LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LOPEZ16 Ja najbardziej nie mogę przeboleć wymiany Eto'o na Zlatana i jeszcze dopłaciliśmy 40 mln.
Później ładnie nam Kameruńczyk utarł nosa, kiedy jego Inter naszym kosztem wszedł do finału LM w 2010 wygrywając go, a sam Samuel obronił tryplet jako jedyny piłkarz w historii tego sportu.
0
@IMBALEO W takich momentach, tęsknię za czasami kiedy oglądałem Barcę od święta, a wyniki sprawdzałem na telegazecie.
Człowiek był odcięty od tego całego bajzlu i cieszył się tylko grą.
Dlatego polecam złapać trochę dystansu do tego wszystkiego, mniej śledzić to szambo, a skupić się przede wszystkim na boiskowych zmaganiach.
1
@Faro Słucham. G
1
@GeneralXavi Teraz to u nas są dwie pory roku, lato i jesień.
Od października, albo i wcześniej jak w poprzednim roku i tak do marca lub kwietnia, a następnie od razu bum!
Przeskok na +20 stopni, momentalnie wszystko kwitnie i mamy lato.
1
@gorgota Nikt go nie przepchnię w walce o pozycję.
0
@tristan87 Utylizejszyn.
0
@zazaraza Myślałem, że to jakieś nowe słówko.
1
@insp1re Ciekawe jak to będzie z nami, czy technologia pójdzie tak naprzód, że także zaczniemy mieć kłopoty z obsługą, czy jednak ciągle będzie ta przyswajalność.
0
@zazaraza Co to znaczy nwordowac?
0
@Criss18Barca Tyle to jak najbardziej.
0
@Criss18Barca No co Ty, nie ma szans.
Małysz i Stoch to top3 dyscypliny w historii. Żyła na pełnym focusie to może by powalczył o top 30.
0
05-01-2025 00:43; Potwierdzenie 3D-Secure - placisz karta *1194; Odbiorca: INSTANT GAMING; Kwota: 115.30 PLN; Kod SMS nr 1: 7190
Przyszedł mi taki SMS.
Jacyś naciągacze, czy co to ma być? :d
5
@MesQueUnClub96 Shrek.
0
@Lewangoooolsky Bramkarz musi mieć gabaryt, taki mały pizdryk nigdy nie będzie miał tej pewności. Casillas był jeden jedyny na tym poziomie.
0
@mekston Niby tak, ale gdy drużynie nie idzie to jest kulą u nogi.
2
To ładny kibel.
Jeszcze mistrz prawdopodobnie przegrany przez nasz osławiony gen przegrywu, no słabo słabo....
22
XD
A to wczoraj nie było info, że się udało??
1
@Arden Chcę za dużo siana czy o co chodzi?
1
@GeneralXavi Aha. To może wróćmy do jaskiń, przecież kiedyś przodkowie tam spędzali czas.
0
@sopelinho Plus Roque.
1
@zadafcb Podmyjka na ciapategio i ręcznik w obroty :D
0
@GeraltzKatalonii Gdzie się człowiek śpieszy tam się diabeł cieszy, to się zawsze sprawdza.
9
@urbipl Ważne że chociaż przejechał, a nie zostawił klamota na środku torów, jak jeden agent niedawno.
0
@Encore A co to za pan? :p
0
@Gronek Ciekawa rozkminka nie powiem :D
Chyba bym postawił na lwa, ale takiego samca alfa bydlaka.
0
@Arden Przestań chłopie i Ty się kompromitować. Robota za którą też jest odpowiedzialny została spartolona, ogólnie jest nieudacznikiem na stanowisku, a sobię w newralgicznym momencie opuszcza stanowisko.
1
@NeroTFP1 Gorzej jak pralka nawali i będzie trzeba pół ściany rozpuerolić :)
0
@abram3k Wyszła na czysto z tej afery z dopingiem?
1
@kuz Pamiętam czasy kiedy też tak robiłem :D
Dziś już nie piję nawet piwa, mój trzeci nowy rok bez kaca z rzędu i jest pięknie panowie.
0
@Herato Chociaż będzie grał.