LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LambiPL Skoro płynie to już tam zmierzam, bo chyba zły adres i woda zbyt zimna.
0
Panowie jest jakaś alternatywa dla strumyka górskiego, aby sobię nogi wymoczyć?
1
@michal26 Dzięki.
0
Gdzie leci Novak Alcaraz?
0
@snupson Chyba się rozkręca. Taki flop, a 18 goli jest, pewnie zamknie sezon z 30.
1
@norbi77 Hahahaha
Tak, niektóre sceny genialne :D
1
@norbi77 Romualda jeszcze nie przyatakowałem, ale niedługo zasiądę :)
4
Straciłem cierpliwość do tego gniota na Polsacie.
Czas na dobre sci-fi, na tvn za chwilę zaczyna się Na Skraju Jutra z Tomem Cruise, świetny film.
0
@Kasy Nie ma uja. real na takie mecz to się zepnie.
1
@Jackazz Dużo nie wymagam od kontynuacji tak kultowej serii, po prostu trochę fabuły i scenariusza w którym bohaterowie nie mają IQ ameby i walczą z czymś więcej niż z następstwami własnej głupoty.
1
@norbi77 O matko i córko, oglądam dalej. Właśnie zrobiła sobię cesarkę i wyciągnęła kałamarnicę, a na zewnątrz zaatakował typ z wzgórza mają oczy.
Rozkręca się hahaha
0
@norbi77 O kurde, to tamte części muszą być poza skalą :)
0
Kiszkaa ten Prometeusz, słabizna w ciul.
0
Xabi pewnie zastąpi Carlo od przyszłego sezonu, oby tylko nie okazał się dla nich idealnym trenerem.
0
W miniony weekend odbyła się pierwsza w tym roku gala PPV największej organizacji MMA na świecie, UFC 311. Podczas gali w Kalifornii mogliśmy zobaczyć takie starcia jak Islam Makhachev kontra Renato Moicano, Merab Dvalishvili kontra Umar Nurmagomedov czy Jiri Prochazka kontra Jamahal Hill. Komisja Sportowa w Kalifornii opublikowała raport oficjalnych zarobków uczestników tego wydarzenia, który możecie zobaczyć poniżej:
Makhachev $200,000; Moicano $250,000
Dvalishvili $500,000; Nurmagomedov $100,000
Prochazka $250,000 (zawiera bonus za wygraną = $50,000); Hill $200,000
Almeida $220,000 (zawiera bonus za wygraną = $110,000); Spivac $100,000
De Ridder $210,000 (zawiera bonus za wygraną = $105,000); Holland $250,000
Barcelos $96,000 (zawiera bonus za wygraną = $48,000); Talbot $43,000
Bekoev $24,000 (zawiera bonus za wygraną = $12,000); Reese $30,000
Guskov $86,000 (zawiera bonus za wygraną = $43,000); Elekana $12,000
Dawson $212,000 (zawiera bonus za wygraną = $106,000); Ferreira $100,000
Perez $72,000 (zawiera bonus za wygraną = $36,000); Rosa $75,000
Gafurov $28,000 (zawiera bonus za wygraną = $14,000); Nakamura $28,000
Sopaj $24,000 (zawiera bonus za wygraną = $12,000); Turcios $28,000
Ulanbekov $72,000 (zawiera bonus za wygraną = $36,000); Carpenter $28,000
I pomyśleć, że patologia w śmieciowych galach typu fame MMA często zgarnia większy sos od najlepszych na świecie...
Oczywiście jest tutaj tylko podstawa.
Taki Islam ma jeszcze % od PPV i inne bonusy, ale i tak śmiech na sali.
0
@kuz 10 mln brutto... Mówi to panu coś? :D
0
@barcanawieki Skończ pieprzyć ziomuś.
Za czym niby mamy tęsknić, przecież napchał do gabloty syto, a i teraz grając kupę prawdopodobnie dorzuci ligę. Stylu tam nie ma ale efekty na koniec sezonów tak.
0
@Seneka Jakoś w trakcie meczu nie widziałem odpowiedzi, ,,tak o dychę,, :p
Aaa dobra hahah teraz zajarzyłem :D
0
@SinMistico No Leganes wczoraj pokonało także Atletico, które jest przed nami w tabeli, także właśnie w ten sposób kończy się lekceważenie tych biedniejszych.
2
Ważne, że sramy kasą i nawet nie odczuliśmy tych 60 baniek, bo inaczej trochę przykro by było.
1
@snupson Tutaj chodzi o wkurw spowodowany tymi wałkami z którymi od la5 nikt nic nie robi.
1
@MateS To tak oczywiście, że szkoda gadać.
0
@nawy12 Z niedalekiej przeszłości.
Sezon 13/14 zajebane mistrzostwo w ostatniej kolejce, 16/17 ruchanie bez mydła i pchanie tych co zawsze, teraz znowu na żywca, ten sport to kpina...
A pewnie większości i tak nie spamietalem.
0
@BARCA1899Messi I niestety cała lawina szczyn zaczęła się właśnie od wielkiego babola gdy graliśmy z Sociedad i nie uznali gola Lewego, jakby jakaś klątwą, reakcja łańcuchowa chujni w lidze.
0
@Sulimo Bo to jest ich norma w całej historii i odbierają to właśnie tak
0
@QQL5 A to dobra, zwracam honor :)
1
@sevs 2013/14 ha tfuu!
Tam też sędzia nas oszukał. Ile my pucharów przez tych idiotów nie zdobywaliśmy.
0
@QQL5 Hahahahhaha
Idealna do złapania :D
Nie no śmiechłem hahaha
Mocny strzał do którego trzeba było się rzucić na dwa metry do boku na dużym refleksie no no
Masz rację:D
0
@Seledynowy Jeszcze gorzej wygląda jak się weźmie ostatnie 7...
0
@El Plutoninho Też się zastanawiam.