0

@Gronek Ciekawa rozkminka nie powiem :D
Chyba bym postawił na lwa, ale takiego samca alfa bydlaka.

0

@Arden Przestań chłopie i Ty się kompromitować. Robota za którą też jest odpowiedzialny została spartolona, ogólnie jest nieudacznikiem na stanowisku, a sobię w newralgicznym momencie opuszcza stanowisko.

1

@NeroTFP1 Gorzej jak pralka nawali i będzie trzeba pół ściany rozpuerolić :)

0

@abram3k Wyszła na czysto z tej afery z dopingiem?

1

@kuz Pamiętam czasy kiedy też tak robiłem :D
Dziś już nie piję nawet piwa, mój trzeci nowy rok bez kaca z rzędu i jest pięknie panowie.

0

@Herato Chociaż będzie grał.

2

@korn234 Przecież oni mają ważne kontrakty i jeśli nie będą chcieli odejść to nie odejdą :)

0

@maroon Bo tak zostałeś zaprogramowany i ciężko Ci jest sobię wyobrazić.

0

Nowy rok 1 stycznia to najgorsza durnota wymyślona przez nasz ograniczony gatunek.
Zamiast działać razem z cyklami wszechświata to jakieś barany z dużymi zasobami wymyśliły sobię w środku zimy...

1

@ViscaelBarca2007 Ten Iglesias co w Betisie grał? ????

2

Ślepnąc od świateł sobię oglądam i dobrze zagrana patola jest w tym serialu, szkoda że w rzeczywistości także tacy troglodyci istnieją, fajnie byłoby zamiast do więzień od razu to utylizować, szkoda tlenu.

3

Chelsea kupuję sobię 20 zawodników i zero problemów, a tutaj cyrk z rejestracją i wieczny kabaret.

1

@norbi77 Powiem szczerze, że gdyby mnie tak dymano, to zostałbym mistrzem pirotechniki i sąd który wydawałby takie orzeczenia byłby moim królikiem doświadczalnym.

0

@Kamiloza91 Zobacz na Chelsea :D
Tam to wolna amerykanka hahaha

3

@pikass14 Jesteśmy jednym z najdroższych państw w Europie, przed nami chyba tylko Szwajcaria i Skandynawia.

2

@PatrychoO Chyba najlepszy biznes na świecie. Jeden ziemniak i trochę plastiku, a cena...

0

@Jonyx Kontrakty Lewego i De Jonga to katastrofa finansowa.
Dodając do tego brak meczów na Camp Nou i mamy co mamy.

1

@Faro Wrong Turn chyba 6 części.

3

@agaFCB Niech porucha dobrze chłopak, nabierze doświadczenia i kopnie szona w dupę.
Zlew na spermę trzeba traktować jak zlew na spermę.

3

@LionelM95 No wiesz.
Tutaj w Polsce takie sprawy nigdy nie są zero jedynkowe, gorzej niż z sędziowaniem w Hiszpanii, totalna loteriada.

0

@Deviler Ja tam lubię zmieniać biegi, jest to dla mnie bardzo wygodne rozwiązanie.

0

@FCB_dimiC Można idealnie dostosować prędkość oraz obroty silnika do konkretnych warunków drogowych.

0

@Criss18Barca Męczy manual?
Ja sobię nie wyobrażam zmiany, manual daję mi większe poczucie kontroli.

0

@Gronek Pozdrowionka z Iłowej :)
Nadzieja matką głupich haha

0

@Gronek Właśnie tak.
Siła manifestacji się ziści.
Jeszcze troszkę i kilkaset koła na koncie.

0

@Gronek Wejdzie.

1

Pięknie jak narazie siada Leicester po kursie 28.

0

@arekVeB No i dzięki Arek.

0

@arekVeB Dzięki Aga i dobranoc ;)

0

@agaFCB Nie.
Na początku działały dobrze, parowały się automatycznie, bluetooth wyszukiwał je jako jedno urządzenie, a teraz wyszukuję każdą słuchawkę oddzielnie i można z jedną się sparować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?