0

@Rifek Są bilety, są :)

0

@paweldunajecfcb Kupowałem tam już.

0

@Rifek footballficketnet

0

@BigDaglas Bilety na mecz są dużo tańsze w Barcelonie, na stadionie Borussi najtańsze zaczynają się od 215 euro za bilet best available.

0

@Rifek Co Ty pierniczysz...
Normalnie są bilety na mecz, zarówno w Barcelonie jak i w Dortmundzie.

0

@Herato Tryplet trypletów nadchodzi.

1

@VeB 1899 Nigdy nie dawał więcej jeśli patrzymy na całokształt i wszystkie rozgrywki. W lidze hiszpańskiej miewał super sezony, ale to za mało.

0

Podziękować i albo ławka, a jak się spłaczę to sprzedać za milion ojro tę europejską bramkarską klątwę.

3

Komentarz usunięty

0

@ProMILs Jeśli to sarkazm, to nie wiem jak to się odbywa, ale na logikę powinno być tak, że płacisz i wymagasz.

4

@July_6_BcN Kabaret :D

2

@kuz W sumie.
.
.

3

Mam prywatną wizytę u pulmonologa.
Na godzinę 18, dalej siedzę w poczekalni, ponieważ okazało się, że w pierwszej kolejności wchodzą osoby na NFZ :D
To jaki jest sens prywatnej wizyty w tym miejscu, skoro szybciej wchodzi się na fundusz i to jeszcze za darmo hahaha

3

Teraz każdy mecz to finał. Vamos Barca po tryplet trypletów!

1

@lucca87 Hahaha dobra :D
Mój błąd. Jasne, teraz mamy po 27 kolejkach to co w całych poprzednich sezonach. Przepaść.

0

@lucca87 Strzelamy mnóstwo bramek, a wynik oscyluję wokół tego co było za Xaviego, dziwne.

1

@kaamil1910 To że się można domyślić, nie znaczy, że nie można się zirytować.

1

@Stagiryta A to oznacza, że dany klub nigdy tak naprawdę nie był najlepszy na świecie, bo jak ma być skoro przegrywa z inną drużyna dane trofeum.

0

Ktoś wie jaki był kurs na Barcę przy 2:0?

1

Niesamowite, ta drużyna jest inna.
Po bramce na 2:0 totalny marazm, nic nie zwiastowało czegoś pozytywnego, a tutaj takie KO, fenomenalna drużna.
Przepraszam że zwątpiłem w tym meczu Barco!

0

@Pinek5 Najlepszy dziś.

0

Po 2:0 wyłączyłem na 3 minuty z wkurwienie, ale napisałem chwilkę po tym, że remis minimum bo Szczena nie przegra w tym sezonie i takie piękne zwieńczenie tego meczu. VeB!

0

Spoko remis będzie minimum, Szczena nie przegra w tym sezonie.

4

Gorszego meczu dawno nie widziałem, już chyba wolę real od tego kotletico parszywego.

0

@FcPortoFan1999 Jeśli by jeszcze z 30 sezonów zagrał to może :d

5

Tyle sezonów w lidze i ani jednego mistrzostwa, wielki niewypał jeśli chodzi o tytuły.

0

Liczę na brameczke Lamine w finale lm ze złodziejami z Madrytu, największa dżuma w historii sportu sreal madryt.

0

Weźcie już tego przygłupa z głównej.

0

@Persempretito Dobrze by było, ale z tego co pamiętam to City kilka lat temu tak miało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?