LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lithotripter Jak ma się to do naszych wychowanków którzy zmienili świat piłkarski :)
0
@kuz Tu nie chodzi o wyskoki pojedyńczych piłkarzy, a o historyczny proceder, dzięki któremu nakradli dziesiątki tytułów.
0
@Kengo Ta bramka Messiego to istny kosmos, chyba najlepsza.
1
@partymaker Nie zrozum mnie źle.
Zidane to świetny piłkarz swego czasu, ale umieszczanie go w większości rankingów w Top10 zawodników w historii, no ludzie swięci :D
To jest definicja przereklamowania.
Średnie staty i średnia ilość wygranych pucharów, no za wysoko, za wysoko Francuz jest hypeowany.
Pamiętam świetnie pierwszych galacticos, oglądałem mecze jak zahipnotyzowany i w 2/3 meczy znikał jak Koperfild.
2
@gumaz No jak chłop nie zmieni podejścia i nie przestanie robić z siebię ofiary to ma przejebane...
0
@esem91 Skład mizerny, a Leganes w tym sezonie potrafi z najlepszymi.
Pokonali nas i Atleti, teraz czas na złodziei.
0
@MesQueUnClub96 Chyba Cię nie pocieszę, ale szkoła to jeden z lepszych okresów. Wydaję Ci się, że jest chujnia, to zobaczysz jak w życiu zawodowym Ci się nie uda, a już nie będzie ochronki jak za szczyla :p
0
@Pitinho Coutinho, Zidane, Beckham.
0
@comtedurgell All the energy… the cars, lighting, and air conditioning of the world … in one year is equivalent to two minutes of the sun“
To jest bzdura.
To tak jakby napisać, że paląca zapałka przez rok czasu, ma energię wybuchu superwulkanu trwająca 2 minuty.
0
@comtedurgell Energia docierająca do Ziemii jak najbardziej, ale rok całkowitej energii zużywanej na Ziemii nie równa się 2 minutom energii Słońca.
Słońce w sekundę wytwarza więcej energii niż cały potencjał naszej planety ma do zaoferowania, nie mówiąc już o tym co zużywamy, to są jakieś miliardowe ułamki.
0
@barteq Przecież w realu takie samo sito jak w city. To będzie pojedynek bez faworyta.
0
@Arczi57 Fajny cytat, nie słyszałem jeszcze.
2
Aj tam.
Jak najbardziej ma prawo tak sądzić, duże ego, wielkie umiejętności i świetna kariera, klubowa chyba nawet lepsza od tej Messiego, bo wymiatał w 3 mocnych ligach. Wiadomo, że jest top2, ale z jego perspektywy nic w tym dziwnego, że ma się za najlepszego.
2
@bulo Co to za pieprzenie xD
Jest najlepszy i bierze to co najlepsze, po cholerę ma iść na kompromisy skoro nie musi :D
Odnośnie Barcy, to prawda generację piłkarzy miał chyba najlepszą w historii, ale stali się tacy w dużej mierze dzięki niemu, wystarczy zobaczyć na wcześniejsze 2 sezony co ta generacja wyrabiała.
0
Hahahaha ja pierdolę :D
0
@bartekvisca Ciekawe, czy strzeli jeszcze 11 goli w tym sezonie.
Aktualnie ma 30 i jeszcze mnóstwo meczów, 40 goli to jakiś kosmos będzie.
0
@Messibestplayerintheworld Jeśli Doku tutaj przyjdzie to już nic mnie nie zdziwi haha
2
@MesQueUnClub96 A Roger grał 4 sezony z rzędu na każdej nawierzchni finał.
1
@barcelonaLM Novak może sobię być najbardziej utytułowanym, ale jeśli chodzi o przyjemność z oglądania, taką magię, to może Rogerowi buty czyścić.
0
@13th Nawet Gdyby tam nie było zawodnika to piękna kontrola piłki na pełnej dynamice, jest się czym podniecać.
0
@Wiktor91 Bardziej potrzebujemy LS.
Zaraz będzie dekada jak gramy bez kozaka na lewym skrzydle.
Większe korzyści uzyskamy grając szeroko i szybko na skrzydłach z ewentualną fałszywą 9, niż z klasycznym napadziorem, a bez LS.
0
@beter2 Pepula to pewnie po sezonie odejdzie odpocząć.
0
@Goh Podobno w chuj.
0
Ten program usterka jest reżyserowany prawda?
0
@piotrochmann Po takich faulach po prostu od razu się przerywa, przywilej to można dać po jakimś miękkim faulu, a nie bandytyźmie.
3
@kanver_ w SPH powinien wylecieć Camavinga i Vinicius.
11
@Rewolucja123 Do dzisiaj mnie nerwica bierze na myśl o tej kradzieży na wagę mistrzostwa z sezonu 2013/14.
0
@BarcaFan20048989 No raczej nie.
Francuz ma szybkość, a tego już Anthony mieć nie będzie.
1
@Azazel_Pazuzu Warto też wspomnieć, że od tego przekrętu z Sociedad znaczyły się nasze kłopoty i seryjne tracenie punktów.
0
@Lanosss Hahahaha
Klasyk.