0

@adambijax Poniosło Cię :D
Wychodzi z tego co piszesz, że mają dwie jedenastki super jakości.

1

@sergio5 Wydaję mi się, że strzelił więcej niż cała pierwsza 11 większości zespołów z top 5 lig :p
Możliwe, że nawet więcej niż real, a z Barcy wyciągnąć Lewego i też jest bieda, bo same młodziki praktycznie, a jak już weteran to obrońca.

0

@nwchades To chyba było po spotkaniu premiera Anglii z Hitlerem, po którym wymachiwał świstkiem jakimś z gwarancją pokoju?

1

@Kamil689 Patrzysz na nich i od razu widać, że jeden ma podłogę tam gdzie drugi ma sufit, nie pierwszy i zapewnie nie ostatni tak głupi ruch ze strony naszej Barcy kochanej.

13

Szkoda tego Alvareza. Idealny piłkarz pod Barcę. Mocno trzyma się na nogach, nie nurkuję, świetny technicznie, wybiegany z mega ciągiem na bramkę.

0

@Krzysiek723 Co najwyżej finał :p

0

@nwchades Da kogo były te słowa?

1

@Adran360 Samo to, że Atleti biję się z nami o mistrzostwo, sprawia że ten mecz jest ciekawy.

0

Liverpool na lajcie weźmie ten dwumecz.

0

@MOLESTA Najlepszą piłkę grali za Mou, a tak to prawda, wszystko wieczny piach, tylko złodziejstwem te gabloty napakowane.

5

Słabo real wygląda ostatnio. Mam nadzieję, że zbiorą jeszcze mnóstwo batów w tym sezonie i skończą z nicżym.

0

@L3OM3SSI Druga na wyjeździe*

1

@MichalZZZ Dobrze, że puściłem tę kontrę :)

0

@TR3YWAY Antoś jakiś.

1

@MichalZZZ Bardzo możliwe, że real dzisiaj straci punkty. Zamykają mi kupon na 1700 :)
Trzeba kontrę za wczasy zrobić.

0

@Sulimo Nie no, obaj są szklankami z najwyższej półki.

1

@Eklerek Ten typek tak psuję to forum, że szok. Człowiek wejdzie sobię poczytać coś o sporcie, a ten atencjusz co 3 posty rzyga. W dupie był, gówno widział, a udaję znawcę w każdym temacie. Jedyne w czym jest dobry to użalanie się nad sobą i stękanie pod jakiś chłopców.

0

0

@Gall A Ebać to zawsze każdy ma swoją rację i tyle. Tyle jest punktów widzenia...
I nie ma czegoś takiego jak obiektywna prawda. :D

0

@barcelonaLM No i co z tego. Wdzięczność jest walutą człowieczeństwa i jak się należy to się okazuję.

0

Zeleński to by zaczął lepiej dziękować za to co dostał.
Fajnie byłoby gdyby wygrali wojnę, ale taki jest ten kurwidołek, że prawdziwe cenne wartości na drugim planie, a interesy tych skur... Na pierwszym.
Jako Polska rozumiemy to najlepiej i gdybyśmy dostali proporcjonalnie wielką pomoc podczas 2 WŚ co oni teraz, to wdzięczność przebiłaby się do innego wymiaru.

0

@barcelonaLM Japonia już dawno posiada broń atomową.

0

@FCBparasiempre Czysto skillowo pewnie nie, ale za całokształt już można go tam obronić jako top1.
Wygrał wszystko i był decydujący.

0

@Encore Jak tam GSW w tym sezonie, mają szansę na mistrza?

1

@wojopancer To ja mam identycznie.

0

@tomasthc Hahahaha
Ale as.

0

@tomasthc Wbij to sobię do łepetyny w końcu.
Leo to wielki piłkarz, ale mały człowiek, który tylko truciznę potrafi reklamować typu cola i chipsy i bukmacherke na deser, a do tego, tego typu zagrywki.

0

@tomasthc Hahahaha kto tutaj ma spiętą dupę, aż Ci caps wybuchł :D
I pewnie też odszedł do znienawidzonego p$g z rozpaczy, że nie może obniżyć pensji i zostać, odchdził za darmo, mógł wybrać coś mniej uszczypliwego, każdy by go wziął praktycznie.

0

@MesQueUnClub96 Czym jest entropia?

0

@Zoker I w dodatku nie wie co to jest serial :d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?