1

@LOPEZ16 Ja najbardziej nie mogę przeboleć wymiany Eto'o na Zlatana i jeszcze dopłaciliśmy 40 mln.
Później ładnie nam Kameruńczyk utarł nosa, kiedy jego Inter naszym kosztem wszedł do finału LM w 2010 wygrywając go, a sam Samuel obronił tryplet jako jedyny piłkarz w historii tego sportu.

0

@IMBALEO W takich momentach, tęsknię za czasami kiedy oglądałem Barcę od święta, a wyniki sprawdzałem na telegazecie.
Człowiek był odcięty od tego całego bajzlu i cieszył się tylko grą.
Dlatego polecam złapać trochę dystansu do tego wszystkiego, mniej śledzić to szambo, a skupić się przede wszystkim na boiskowych zmaganiach.

1

@Faro Słucham. G

1

@GeneralXavi Teraz to u nas są dwie pory roku, lato i jesień.
Od października, albo i wcześniej jak w poprzednim roku i tak do marca lub kwietnia, a następnie od razu bum!
Przeskok na +20 stopni, momentalnie wszystko kwitnie i mamy lato.

1

@gorgota Nikt go nie przepchnię w walce o pozycję.

0

@tristan87 Utylizejszyn.

0

@zazaraza Myślałem, że to jakieś nowe słówko.

1

@insp1re Ciekawe jak to będzie z nami, czy technologia pójdzie tak naprzód, że także zaczniemy mieć kłopoty z obsługą, czy jednak ciągle będzie ta przyswajalność.

0

@zazaraza Co to znaczy nwordowac?

0

@Criss18Barca Tyle to jak najbardziej.

0

@Criss18Barca No co Ty, nie ma szans.
Małysz i Stoch to top3 dyscypliny w historii. Żyła na pełnym focusie to może by powalczył o top 30.

0

05-01-2025 00:43; Potwierdzenie 3D-Secure - placisz karta *1194; Odbiorca: INSTANT GAMING; Kwota: 115.30 PLN; Kod SMS nr 1: 7190

Przyszedł mi taki SMS.
Jacyś naciągacze, czy co to ma być? :d

5

0

@Lewangoooolsky Bramkarz musi mieć gabaryt, taki mały pizdryk nigdy nie będzie miał tej pewności. Casillas był jeden jedyny na tym poziomie.

0

@mekston Niby tak, ale gdy drużynie nie idzie to jest kulą u nogi.

2

To ładny kibel.
Jeszcze mistrz prawdopodobnie przegrany przez nasz osławiony gen przegrywu, no słabo słabo....

22

XD
A to wczoraj nie było info, że się udało??

1

@Arden Chcę za dużo siana czy o co chodzi?

1

@GeneralXavi Aha. To może wróćmy do jaskiń, przecież kiedyś przodkowie tam spędzali czas.

0

@sopelinho Plus Roque.

1

@zadafcb Podmyjka na ciapategio i ręcznik w obroty :D

0

@GeraltzKatalonii Gdzie się człowiek śpieszy tam się diabeł cieszy, to się zawsze sprawdza.

9

@urbipl Ważne że chociaż przejechał, a nie zostawił klamota na środku torów, jak jeden agent niedawno.

0

@Encore A co to za pan? :p

0

@Gronek Ciekawa rozkminka nie powiem :D
Chyba bym postawił na lwa, ale takiego samca alfa bydlaka.

0

@Arden Przestań chłopie i Ty się kompromitować. Robota za którą też jest odpowiedzialny została spartolona, ogólnie jest nieudacznikiem na stanowisku, a sobię w newralgicznym momencie opuszcza stanowisko.

1

@NeroTFP1 Gorzej jak pralka nawali i będzie trzeba pół ściany rozpuerolić :)

0

@abram3k Wyszła na czysto z tej afery z dopingiem?

1

@kuz Pamiętam czasy kiedy też tak robiłem :D
Dziś już nie piję nawet piwa, mój trzeci nowy rok bez kaca z rzędu i jest pięknie panowie.

0

@Herato Chociaż będzie grał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?