak zaczęło się jego wygrywanie mistrzostw to każdy fan F1 wie. Okropnie wtedy Hamiltona wyebali bez mydła w ostatnim wyścigu sezonu :)
0
@gmdfk Mam tak samo. Ja wezmę to wszystko wchodzi, jak nie wezmę to plecy :D
Dziś np.
https://superbet.onelink.me/Tegf/wz2hw59c