0

@partymaker Nooo, ale lipa.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Ładna interwencja i po prostu pech.

0

@Seneka o 10 zł?

0

@partymaker Zakład, że wygramy?

0

@LambiPL Dlatego jedynym wyjściem jest kupić klasowego bramkarza.

0

@LambiPL Dla mnie to już Pena lepszy, chociaż nie mam przed oczyma tych wpierdoli i minki Niemca.

0

@LambiPL Odnośnie Matsa, mam nadzieję, że już nie wróci do bramki, fajnie jakby gdzieś odszedł.
Ostatni element w składzie kojarzony z wielkimi porażkami i genem przegryw.
Podziękować i niech podbija świat gdzieś indziej.

0

@SelloutCrowd Niestety, ale drugi bramkarz wcale nie lepszy, a myślałem, że jednak jest.
Szczena rusza się jak emeryt.

0

@tomek8756 Zrobiona bardziej niż fury w NFS pod koniec rozgrywki.
Zdecydowanie nie.

0

@GigiAmoroso Czyżby aktywowana została klątwą Harry'ego Kane?

0

@nowy2016 W dziejach życia na Ziemi zidentyfikowano pięć wielkich masowych wymierań:

wymieranie ordowickie – ok. 438 mln lat temu
wymieranie dewońskie – ok. 374 mln lat temu
wymieranie permskie – ok. 251,9 mln lat temu[1]
wymieranie triasowe – ok. 201 mln lat temu
wymieranie kredowe – ok. 66 mln lat temu
O masowym wymieraniu mówi się również w kontekście katastrofy tlenowej ponad 2 mld lat temu, która dotknęła bakterie beztlenowe.

Wśród ekologów trwa debata na temat znaczenia współczesnego wymierania gatunków (związanego z działalnością człowieka, w szczególności z przekształcaniem i fragmentacją siedlisk, także z eksploatacją gatunków i zawlekaniem organizmów obcych) dla różnorodności biologicznej. Zjawisko to bywa określane mianem szóstej katastrofy[2].

Trochę na łatwiznę poleciałem, ale łap.
A najnowsze które się zbliża jest spowodowane działalnością człowieka.

0

@fafera 2:1 Barca to bierze.

0

@stasiek329 Serio?

5

Byłem wielkim zwolennikiem Wojtka jako numer1, ale w meczach w których dostał szansę to wyglądał niepewnie i na przystawkę takiego babola w finale SPH zrobił, że przekreślił swoje szanse.
Z tak wysoko ustawioną obroną to już lepiej niech Pena wywala w trybuny niż Szczena ma wchodzić w nogi.

0

@TR3YWAY Przede wszystkim niepohamowany konsumpcjonizm, nadprodukcja w każdej gałęzi przemysłu itp.

0

@nowy2016 No no to szatany w ludzkiej skórze są.

0

@Katalończyk 99 Napisałem metaforycznie, planeta w sensie fauna i flora. Jesteśmy na skraju kolejnego wielkiego wymierania, którego jesteśmy głównym powodem.

1

Zawsze gdy oglądam programy o naszej planecie i jak ją niszczymy to mnie ściska z żalu.

0

@escarabajo Kurs na Lipa też niczego sobię.

1

@Rewolucja123 Kuzyn*
Raczej tak, a tym bardziej, że Merab odczuwał jakiś dyskomfort.

0

@DamianBarcaCule Akurat w tym sezonie to potrafimy w wyjazdy.

0

@Odcinkowy Może nie od dekady, ale powiedziałbym, że z dwa bite lata temu ten jego debiut był.

2

@shinthps Mam tak samo. MW jest przereklamowane, a top 1 to Carbon :)
Bodajże w 2007 roku robiłem sylwestra z ziomkami w domu, mama jakiś miesiąc wcześniej kupiła nam kompa i w pakiecie dostaliśmy właśnie NFS Carbon, całą noc naparzalismy wyścigi haha
Piękne wspomnienie.

2

@Lionel_Messi10 To chyba najbardziej utytułowany człowiek w historii sportu na najwyższym poziomie. Jak piłkarz pełna gablota i jako trener jeszcze bardziej.

0

@GigiAmoroso Wimbledon finał 2008 lepszy

0

@gumaz MMA zawsze byłem najlepszy w szkole w amatorskich bójkach, ale postawiłem na zmywak w Anglii.

0

@Hellrider Nie robią tam takich rzeczy. Przecież musieliby co drugi mecz wtedy takie lepić, nuda

0

@Messibestplayerintheworld To prawda. Jeśli wyczują, że pozwala na bandytyzm to będzie UJ a nie mecz, a jeśli szybko za kilka kartek to może się uspokoją. Chociaż to i tak będzie padlina, a nie widowisko, autobus murowanym

4

@QQL5 Świat jest moim wyobrażeniem.

0

Jutrzejsze UFC zapowiada się wybornie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?