LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Jedyna słuszną opcją byłoby go sprzedać. Teraz Barca mogłaby jeszcze wyrwać za niego parę milionów euro.
Zawodnik który jest jednym z ostatnich którzy kojarzeni są z największymi blamażami klubu.
Teraz kiedy Barca znowu staję się silna, nie ma sensu znowu stawiać na piłkarzy z tamtego okresu.
Dekada w klubie, a w Europie nie wybronił nic co dałoby nam jakiś puchar, w lidze potrafi być kozakiem, ale tutaj co sezon trzeba myśleć o każdym tytule.
5
@Values Pomyślcie co byłoby gdyby nie reżim franco. Barca byłaby totalnym dominatorem w całej historii piłki.
Przecież realik swoję największe sukcesy świętował dzięki ukradzionemu Di Stefano z Barcy.
1
@Marusek Pięknie będzie w tym sezonie włożyć do gabloty puchar za ligę albo LM. Tryplet to już niebo!
7
Pięknie real będzie oddychać rękawami w marcu.
2
@blakkudium Bardzo dobrze grają ostatnio, blisko czołówki się trzymają, eleganckie chłopaki.
0
@xvcWinterSoldier Pięknie
1
@Chudini123 Przecież prawdę powiedział.
0
@Krzysztof1987 Podobnie było z Messim i Neymarem :D
2
@cules100pro Opchną i Mapette w końcu będzie grał tam gdzie lubi najbardziej.
1
@kanver_ Ciekawe czy nasze Trio dobiję do 100 goli w sezonie.
MSN z tego co pamiętam ma rekord 133 gole.
1
@Arkadio90 Jeśli Barca zgarnie tryplet to będzie kandydatem nr. 1
Nawet sama LM i SPH.
0
@WolfXpS Wywalone mam kto kogo lubi. Widziałem,,wygrywane,,
Finały po golach ze spalonych, dźwignie na rękę i celowe wykluczenie Salaha, spalone w półfinałach, a wszystko się zaczęło od kradzieży Di Stefano. Nędzny rynsztokowy twór.
3
To są złodzieje. Nakradli dziesiątki pucharów, ale nikt tego nigdy z tamtego otoczenia nie powie.
0
@bartekvisca Większość świata kolego jest niestety mocno przechlana.
Zjeździłem całą Europę i są kraje gdzie piję się nawet więcej niż u nas.
0
@Lament Wielki postęp zrobiła drużyna w bardzo krótkim czasie, ale wstrzymałbym się z otwieraniem szampana jeszcze.
17
Za to co zarabia to musiałby wnosić jakość Neymara, a jest przez cały pobyt przeciętny.
0
@Gitarkafcb Co masz do zwierząt, nie ubliżaj im.
1
Ale kibiców ma Valencia, już wychodzą niektórzy...
0
Cicho na Mestalla, wyjątkowo cicho.
1
@Hubertusk No dramat.
0
@Sinirsey To jest syf 100%
1
@TheNekro94 Brawo!
Trzeba to ogłaszać wszem i wobec, złodzieje, bez wałków i skandali tam by wiało w gablocie jak w tej Tottenhamu.
Zajebali Di Stefano i tak się zaczęła ich ,, potęga,,
Gdyby nie ta kradzież to Barca uczciwie by zgniotła konkurencję w tamtym okresie.
0
@CLS63AMG Czas to iluzja, jest niczym innym jak wytworem naszej percepcji postrzegania w celu liniowego postrzegania i porządkowania zdarzeń.
0
@FCB24 Nie masz racji.
Tamten mecz w weekend ledwo przepchnęliśmy, a bez Francuza nie wiadomo, czy byłby 3 pkt.
Liga jest o niebo ważniejsza od PK.
0
@barcanawieki Za 50 lat organizm ludzki będzie w stanie osiągać lepsze wyniki. Większa dynamika, lepsza motoryka i refleks, wszystkie parametry pójdą do góry i na 100% pojawi się w końcu ktoś lepszy od Leo.
0
@Sulimo Możliwe. Wyobrażałem to sobię bardziej jak wybuch wulkanów w filmach i wypływająca ławę :)
No i jeszcze nie wiadomo, czy jeśli wybuchnie to czy z całą siłą. Erupcja z 44 roku była chyba mała co?
1
@Sulimo Przecież to nie jest superwulkan, żeby dla Europy był to jakiś mega dramat w razie potencjalnego wybuchu.
1
@Hawajczyk Dziś odpadają z Leganes na dobry początek.
0
@lithotripter Jak ma się to do naszych wychowanków którzy zmienili świat piłkarski :)
0
@kuz Tu nie chodzi o wyskoki pojedyńczych piłkarzy, a o historyczny proceder, dzięki któremu nakradli dziesiątki tytułów.