LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC Ile dzisiaj dajo zasiłeczku?
1
@juarez Materacem byłeś, że wiesz gdzie poczęto Leosia? :p
0
@lithotripter No tak. Mało prawdopodobnie, że Yamal będzie wymiatać po 30.
0
@capoN Szybko wystrzelił, bo już jako 16 czy 17 latek i szybko też prawdopodobnie siądzie.
1
@zmiter912576 O jejku...
Chłopcze xD
Przegrał przegryw pijany parę złotych i płaczę na forum, a w dodatku daję do zrozumienia, że więcej niż 100 zł i to całe jego oszczędności.
To już debilizm wręcz.
0
@Szczepanbog1 Ja się spytam, czy w którymś sezonie by w ogóle wyszli z grupy?
3
@zmiter912576 Odkujesz się.
100 zł to nie majątek.
1
@partymaker No i ugrał :)
0
@partymaker ,,Zawsze,,
Słowo klucz.
0
@partymaker W Barcy potrafił ich lać?
0
@Jakchcesz Chyba :D
To byłby błąd gdyby przyszedł za darmo, a za niego to jeszcze fortuna poszła.
1
@Szmulek Gdyby nie wygrali mistrza to 100% dowód na istnienie klątw.
0
Nie wiecie gdzie obejrzę serial Gomorra?
0
@abram3k Nie skuteczność, tylko deski.
1
@rado_Barca Działa. Dzięki :)
0
@barteq Wyskakuję mi błąd.
OPES 230 - trwa aktualizacja oprogramowania.
0
Działa Wam canal+?
3
@chosenone Idiotyzm to kupować meble zgodnie z modą. Meble mają mieć wartość przede wszystkim praktyczną i być solidne, a lite drewno w dodatku że wszystkim dobrze wygląda, także jebać modę i nie ma co się zastanawiać, tylko kupić drożej i być może jeszcze wnuki będą korzystać.
1
@GeneralXavi Który to taki? :d
Mój rekord w taśmach to 30/32
Aaa dobra haha
0
@GeneralXavi I prawidłowo. Na pewno ciężej trafić taśmę, także radujmy się.
0
@BulaKG W 2008 to United wzięło puchar :p
1
@insp1re W takie firmie jak Barca, jakość powinna być głównym wyznacznikiem składu, wszystko inne w drugiej kolejności.
0
@Lordzi Możemy, ale nie wyjdziemy.
Trener woli wystawiać gorszego bramkarza. Zasłużył sobię hehe
W takich markach w pierwszej kolejności, pod uwagę przy wyborze składu, zawsze powinna być brana jakość, a dopiero później wszystko inne.
Niestety ,w Barcy tak to nie działa.
0
@Culer9002 Nawet za darmo oddać, ale jego nikt nie będzie chciał z takimi rzadaniami finansowymi, więc pewnie dociuła do końca kontraktu jako zapchajdziura.
0
@Kengo Dodałbym jeszcze piątą kategorię w której znajdowałaby się wiedza.
8
@LOPEZ16 Flick jest uparty i tyle.
Szkodzi zespołowi tą decyzją bo stawia na bramkarza skrojonego pod jakiegoś średniaka.
1
@okiemtypera_lucaxx95
To spec po uju.
1
@July_6_BcN Ptaszki będę obserwować.
0
@okiemtypera_lucaxx95
Przed chwilą znalazłem jakaś lornetkę Bosco C9 12x42.
Cena w promocji to 515 zł.
Słyszałeś o tej firmie?
Ogólnie mógłbyś polecić jakąś fajną 10x42, 12x42 do 1000 zł.
0
Jest tutaj jakiś spec od lornetek?