0

@FCB_dimiC Ile dzisiaj dajo zasiłeczku?

1

@juarez Materacem byłeś, że wiesz gdzie poczęto Leosia? :p

0

@lithotripter No tak. Mało prawdopodobnie, że Yamal będzie wymiatać po 30.

0

@capoN Szybko wystrzelił, bo już jako 16 czy 17 latek i szybko też prawdopodobnie siądzie.

1

@zmiter912576 O jejku...
Chłopcze xD
Przegrał przegryw pijany parę złotych i płaczę na forum, a w dodatku daję do zrozumienia, że więcej niż 100 zł i to całe jego oszczędności.
To już debilizm wręcz.

0

@Szczepanbog1 Ja się spytam, czy w którymś sezonie by w ogóle wyszli z grupy?

3

@zmiter912576 Odkujesz się.
100 zł to nie majątek.

1

@partymaker No i ugrał :)

0

@partymaker ,,Zawsze,,
Słowo klucz.

0

@partymaker W Barcy potrafił ich lać?

0

@Jakchcesz Chyba :D
To byłby błąd gdyby przyszedł za darmo, a za niego to jeszcze fortuna poszła.

1

@Szmulek Gdyby nie wygrali mistrza to 100% dowód na istnienie klątw.

0

Nie wiecie gdzie obejrzę serial Gomorra?

0

@abram3k Nie skuteczność, tylko deski.

1

@rado_Barca Działa. Dzięki :)

0

@barteq Wyskakuję mi błąd.
OPES 230 - trwa aktualizacja oprogramowania.

0

Działa Wam canal+?

3

@chosenone Idiotyzm to kupować meble zgodnie z modą. Meble mają mieć wartość przede wszystkim praktyczną i być solidne, a lite drewno w dodatku że wszystkim dobrze wygląda, także jebać modę i nie ma co się zastanawiać, tylko kupić drożej i być może jeszcze wnuki będą korzystać.

1

@GeneralXavi Który to taki? :d
Mój rekord w taśmach to 30/32
Aaa dobra haha

0

@GeneralXavi I prawidłowo. Na pewno ciężej trafić taśmę, także radujmy się.

0

@BulaKG W 2008 to United wzięło puchar :p

1

@insp1re W takie firmie jak Barca, jakość powinna być głównym wyznacznikiem składu, wszystko inne w drugiej kolejności.

0

@Lordzi Możemy, ale nie wyjdziemy.
Trener woli wystawiać gorszego bramkarza. Zasłużył sobię hehe
W takich markach w pierwszej kolejności, pod uwagę przy wyborze składu, zawsze powinna być brana jakość, a dopiero później wszystko inne.
Niestety ,w Barcy tak to nie działa.

0

@Culer9002 Nawet za darmo oddać, ale jego nikt nie będzie chciał z takimi rzadaniami finansowymi, więc pewnie dociuła do końca kontraktu jako zapchajdziura.

0

@Kengo Dodałbym jeszcze piątą kategorię w której znajdowałaby się wiedza.

8

@LOPEZ16 Flick jest uparty i tyle.
Szkodzi zespołowi tą decyzją bo stawia na bramkarza skrojonego pod jakiegoś średniaka.

1

@okiemtypera_lucaxx95
To spec po uju.

1

@July_6_BcN Ptaszki będę obserwować.

0

@okiemtypera_lucaxx95
Przed chwilą znalazłem jakaś lornetkę Bosco C9 12x42.
Cena w promocji to 515 zł.

Słyszałeś o tej firmie?
Ogólnie mógłbyś polecić jakąś fajną 10x42, 12x42 do 1000 zł.

0

Jest tutaj jakiś spec od lornetek?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?