LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rifek Są bilety, są :)
0
@paweldunajecfcb Kupowałem tam już.
0
@Rifek footballficketnet
0
@paweldunajecfcb https://www.footballticketnet.com/champions-league/borussia-dortmund-vs-fc-barcelona?_gl=1*1ybi0uk*_up*MQ..*_gs*MQ..&gclid=Cj0KCQjws-S-BhD2ARIsALssG0bwO9fvaBKzf4WaQr6RW_r9t0rZxgOJf97BomWbVMc6gYx5Uge0ugcaAlVOEALw_wcB
0
@BigDaglas Bilety na mecz są dużo tańsze w Barcelonie, na stadionie Borussi najtańsze zaczynają się od 215 euro za bilet best available.
0
@Rifek Co Ty pierniczysz...
Normalnie są bilety na mecz, zarówno w Barcelonie jak i w Dortmundzie.
0
@Herato Tryplet trypletów nadchodzi.
1
@VeB 1899 Nigdy nie dawał więcej jeśli patrzymy na całokształt i wszystkie rozgrywki. W lidze hiszpańskiej miewał super sezony, ale to za mało.
0
Podziękować i albo ławka, a jak się spłaczę to sprzedać za milion ojro tę europejską bramkarską klątwę.
3
Komentarz usunięty
0
@ProMILs Jeśli to sarkazm, to nie wiem jak to się odbywa, ale na logikę powinno być tak, że płacisz i wymagasz.
4
@July_6_BcN Kabaret :D
2
@kuz W sumie.
.
.
3
Mam prywatną wizytę u pulmonologa.
Na godzinę 18, dalej siedzę w poczekalni, ponieważ okazało się, że w pierwszej kolejności wchodzą osoby na NFZ :D
To jaki jest sens prywatnej wizyty w tym miejscu, skoro szybciej wchodzi się na fundusz i to jeszcze za darmo hahaha
3
Teraz każdy mecz to finał. Vamos Barca po tryplet trypletów!
1
@lucca87 Hahaha dobra :D
Mój błąd. Jasne, teraz mamy po 27 kolejkach to co w całych poprzednich sezonach. Przepaść.
0
@lucca87 Strzelamy mnóstwo bramek, a wynik oscyluję wokół tego co było za Xaviego, dziwne.
1
@kaamil1910 To że się można domyślić, nie znaczy, że nie można się zirytować.
1
@Stagiryta A to oznacza, że dany klub nigdy tak naprawdę nie był najlepszy na świecie, bo jak ma być skoro przegrywa z inną drużyna dane trofeum.
0
Ktoś wie jaki był kurs na Barcę przy 2:0?
1
Niesamowite, ta drużyna jest inna.
Po bramce na 2:0 totalny marazm, nic nie zwiastowało czegoś pozytywnego, a tutaj takie KO, fenomenalna drużna.
Przepraszam że zwątpiłem w tym meczu Barco!
0
@Pinek5 Najlepszy dziś.
0
Po 2:0 wyłączyłem na 3 minuty z wkurwienie, ale napisałem chwilkę po tym, że remis minimum bo Szczena nie przegra w tym sezonie i takie piękne zwieńczenie tego meczu. VeB!
0
Spoko remis będzie minimum, Szczena nie przegra w tym sezonie.
4
Gorszego meczu dawno nie widziałem, już chyba wolę real od tego kotletico parszywego.
0
@FcPortoFan1999 Jeśli by jeszcze z 30 sezonów zagrał to może :d
5
Tyle sezonów w lidze i ani jednego mistrzostwa, wielki niewypał jeśli chodzi o tytuły.
0
Liczę na brameczke Lamine w finale lm ze złodziejami z Madrytu, największa dżuma w historii sportu sreal madryt.
0
Weźcie już tego przygłupa z głównej.
0
@Persempretito Dobrze by było, ale z tego co pamiętam to City kilka lat temu tak miało.