LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Harry Kane ponad 400 goli w karierze na najwyższym poziomie, a ani jednego ważnego pucharu, fenomen pod tym wzgledem.
W tym roku już raczej przełamie taką serię niepowodzeń i włoży mistrzostwo ligi niemieckiej do gabloty.
0
@takisobiektos Ogólnie to nudzi mnie koszykówka, ale ten blok robi wrażenie.
1
@mekston Właśnie się zastanawiam jak to możliwe, że tylko 1 bramkę zdobył, przecież był pierwszym wykonawcą w tamtym okresie, a tu takie zaskoczenie, 2 karne przez cały rok xD
Pamiętam, że okradziono nas w finału LM w owym roku, ale widocznie było tego dużo więcej.
0
@Mitch_Atleta Mam nadzieję, że taka jest prawda i po prostu zrozumiał, że musi budować Polaka, ale przeczucie mówi coś innego.
1
@Roobo Święta prawda. Szczena się ośmieszył, tak jak i Flick, który zachował się jak chorągiewka.
Pewnie chodzi o jakiś prywatny konflikt między panami.
Na początku też się wkurzałem, że ściągnęli Wojtka z emeryturami, ale gnił na ławce. Natomiast jak już dostał szansę to pokazał, że lepiej było grzać dupę na plaży niż przychodzić i prezentować taką formę. Zdanie zmieniłem bardzo szybko po jego popisach i też uważam, że Pena jest lepszy na ten moment.
3
@Mitch_Atleta Tam na bank jest jakiś kwas między nimi, albo Flick ma nieźle nayebane i jest totalną chorągiewą :D
3
Pena musiał się narazić trenerowi, innej opcji nie ma, w sumie jest druga opcja, trener jest niezrównoważony.
1
@DonCarletto Haha no racja racja :D
0
Kupiłem sobię ponoć najlepszą ashwagande, 150 złotych, jakiś ekstrakt co się pod język daję.
Przed chwilą otworzyłem, wącham, a tam daję alkoholem jak chu...
Czytam skład, a tam ekstrakt wodno-alkoholowy.
Ja pier... Czy wszędzie muszą dawać to gówno.
0
@LukaszFan Ciekawe i Ekstraklasa, wybierz jedno :p
0
@PatrychoO Ale szkoda.
Żartowałem, pierwsze słyszę o kobicie :D
1
@Miszak Nie no ziomuś.
Wychowywałem się na Prison Break, uwielbiam wrócić do tego serialu, ale nie może być top1 :p
No chyba, że tam subiektywnie subiektywnie :D
Tam był taki zjazd po drugim sezonie, że po prostu nie może.
Natomiast pierwszy i drugi sezon sztosik, trzeci w Sonie nawet nawet, ale czwarty i ten piąty to kur... Porażka.
1
@norbi77 Strzelanie w piecu też pamiętam świetnie, ale tylko kiedy jeździłem zimą do babci na wieś, ależ to był klimat :D
0
@priest9999 Rozumiem, ale nie można w nieskończoność tej karuzeli kręcić.
0
@FCB24 Ponieważ czas najwyższy zacząć uzdrawiać ten system płacowy który rujnuje klub.
Lewy, De Jong i Fati pozostają z absurdalnymi kontraktami i trzeba wyczekać aż spadną z listy, a dużym kontraktem dla 17 latka błędne koło będzie się toczyło przez następną dekadę, albo i dłużej.
0
Trochę dziwnie to znowu zaczyna wyglądać. Doniesienia o zarobkach Yamala przy nowej umowie.
Chłopak jest dobry, ale jeszcze tutaj świata nie zawojował.
Messiego nie ma co tutaj przytaczać, zarabiał kolosalne pieniądze, ale dopiero takie dostał kiedy w gablocie było kilkanaście pucharów z jego dużym udziałem. Żeby tylko naszemu małemu crackowi amba zbyt szybko nie odpaliła.
0
@Boss227 Dlatego przy nowym kontrakcie zaporowa klauzula.
0
@FCB24 To już raczej nie u nas w takim razie :D
1
@norbi77 To prawda.
Jestem rocznik 91, ale jeszcze kilka takich klasycznych prawdziwych zim pamiętam. Coś pięknego :)
0
@Gall To prawda, zapomniałem dodać tvp historia.
Świetne dokumenty o 2 WŚ.
1
@norbi77 I to jak napadało pół metra to leżało przez 2 msc.
0
@daver Byłem i jadłem gdzieś bardzo dobrą, ale nie pamiętam nazwy lokalu haha
Bo tam co parę metrów jest knajpa gdzie to opierdzielisz, więc na bank trafisz coś smacznego.
1
@NeroTFP1 A jeszcze lepiej, gdy przysymulowało się i można było taki rytuał zrobić :D
1
@tbas Luty i marzec to jeden miesiąc?
0
@CLS63AMG Mam przeczucie, że ten dwumecz z City zadecyduję i wyprzedzimy ich w tabeli w marcu.
0
@Kazragore Już jest za późno haha
Uświadomiłem sobię jakim gównem ludzie dają się karmić.
Tak niewymagającej publiki chyba nigdy w historii nie było.
0
@Mitch_Atleta Tam wszystko co w gablocie to i tak ponad stan w tym sezonie. Myślę, że nikt tam nie nastawia się poważnie na taki puchar.
0
Od trzech tygodni mieszkam poza domem i jest tutaj telewizor(w domu nie mam) z tymi standardowymi kanałami.
Kur...!
To co tutaj puszczają to jest totalna porażka. Kał przy tym to jak ambrozja...
Cały dzień jakie otępiające szczyny typu dlaczego ja na większości kanałów, 1/3 czasu na reklamy.
Ja pier... jak w ogóle można to oglądać?
Na plus kanały takie jak fokus, TVP nauka, TVP dokument, gdzie można zobaczyć ciekawe dokumenty.
1
@clyde Wydaję mi się, że City przejdzie. Wcześniej gdy grali mecz to zawsze drużyna Pepa była faworytem, teraz każdy spisuję ich na porażkę i zagrają na luzie.
0
@capoN I to że słabszej nogi.