LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker Nooo, ale lipa.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Ładna interwencja i po prostu pech.
0
@Seneka o 10 zł?
0
@partymaker Zakład, że wygramy?
0
@LambiPL Dlatego jedynym wyjściem jest kupić klasowego bramkarza.
0
@LambiPL Dla mnie to już Pena lepszy, chociaż nie mam przed oczyma tych wpierdoli i minki Niemca.
0
@LambiPL Odnośnie Matsa, mam nadzieję, że już nie wróci do bramki, fajnie jakby gdzieś odszedł.
Ostatni element w składzie kojarzony z wielkimi porażkami i genem przegryw.
Podziękować i niech podbija świat gdzieś indziej.
0
@SelloutCrowd Niestety, ale drugi bramkarz wcale nie lepszy, a myślałem, że jednak jest.
Szczena rusza się jak emeryt.
0
@tomek8756 Zrobiona bardziej niż fury w NFS pod koniec rozgrywki.
Zdecydowanie nie.
0
@GigiAmoroso Czyżby aktywowana została klątwą Harry'ego Kane?
0
@nowy2016 W dziejach życia na Ziemi zidentyfikowano pięć wielkich masowych wymierań:
wymieranie ordowickie – ok. 438 mln lat temu
wymieranie dewońskie – ok. 374 mln lat temu
wymieranie permskie – ok. 251,9 mln lat temu[1]
wymieranie triasowe – ok. 201 mln lat temu
wymieranie kredowe – ok. 66 mln lat temu
O masowym wymieraniu mówi się również w kontekście katastrofy tlenowej ponad 2 mld lat temu, która dotknęła bakterie beztlenowe.
Wśród ekologów trwa debata na temat znaczenia współczesnego wymierania gatunków (związanego z działalnością człowieka, w szczególności z przekształcaniem i fragmentacją siedlisk, także z eksploatacją gatunków i zawlekaniem organizmów obcych) dla różnorodności biologicznej. Zjawisko to bywa określane mianem szóstej katastrofy[2].
Trochę na łatwiznę poleciałem, ale łap.
A najnowsze które się zbliża jest spowodowane działalnością człowieka.
0
@fafera 2:1 Barca to bierze.
0
@stasiek329 Serio?
5
Byłem wielkim zwolennikiem Wojtka jako numer1, ale w meczach w których dostał szansę to wyglądał niepewnie i na przystawkę takiego babola w finale SPH zrobił, że przekreślił swoje szanse.
Z tak wysoko ustawioną obroną to już lepiej niech Pena wywala w trybuny niż Szczena ma wchodzić w nogi.
0
@TR3YWAY Przede wszystkim niepohamowany konsumpcjonizm, nadprodukcja w każdej gałęzi przemysłu itp.
0
@nowy2016 No no to szatany w ludzkiej skórze są.
0
@Katalończyk 99 Napisałem metaforycznie, planeta w sensie fauna i flora. Jesteśmy na skraju kolejnego wielkiego wymierania, którego jesteśmy głównym powodem.
1
Zawsze gdy oglądam programy o naszej planecie i jak ją niszczymy to mnie ściska z żalu.
0
@escarabajo Kurs na Lipa też niczego sobię.
1
@Rewolucja123 Kuzyn*
Raczej tak, a tym bardziej, że Merab odczuwał jakiś dyskomfort.
0
@DamianBarcaCule Akurat w tym sezonie to potrafimy w wyjazdy.
0
@Odcinkowy Może nie od dekady, ale powiedziałbym, że z dwa bite lata temu ten jego debiut był.
2
@shinthps Mam tak samo. MW jest przereklamowane, a top 1 to Carbon :)
Bodajże w 2007 roku robiłem sylwestra z ziomkami w domu, mama jakiś miesiąc wcześniej kupiła nam kompa i w pakiecie dostaliśmy właśnie NFS Carbon, całą noc naparzalismy wyścigi haha
Piękne wspomnienie.
2
@Lionel_Messi10 To chyba najbardziej utytułowany człowiek w historii sportu na najwyższym poziomie. Jak piłkarz pełna gablota i jako trener jeszcze bardziej.
0
@GigiAmoroso Wimbledon finał 2008 lepszy
0
@gumaz MMA zawsze byłem najlepszy w szkole w amatorskich bójkach, ale postawiłem na zmywak w Anglii.
0
@Hellrider Nie robią tam takich rzeczy. Przecież musieliby co drugi mecz wtedy takie lepić, nuda
0
@Messibestplayerintheworld To prawda. Jeśli wyczują, że pozwala na bandytyzm to będzie UJ a nie mecz, a jeśli szybko za kilka kartek to może się uspokoją. Chociaż to i tak będzie padlina, a nie widowisko, autobus murowanym
4
@QQL5 Świat jest moim wyobrażeniem.
0
Jutrzejsze UFC zapowiada się wybornie :)