LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Mitch_Atleta Serial potrafi być śmieszny, ale podniecanie się tym ,, dziełem,, to żenada.
1
@Criss18Barca Ładnie.
0
@FCB24 Też się irytowałem gdy Szczena nie bronił, a gdy już wszedł do bramki i zobaczyłem jak on się rusza, to już wolę Inakiego.
0
@TheNekro94 A w Europie jeszcze większy problem będzie z odsyłką, ale czego to ludzie nie wymyślą.
0
@Popitek12 Przecież to nie byłaby żadną sensacja. Tak jak w piłce nożnej kiedyś zrobili mecz, dzieciaki kontra dorosłe kobiety i gowniaki tak je zlały, że szok.
1
@Sysia11 Też mi się wydaję, że ona nie udźwiga jak narazie. Na igrzyskach było to świetnie widać.
Wygrywa jak jest w genialnej formie,a gdy trzeba trochę siłą woli coś przepchnąć to wiecznie zawodzi. Jest jeszcze młoda i pewnie się wyrobi w tym aspekcie, ale tak to wygląda na dzień dzisiejszy.
1
@MesQueUnClub96 To teraz chyba polecę :)
0
@Luciano99 Ta klauzula to tyle ile klub chcę dostać w razie odejścia w lecie. 65 mln to dobra cena za niezbyt inteligentną szklankę.
5
Podziwiam jeśli ktoś to przeczytał :p
0
@LambiPL Tak samo.
0
@Kgorecki2500 Co to za Gierka?
0
@Sulimo Przecież on tak wcale nie uważa, ale co ma mówić.
,,do niczego się nie nadaje, jestem słaby jak sik pająka, ale będę tutaj siedział do końca kontraktu bo już nigdy tyle nie zarobię i mam wyjebane, że spędzę 2 lata na ławce, pooozdro mordeczki!,,
1
@ketrab321 Nie odbuduję się.
Przy tak wysoko ustawianej obronie nie ma szans. Problem tkwi w motoryce i dynamice, na linii jeszcze pokażę jakość, ale kiedy trzeba na sprincie wystartować, albo wejść na pełnej dynamice po piłke to widać wielkie braki.
1
@Lucerfi Od czasów rozbiorów zakorzenił się w Polsce niebezpieczny gen małomyślnośći niestety.
Zamiast kierować się rozsądkiem, uspokoić, czasem poczekać i zadać dotkliwy cios...
To jak neandertalczyk któremu zabrano kawał mięsa, wpadamy w furię i liczą się tylko emocję, czego następstwem za każdym razem są nasze dumnie gloryfikowane historyczne porażki.
0
@Kgorecki2500 Historia pokazała, że taki atak wyprzedzający miałby tylko plusy.
Walić to, że nikt by się nie wstawił.
Walczylibyśmy na własnych zasadach, a nie ruchani z dwóch stron, patrzący w następstwach biernie jak eliminowana jest nasza inteligencja i oficerowie WP.
0
@Kgorecki2500 Polacy nie powinni walczyć w 1939.
Polacy powinni walczyć dużo wcześniej, a ostatnim gwizdkiem był 1938 i atak szkopów na Czechosłowację. Gorzej niż historia Polski się potoczyła być nie mogło wręcz, a atakiem wyprzedzającym te niemieckie kreatury, dalibyśmy impuls Europie i na 100% zdusilibyśmy ich zapędy.
Południowych sąsiadów zostawiliśmy samych sobię, a później płakaliśmy, że identycznie postąpiła Francja i Anglia, takie to polskie.
0
@D10SLEO Przez pewnien czas niestety miał...
0
@Encore Nie powiedziałbym, że grał świetnie, chyba za bardzo mam w pamięci jego prime, żeby to uznać za świetnie.
0
@Mitch_Atleta W tenisie jest o wiele ciężej rywalizować będą tyle starszym.
W piłce nożnej zawodnik 40 letni jest jednym z 11 na boisku, mając dobra ekipę, tuszowane są jego braki, w tak wymagającym sporcie indywidualnym jakim jest tenis, wszystko wychodzi jak na dłoni.
0
@FcPortoFan1999 Ja wiem, ale żeby być kiedyś uznanym za jednego z najlepszych, trzeba być kompletnym, a Iga jest jeszcze zbyt ograniczona.
Mączka i długo długo nic.
0
@musli1989 Piast Iłowa go chciał, ale nie wiadomo co poszło nie tak.
0
@FcPortoFan1999 Tak by pewnie się stało.
0
Ale szkoda tego finału, chociaż w finale byłoby jeszcze ciężej, Sabalenka pewnie by to wzięła.
0
@Derean Tak?
A skąd wróżbita ma takie info, że za 300 by nie poszedł??
0
@vangoor Spodnie Pawła z pierwszej miłości*
9
@AduŚ07 On chyba sam w siebię stracił wiarę, ale siano fajnie liczyć stosami, więc będzie siedział ile wlezie, sam bym tak zrobił.
0
Widzę, że w ostatniej kolejce wygrywając z Atalantą, możemy pomóc realowi rzutem na taśmę dostać się jeszcze do najlepszej Ósemki.
0
@PatrykBarca To, że nie był Polakiem to też akurat nie ma znaczenia, gdy patrzy się jak Lewy w kraju jest niedoceniany i wyzywany wiecznie od drewna.
1
@Messibestplayerintheworld To ten sezon, gdzie z Betisem nie uznano nam gola, a piłka metr za linią? Tak tak to chyba ta edycja hahaha
6
@PatrykBarca Suarez to w przyjęciu wcale lepszy od Lewego nie był. W formie obydwaj do rzęs przyjmują, a gdy trochę ta forma uleci to dwa drewna w tym aspekcie, a Suarez to miał w Barcy takie momenty, że hejt był 3x większy niż na Lewego, tylko ludzie idealizują, że kiedyś do były czasy...