1

@agaFCB Spróbowałem.
Niestety, ale chyba sprzęt jest wadliwy, wszystkie sposoby zawiodły :)

0

Słuchawki bluetooth łączą się osobno i gra albo prawa, albo tylko lewa.
Jest jakiś sposób aby sparować je razem?

0

@jedrek7000 Messi tutaj nie pomoże.
Potrzeba intensywności i skuteczności, sytuacji mamy od groma, a Leo na boisku to jeden zawodnik mniej w presingu, czego piłka na najwyższym poziomie obecnie nie wybacza.

7

Tutaj nie trzeba prosić, trzeba zacząć grać i pokazać charakter.

0

@VegetaPolska Kiedyś z bratem pod nieobecność rodziców rzucaliśmy achtungi przez okno, jeden odbił się od anteny i wpadł za narożnik :D
Zamknęliśmy szybko drzwi od pokoju w oczekiwaniu na huk, jakimś cudem szyby nie poszły w mieszkaniu.
W podobnej sytuacji znajomy starał się wyrzucić petardę przez okno i wybuchła mu w dłoni, urywając 3 palce w tym kciuka, także nie ma żartów z tym badziewiem. Kiedyś też dostałem w nogę rakietą, ale obeszło się na siniaku :)

1

@Kgorecki2500 Film z 2007 jest świetny.
Ciekawe jak to jest, że efekty w filmach sprzed tylu lat robią większe wrażenie realności niż te dzisiejsze.
Dziś to jakaś totalna papka.

0

@GigiAmoroso Nie przeszedł tenisa.
Jednak złotego wielkiego szlema nie zdobył.

1

@Hawajczyk Dobrze, że o tym wspomniałeś. Ciekawe dlaczego jest więc tak odbierany.
Chyba przez swoją charyzmę, której odmówić mu nie można, bo patrząc na statystyki czy trofea to nie znalazłby się nawet w top 20.

10

@gumaz Mbappe haha
Fenomeno który już nie istniał po 2002 roku, Iniesta niżej od Modricia xD

0

@Marian_Pazdzioch Ja podobnie. Od czasu do czasu lubię jakieś
Ziółka wypić.

1

@blakkudium Kiedyś też potrafiłem dać komuś alko na święta, dobrze że się obudziłem i już wiem, że trucizny się nie daję.

3

Stary Marley to gigachad.

0

@BezglutenowyPedri Jak dla mnie to 7/10
Mocno wysportowana i rozciągnięta to na plus, natomiast genetyka średnia, zero cycka, zero widocznego przejścia z talii do bioder i przeciętna buzia.

0

@Faro W sumie. Gdzie można obejrzeć bez lektora?

0

@BulaKG Bluźnierstwo!

2

@Crashynski Lewy w karierze załadował ponad 700 goli.
Sukcesy od drugiej ligi polskiej, przez najwyższe klasy rozgrywkowe w Niemczech i Hiszpanii, gdzie non stop jest bardzo bramkostrzelny i jest główną postacią w zdobywaniu pucharów przez każdy klub w którym gra.

35

Piłkarz fenomen socjologiczny.
Barca zaliczona, City zaliczone.
Zero szybkości, zero techniki, zero charyzmy. Jedyne czego odmówić mu nie można, że potrafi się znaleźć tam gdzie trzeba i przyfarci, bo pierwszy kontakt ma na poziomie okręgówki, strzał troszkę lepszy, więc od czasu do czasu ukąsi, jeśli piłka za daleko nie odskoczy.

0

@Arden Miłość to mrzonka.

0

@Criss18Barca Lepiej nie, przegryw jakich mało jeśli idzie o europejskie puchary, wiecznie apatyczny.

1

@bartekvisca Syndrom wypaczania rzeczywistości.
Wmawiania sobię, że jest tak idealnie, odklejenie, jakaś potrzeba aprobaty od obcych i chęć wyróżnienia się, czyli krótko mówiąc próżność i powierzchowność.

0

@karolpiłkarz Akurat to, że będziemy grać u sobię częściej jest wielkim minusem. Największe wtopy tego sezonu zaliczamy w domu, na wyjazdach jesteśmy najlepsi statystycznie.

0

@Litman No tak. Cała wywrotka piachu wysypała się na dobre kiedy sprzedano Neya.
Niedługo dekada bez dobrego LS, a tutaj tożsamość nakazuję wręcz, aby atakować dwoma skrzydłami.

2

@tbas Chyba trzeba będzie dopisać kolejne big frajerstwo do naszego pamiętnika, w dziale gen przegrywu.

1

@Comentateiro To prawda, Kwaśniewski mimo swoich wad, był na wyższym poziomie od Dudy, jak i całe społeczeństwo z tamtego okresu od dzisiejszego.

0

@NeroTFP1 No ogólnie waga ciężka teraz to porażka.
Ciekawe jakby Usyk wyglądał na tle zawodników sprzed dekad.

0

@Comentateiro Bez przesady, że Duda 20 lat temu miałby tak katastrofalny wynik, skoro największe poparcie miał alkoholik.
Podniesienie wieku emerytalnego ok, jest to jakieś wyjście, lecz w tym kraju zostały popełnione tak karygodne błędy, za które będzie trzeba zapłacić.
Setki tysięcy emerytów z przedziału 30 do 50 lat to jest patologia, a po drugiej stronie fizyczni z budowy, fabryk czy innych kołchozów po 60 roku, dysproporcja niesprawiedliwości jest tak namacalna, że można puścić pawia.

0

@F3DO Solidarnie z Pepem teraz.

0

Ta waga ciężka to leży i kwiczy już od wielu lat.
Nuda nuda i jeszcze raz nuda.

3

6 i 8, 8 i 6
Xavi i Iniesta, Iniesta i Xavi!

1

Piekielnie ważny mecz przed nami. Jedziemy z tym. Vamos!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?