1

@Astad Oglądam real do momentu, aż prowadzą.

0

@Guess Barca większa od Liverpoolu, czyli bardziej pasuję 2 kluby z top 5 największych.

0

@Terapuls Tutaj dalej przy wódzie się załatwia sprawy w związkach, więc inaczej być nie może.

0

@LukaszFan Dlatego kusi ten kurs 4.

0

@Kazragore haha piękne :D

0

@tadzik447 Spidi Gonzales.
Szybko weekend zaczynasz haha

3

@Matheu12 Guardiola to czysty fanatyk, dlatego jest najlepszy.

0

Co dzisiaj stawiane panowie i panie? :D

0

@JordiAlbion Aa grał już :D
Nie było tematu.

0

@JordiAlbion Belg chyba nie zagra dziś.

3

@bartekvisca To żeś dojebał panie.
,,Z tego polskiego biednego kraju,, tak jakbyśmy byli jakimś krajem lepianek afrykańskich.

0

@Esteban_ Puszczak.

0

@A4ron Finał z Juve jeszcze bym dodał.

0

Lewuś cały czas zaskakuję, oby utrzymał formę jeszcze na przyszły sezon i więcej od niego wymagać nie trzeba.

1

@Stinger_ Myślę, że 115 jest w zasięgu :D

12

Bez sensu. On jest stworzony do prawego skrzydła, a tam mamy Yamalka.

1

,, Piękna,, polska zgniła jesień. Dobrze, że tylko pół roku takie coś :d

1

@Kondziubarca Ciekawe jak się dogadali. Wojtek mogła postawić warunek, przyjście, ale tylko z pewnym pierwszym składem, a tak to zastanie memem.

2

@Salchent Bardziej kusi ten kurs na real.

2

@FCBparasiempre Kubala to by z Di Stefano nawygrywał, gdyby nam go nie ukradli rządowi...

0

@Batys Jeśli zmyślona to w jakim celu hahaha

0

@AbelKabel Może jeżdżą we dwoje z jakimiś meblami i akurat nie kieruję to sobię piszę.
Kilka lat temu też tak z ziomkiem robiłem, w Niemczech na mebelkach, fajna robotą swoją drogą.

3

@masik86 Messi jest totalnie efektywny, ale jego drybling to tylko do lewej i do prawej na pełnej szybkości, gdzie mu magią do Neya w prime.

0

@MesQueUnClub96 Charyzme się ma, albo się nie ma, tego nie można się nauczyć.

1

@mekston Widzę, że pamięć igła :)
Ja tak dobrze wszystkiego nie pamiętam, ale z tego co piszesz wynika, że koniec końców mistrzostwo sprawiedliwe.

12

32 lata...
A wydaję się jakby jego kariera przestała istnieć dobre 5 lat temu.
Taki kozak, że ja pierdole, pod względem bajerki i przyjemnośći z oglądania jego gry, nawet wyżej bym go dał niż samego Messiego.
Gdyby był profesjonalistą to teraz jak najbardziej dalej mógłby ciągnąć swój prime i być jedną z największych legend Barcy. Szkoda jego kariery.

0

@Criss18Barca Fajnie się śpi haha
I to chyba tyle z pozytywów :D

0

@pt9 Belfer pierwszy sezon był nawet spoko, trochę wiało kiczem to prawda, ale oglądało się fajnie.

0

Ciekawe czy Verstappen pobije rekord 7 MŚ. Właśnie zdobył czwarte, ale jak zaczęło się jego wygrywanie mistrzostw to każdy fan F1 wie. Okropnie wtedy Hamiltona wyebali bez mydła w ostatnim wyścigu sezonu :)

0

@gmdfk Mam tak samo. Ja wezmę to wszystko wchodzi, jak nie wezmę to plecy :D
Dziś np.

https://superbet.onelink.me/Tegf/wz2hw59c


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?