LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@vangoor Spodnie Pawła z pierwszej miłości*
9
@AduŚ07 On chyba sam w siebię stracił wiarę, ale siano fajnie liczyć stosami, więc będzie siedział ile wlezie, sam bym tak zrobił.
0
Widzę, że w ostatniej kolejce wygrywając z Atalantą, możemy pomóc realowi rzutem na taśmę dostać się jeszcze do najlepszej Ósemki.
0
@PatrykBarca To, że nie był Polakiem to też akurat nie ma znaczenia, gdy patrzy się jak Lewy w kraju jest niedoceniany i wyzywany wiecznie od drewna.
1
@Messibestplayerintheworld To ten sezon, gdzie z Betisem nie uznano nam gola, a piłka metr za linią? Tak tak to chyba ta edycja hahaha
6
@PatrykBarca Suarez to w przyjęciu wcale lepszy od Lewego nie był. W formie obydwaj do rzęs przyjmują, a gdy trochę ta forma uleci to dwa drewna w tym aspekcie, a Suarez to miał w Barcy takie momenty, że hejt był 3x większy niż na Lewego, tylko ludzie idealizują, że kiedyś do były czasy...
0
@Popitek12 Z jednej strony to dobrze, ten sport to kpina, wieczne wały i korupcja :D
1
Atleti wczoraj także świetny występ przeciwko Leverkusen.
Od 25 minuty grali w 10, przegrywali 0:1, a mimo to wygrali 2:1.
0
@Michixddxd Nie wiem po co te lamusy w ogóle sędziują jak wszystkie decyzje źle xD
0
@MOLESTA Któryś kolega mi pisał, że przepisy dopuszczają gwizdanie karnych bez kontaktu :D
0
@VeB 1899 Eder
.
1
@Karzel Mecz katastrofa w pierwszej połowie, ale w drugiej już ogarniał to prawda.
0
@VeB 1899 Sędzia powinien za jaja w rynku dyndać przez tydzień za to co odstawił, z resztą całą ekipą tych partaczy.
0
Zagotowałem się podczas tego meczu.
Nie ze względu na piłkarzy, a jak zwykle te partacze z gwizdkiem robią co chcą, zero powtórek, zero sprawdzenia. Zachowują się jakby to kibice i zawodnicy byli dla nich, a nie na odwrót. Skur...
0
@Gibbon_FCB Też czekałem i po SPH już wiedziałem, że to niewypał jest, zobaczyłem jak się porusza, totalny piach.
0
@Lewangoooolsky A tam w ogóle był ten karny?
No jak zwykle te szmatlawce nie sprawdzali jak trzeba...
0
Niedługo daję sobię spokój z tym szambem, to nie jest sport. Skorumpowane szczyny.
0
@kacperowski20 I dobrze, to jest taki slabiak, że szok.
0
@esem91 Kurwy jebane drukują. Zero powtórek jak przy drugim golu, jebać te kurwy!
0
@Pawcio2306 Też mi się wydaję.
0
Tam był spalony chyba..!
1
Wojtek na niecałe 300 minut zaliczył potężnego babola. Cieszę się, że dziś prawdopodobnie dostanie szansę w tak ważnym meczu i oby ją wykorzystał, bo to będzie oznaczało, że powoli zostanie numerem jeden.
0
@Snickers96 Wiem, że ratował, ale to nic nie zmienia przecież, odnośnie powyższego.
2
@norbi77 Otóż to :)
Przecież takich akcji to Szczena multum odwalił, zarówno w klubie jak i repce.
0
@GigiAmoroso Wielu grało ładniej od niego, ale nikt tak efektywnie. Przekozak.
0
@barcelonaLM Kazali mu popełniać masę błędów?
0
Pięknie smarkaczowi utarł nosa.
1
@Majkel34 Haha
.
0
@FcPortoFan1999 Zwykły korniszon.
0
@FcPortoFan1999 Hahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahha
Klep klep dalej te suchary, niebawem dobijesz do 200 000 komentarzy, 2/3 życia na La rambli chłopczyna spędził i zabrało. Współczuję, wyjdź do ludzi trochę...