LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Donio Majaczysz.
Pod okiem Pepa cała drużyna weszła w swój najlepszy okres i każdy z osobna się rozwinął.
Najlepiej widać to kiedy zobaczy się na poprzednie 2 sezony.
0
@PerroHerro A kto lepszy?
Ferguson jedynie może startować, ale wtedy trzeba byłoby wziąć pod uwagę podobny okres w branży, wtedy ze Szkota nie byłoby co zbierać.
5
Komentarz usunięty
0
@reloaded Włączyłem w 40 minucie, a wyłączyłem na koniec połowy.
3
@Kozinho. Takiego zjazdu w tak krótkim czasie nie widziałem odkąd oglądam piłkę nożną, czyli od 25 lat.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Ciężka praca zazwyczaj równa się garb i zajechanie.
2
@kocieek Jak nowa pani w sklepie wchodzi na drabinę.
0
@Herato Z Nazario chyba nie grał.
0
@FcPortoFan1999 A gdzie się tłumaczyli z goli po spalonych w finałach LM np. z 1998, czy 2016 roku?
:D
Ich historia to złodziejstwo, są dumni z tego bo to karykatura sportu.
2
@LOPEZ16 Wczoraj widzieliśmy co grał Yamal, widać brak świeżości. Odpoczynek obowiązkowy.
0
@LOPEZ16 Czyli można faulować, kiedy nie ma szans na dojście do piłki :D
Zastanów się jeszcze raz.
0
Kurka, chyba Rayo okradzione z gola.
0
@clyde Optymistka widzę :D
50 lat jak nic.
0
@mrboom Nawet latem polskie morze to szit, a co dopiero teraz :D
0
@Borneo Jasne, jest to dla ważne, ale myślenie jest najważniejsze.
0
@Borneo Myślenie zawsze przed fizycznością, ponieważ piłka jest szybsza od zawodnika, a najlepszym tego dowodem jest najlepsza generacja piłkarzy w historii, tworząca legandarny team Pepa i reprezentacji Hiszpanii.
0
@michal26 Proszę Cię :D
Eric Garcia haha
Chłop zagrał ostatnio dobre spotkania, ale bez żartów :p
0
@BorzyKrzys Czyli 0:0
0
@Matt_i1992 Hahaha noo :D
1
@fart Też bym chyba na Achilliego postawił :D
0
Achilles vs Maximus Decimus Meridius
Na którego stawiacie domy?
1
@bartekvisca Mogą same suty sterczeć, aby dupcie miała seksowną.
0
@GeraltzKatalonii Raczej na pewno znaczy na 90% :p
0
Liverpool raczej na pewno złapię dołek na przestrzeni marca, kwietnia lub w maju. W tym sezonie wszystko szczęśliwie układa się pod Barcę i sezon ukoronujeny trypletem trypletow. VeB!
0
@Popitek12 To by nie przeszło, w piłce większość to pizdy.
0
@MOLESTA 40 mln funtów haha
Jakby dopłacali tyle, to bym go nie chciał na LS oglądać.
0
@MateS Szacunek oczywiście, ale bez sentymentów. Poza liga hiszpańską to jednak niewypał.
14
Pozbyć się jego, Ter Stegena i zaczynamy całkowicie nowy rozdział w historii, który tak naprawdę już się zaczął. Nie potrzeba tutaj zawodników z aurą największych blamaży.
1
@Lionel_Messi10 Mega gierka, tak samo jak Medal od Honor Alied Assault
0
@Who_you_mam W lato pewnie zaatakują. Do rze, że ucichło, może zawodnik zrozumie, że musi zrobić ten krok, aby stać się gwiazdą prawdziwego kalibru, a i cena pewnie będzie przystępniejsza z tego powodu.