LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ogólnie to zaciskacie pasa, aby bogacze mogi go popuścić jeszcze bardziej?
0
@Gaucho Williams.
Na Euro widać było, że jest stworzony do efektownej gry kombinacyjnej, a nie tej topornej układanki Valverde.
1
@Witekk10 No kocur!
Czasami irytuję, ale liczbami to zawsze się obroni.
0
@Ghostface No widzisz jak pokusiło.
1
@DonCarletto Wiem wiem, mówię tylko w takim kontekście, że nie tylko jego decyzja się tutaj lub liczy, a także klub ma tutaj zdanie.
1
@karolpiłkarz Bo ślub to takie typowo kobiece spełnienie. Ja jeszcze tego nie przeżyłem, ale jakoś gdy o tym myślę to tak bez żadnych emocji.
1
@Gaucho ,, jeśli masz zgarniać ważne trofea, lepiej wałkować ile się da,, Lukita Modrić.
2
@Coutinho007 No i git. Dla nas każdy melon na wagę złota.
2
@DonCarletto Przecież ma kontrakt.
0
@Dzieniu U mnie 13/14. Barca pięknie zamykała kuponik.
2
Tottenham spartolil mi dziś kupon na 12 k
Za 12 zł poszła taśma, mimo że wygrali to niestety po dogrywce, kurs 1.07 xd
3
Wojtek straszny babol.
On przez całą karierę ma tendencję do takich zagrań, ale i tak lepszy od Peni, chociaż ta jedna interwencja dzisiejsza to klasa światowa.
0
@Bartas1998 No dwóch Polaków w FCB to jeden do 100 000 że zobaczy y jeszcze za naszego życia.
0
@jacobFCB Po LM go podrzucą.
1
@Hajny W sumie to nie ma na nic.
Chyba, że jednak na przyszłą edycję SPH.
1
@VeB 1899 Powiedział przecież, że wypierdala, jeśli nie cofną tego co powiedzieli.
0
@etobzyk Kilka rodzajów orzechów, żółtka z jajek, soja i coś tam jeszcze.
0
@dzefrej234 Na to nie mam. Całe szczęście, bo to moje ulubione danie :d
0
@Katalończyk 99 I tak z roku na rok już człowiek będzie się rozkładać, 30 przekroczona haha
Niebawem rozpadniemy się na atomy wszyscy :p
0
@Faro Żadnych leków nie przyjmuję, czuję się dobrze.
Zrobiłem te testy ponieważ sądziłem, że mam alergię na pyłki,
kichanie, katar, swędzenie oczu, a tutaj niespodzianka.
0
@FCB_dimiC Bez kitu, chyba niektórzy są stworzeni pod Bajlando i nie służy taki styl.
4
Rzuciłem alkohol i wszystkie używki prawię 2 lata temu, a co się okazało, nabawiłem się alergii na produkty spożywcze które jem od zawszę, ha tfuu..
Chlałem i okaz zdrowia a teraz takie gówno.
1
@Joe_Barbaro B
.
0
@maroon Ludzie nie zdają sobię sprawy, że sami kreują własną rzeczywistość i dlatego wiecznie marudzą tylko, zganiając swoje położenie na los czy inne tego typu sprawy :)
1
@fcbarcafan19 USA jest w gigantycznym kryzysie.
Wielkie bezrobocie, liczba bezdomnych ludzi to tylko nieliczne z problemów z którymi muszą się mierzyć, ale chyba największy to Chiny i ich dominacja gospodarczą.
Kraj ten zbudował swoją potęgę na na czystym imperializmie do którego niezbędna jest ekspansja, punkty strategiczne na planecie(zakotwiczenie przyczółków, lub poszerzenie granic)
0
@maroon Ja np. to rozumiem, ale większość ludzi boi się stracić pracę, gdy nie wiadomo, czy jakaś od razu inna się znajdzie.
0
@urbipl Wszedłem w link i wszystko co jest do przeczytania to to co wyżej.
6
@urbipl Co to za szit?
Nie dość, że po kapackiemu to jeszcze obrazek z dupy.
1
@lithotripter To prawda jeśli praca jest w kołchozie to nawet 60% lepsze.
0
@Kondziubarca Oni zazwyczaj kupę grają. Oglądam ich od 20 lat i wiecznie lipa jeśli chodzi o styl.
Najlepiej wyglądało to za Mourinho i przez chwilę z Zidanem grali ładnie, bodajże w sezonie 17/18.