15

Jedyna słuszną opcją byłoby go sprzedać. Teraz Barca mogłaby jeszcze wyrwać za niego parę milionów euro.
Zawodnik który jest jednym z ostatnich którzy kojarzeni są z największymi blamażami klubu.
Teraz kiedy Barca znowu staję się silna, nie ma sensu znowu stawiać na piłkarzy z tamtego okresu.
Dekada w klubie, a w Europie nie wybronił nic co dałoby nam jakiś puchar, w lidze potrafi być kozakiem, ale tutaj co sezon trzeba myśleć o każdym tytule.

5

@Values Pomyślcie co byłoby gdyby nie reżim franco. Barca byłaby totalnym dominatorem w całej historii piłki.
Przecież realik swoję największe sukcesy świętował dzięki ukradzionemu Di Stefano z Barcy.

1

@Marusek Pięknie będzie w tym sezonie włożyć do gabloty puchar za ligę albo LM. Tryplet to już niebo!

7

Pięknie real będzie oddychać rękawami w marcu.

2

@blakkudium Bardzo dobrze grają ostatnio, blisko czołówki się trzymają, eleganckie chłopaki.

0

1

@Chudini123 Przecież prawdę powiedział.

0

@Krzysztof1987 Podobnie było z Messim i Neymarem :D

2

@cules100pro Opchną i Mapette w końcu będzie grał tam gdzie lubi najbardziej.

1

@kanver_ Ciekawe czy nasze Trio dobiję do 100 goli w sezonie.
MSN z tego co pamiętam ma rekord 133 gole.

1

@Arkadio90 Jeśli Barca zgarnie tryplet to będzie kandydatem nr. 1
Nawet sama LM i SPH.

0

@WolfXpS Wywalone mam kto kogo lubi. Widziałem,,wygrywane,,
Finały po golach ze spalonych, dźwignie na rękę i celowe wykluczenie Salaha, spalone w półfinałach, a wszystko się zaczęło od kradzieży Di Stefano. Nędzny rynsztokowy twór.

3

To są złodzieje. Nakradli dziesiątki pucharów, ale nikt tego nigdy z tamtego otoczenia nie powie.

0

@bartekvisca Większość świata kolego jest niestety mocno przechlana.
Zjeździłem całą Europę i są kraje gdzie piję się nawet więcej niż u nas.

0

@Lament Wielki postęp zrobiła drużyna w bardzo krótkim czasie, ale wstrzymałbym się z otwieraniem szampana jeszcze.

17

Za to co zarabia to musiałby wnosić jakość Neymara, a jest przez cały pobyt przeciętny.

0

@Gitarkafcb Co masz do zwierząt, nie ubliżaj im.

1

Ale kibiców ma Valencia, już wychodzą niektórzy...

0

Cicho na Mestalla, wyjątkowo cicho.

1

@Hubertusk No dramat.

0

@Sinirsey To jest syf 100%

1

@TheNekro94 Brawo!
Trzeba to ogłaszać wszem i wobec, złodzieje, bez wałków i skandali tam by wiało w gablocie jak w tej Tottenhamu.
Zajebali Di Stefano i tak się zaczęła ich ,, potęga,,
Gdyby nie ta kradzież to Barca uczciwie by zgniotła konkurencję w tamtym okresie.

0

@CLS63AMG Czas to iluzja, jest niczym innym jak wytworem naszej percepcji postrzegania w celu liniowego postrzegania i porządkowania zdarzeń.

0

@FCB24 Nie masz racji.
Tamten mecz w weekend ledwo przepchnęliśmy, a bez Francuza nie wiadomo, czy byłby 3 pkt.
Liga jest o niebo ważniejsza od PK.

0

@barcanawieki Za 50 lat organizm ludzki będzie w stanie osiągać lepsze wyniki. Większa dynamika, lepsza motoryka i refleks, wszystkie parametry pójdą do góry i na 100% pojawi się w końcu ktoś lepszy od Leo.

0

@Sulimo Możliwe. Wyobrażałem to sobię bardziej jak wybuch wulkanów w filmach i wypływająca ławę :)
No i jeszcze nie wiadomo, czy jeśli wybuchnie to czy z całą siłą. Erupcja z 44 roku była chyba mała co?

1

@Sulimo Przecież to nie jest superwulkan, żeby dla Europy był to jakiś mega dramat w razie potencjalnego wybuchu.

1

@Hawajczyk Dziś odpadają z Leganes na dobry początek.

0

@lithotripter Jak ma się to do naszych wychowanków którzy zmienili świat piłkarski :)

0

@kuz Tu nie chodzi o wyskoki pojedyńczych piłkarzy, a o historyczny proceder, dzięki któremu nakradli dziesiątki tytułów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?