0

@vangoor Spodnie Pawła z pierwszej miłości*

9

@AduŚ07 On chyba sam w siebię stracił wiarę, ale siano fajnie liczyć stosami, więc będzie siedział ile wlezie, sam bym tak zrobił.

0

Widzę, że w ostatniej kolejce wygrywając z Atalantą, możemy pomóc realowi rzutem na taśmę dostać się jeszcze do najlepszej Ósemki.

0

@PatrykBarca To, że nie był Polakiem to też akurat nie ma znaczenia, gdy patrzy się jak Lewy w kraju jest niedoceniany i wyzywany wiecznie od drewna.

1

@Messibestplayerintheworld To ten sezon, gdzie z Betisem nie uznano nam gola, a piłka metr za linią? Tak tak to chyba ta edycja hahaha

6

@PatrykBarca Suarez to w przyjęciu wcale lepszy od Lewego nie był. W formie obydwaj do rzęs przyjmują, a gdy trochę ta forma uleci to dwa drewna w tym aspekcie, a Suarez to miał w Barcy takie momenty, że hejt był 3x większy niż na Lewego, tylko ludzie idealizują, że kiedyś do były czasy...

0

@Popitek12 Z jednej strony to dobrze, ten sport to kpina, wieczne wały i korupcja :D

1

Atleti wczoraj także świetny występ przeciwko Leverkusen.
Od 25 minuty grali w 10, przegrywali 0:1, a mimo to wygrali 2:1.

0

@Michixddxd Nie wiem po co te lamusy w ogóle sędziują jak wszystkie decyzje źle xD

0

@MOLESTA Któryś kolega mi pisał, że przepisy dopuszczają gwizdanie karnych bez kontaktu :D

0

@VeB 1899 Eder
.

1

@Karzel Mecz katastrofa w pierwszej połowie, ale w drugiej już ogarniał to prawda.

0

@VeB 1899 Sędzia powinien za jaja w rynku dyndać przez tydzień za to co odstawił, z resztą całą ekipą tych partaczy.

0

Zagotowałem się podczas tego meczu.
Nie ze względu na piłkarzy, a jak zwykle te partacze z gwizdkiem robią co chcą, zero powtórek, zero sprawdzenia. Zachowują się jakby to kibice i zawodnicy byli dla nich, a nie na odwrót. Skur...

0

@Gibbon_FCB Też czekałem i po SPH już wiedziałem, że to niewypał jest, zobaczyłem jak się porusza, totalny piach.

0

@Lewangoooolsky A tam w ogóle był ten karny?
No jak zwykle te szmatlawce nie sprawdzali jak trzeba...

0

Niedługo daję sobię spokój z tym szambem, to nie jest sport. Skorumpowane szczyny.

0

@kacperowski20 I dobrze, to jest taki slabiak, że szok.

0

@esem91 Kurwy jebane drukują. Zero powtórek jak przy drugim golu, jebać te kurwy!

0

@Pawcio2306 Też mi się wydaję.

0

Tam był spalony chyba..!

1

Wojtek na niecałe 300 minut zaliczył potężnego babola. Cieszę się, że dziś prawdopodobnie dostanie szansę w tak ważnym meczu i oby ją wykorzystał, bo to będzie oznaczało, że powoli zostanie numerem jeden.

0

@Snickers96 Wiem, że ratował, ale to nic nie zmienia przecież, odnośnie powyższego.

2

@norbi77 Otóż to :)
Przecież takich akcji to Szczena multum odwalił, zarówno w klubie jak i repce.

0

@GigiAmoroso Wielu grało ładniej od niego, ale nikt tak efektywnie. Przekozak.

0

@barcelonaLM Kazali mu popełniać masę błędów?

0

Pięknie smarkaczowi utarł nosa.

1

@Majkel34 Haha
.

0

@FcPortoFan1999 Zwykły korniszon.

0

@FcPortoFan1999 Hahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahha

Klep klep dalej te suchary, niebawem dobijesz do 200 000 komentarzy, 2/3 życia na La rambli chłopczyna spędził i zabrało. Współczuję, wyjdź do ludzi trochę...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?