1

Ogólnie to zaciskacie pasa, aby bogacze mogi go popuścić jeszcze bardziej?

0

@Gaucho Williams.
Na Euro widać było, że jest stworzony do efektownej gry kombinacyjnej, a nie tej topornej układanki Valverde.

1

@Witekk10 No kocur!
Czasami irytuję, ale liczbami to zawsze się obroni.

0

@Ghostface No widzisz jak pokusiło.

1

@DonCarletto Wiem wiem, mówię tylko w takim kontekście, że nie tylko jego decyzja się tutaj lub liczy, a także klub ma tutaj zdanie.

1

@karolpiłkarz Bo ślub to takie typowo kobiece spełnienie. Ja jeszcze tego nie przeżyłem, ale jakoś gdy o tym myślę to tak bez żadnych emocji.

1

@Gaucho ,, jeśli masz zgarniać ważne trofea, lepiej wałkować ile się da,, Lukita Modrić.

2

@Coutinho007 No i git. Dla nas każdy melon na wagę złota.

2

@DonCarletto Przecież ma kontrakt.

0

@Dzieniu U mnie 13/14. Barca pięknie zamykała kuponik.

2

Tottenham spartolil mi dziś kupon na 12 k
Za 12 zł poszła taśma, mimo że wygrali to niestety po dogrywce, kurs 1.07 xd

3

Wojtek straszny babol.
On przez całą karierę ma tendencję do takich zagrań, ale i tak lepszy od Peni, chociaż ta jedna interwencja dzisiejsza to klasa światowa.

0

@Bartas1998 No dwóch Polaków w FCB to jeden do 100 000 że zobaczy y jeszcze za naszego życia.

0

@jacobFCB Po LM go podrzucą.

1

@Hajny W sumie to nie ma na nic.
Chyba, że jednak na przyszłą edycję SPH.

1

@VeB 1899 Powiedział przecież, że wypierdala, jeśli nie cofną tego co powiedzieli.

0

@etobzyk Kilka rodzajów orzechów, żółtka z jajek, soja i coś tam jeszcze.

0

@dzefrej234 Na to nie mam. Całe szczęście, bo to moje ulubione danie :d

0

@Katalończyk 99 I tak z roku na rok już człowiek będzie się rozkładać, 30 przekroczona haha
Niebawem rozpadniemy się na atomy wszyscy :p

0

@Faro Żadnych leków nie przyjmuję, czuję się dobrze.
Zrobiłem te testy ponieważ sądziłem, że mam alergię na pyłki,
kichanie, katar, swędzenie oczu, a tutaj niespodzianka.

0

@FCB_dimiC Bez kitu, chyba niektórzy są stworzeni pod Bajlando i nie służy taki styl.

4

Rzuciłem alkohol i wszystkie używki prawię 2 lata temu, a co się okazało, nabawiłem się alergii na produkty spożywcze które jem od zawszę, ha tfuu..
Chlałem i okaz zdrowia a teraz takie gówno.

1

0

@maroon Ludzie nie zdają sobię sprawy, że sami kreują własną rzeczywistość i dlatego wiecznie marudzą tylko, zganiając swoje położenie na los czy inne tego typu sprawy :)

1

@fcbarcafan19 USA jest w gigantycznym kryzysie.
Wielkie bezrobocie, liczba bezdomnych ludzi to tylko nieliczne z problemów z którymi muszą się mierzyć, ale chyba największy to Chiny i ich dominacja gospodarczą.
Kraj ten zbudował swoją potęgę na na czystym imperializmie do którego niezbędna jest ekspansja, punkty strategiczne na planecie(zakotwiczenie przyczółków, lub poszerzenie granic)

0

@maroon Ja np. to rozumiem, ale większość ludzi boi się stracić pracę, gdy nie wiadomo, czy jakaś od razu inna się znajdzie.

0

@urbipl Wszedłem w link i wszystko co jest do przeczytania to to co wyżej.

6

@urbipl Co to za szit?
Nie dość, że po kapackiemu to jeszcze obrazek z dupy.

1

@lithotripter To prawda jeśli praca jest w kołchozie to nawet 60% lepsze.

0

@Kondziubarca Oni zazwyczaj kupę grają. Oglądam ich od 20 lat i wiecznie lipa jeśli chodzi o styl.
Najlepiej wyglądało to za Mourinho i przez chwilę z Zidanem grali ładnie, bodajże w sezonie 17/18.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?