0

@Kapitan_SW Aha, już rozumiem w tym ,,wieku,, czyli 21 wiek, a nie wiek piłkarza.

0

@Kapitan_SW Sprawdziłem i Suarez to może Robertowi korki czyścić pod tym względem, w wieku 29 lat jeszcze w sezonie 2015/16 wykręcił kosmiczny winik 40 bramek, a w następnym już 29 i tendencja zniżkowa, a więc długowieczny to nasz Urugwajczyk zbytnio nie jest.

0

@Ilka To Lewy w końcu ma 42 czy 38?

0

@Kapitan_SW A Harry Kane?
Jeśli masz na myśli po 30 roku żywota rzecz jasna.

0

Ciekawi mnie bardzo środowy mecz z Atleti. Ciekawe, czy stawią opór po odpadnięciu z LM i bądź co bądź liga hiszpańska także im już odjechała prawdopodobnie. Zobaczymy, czy Simeone jest w stanie ich odpowiednio nastawić na ten najmniej znaczący puchar, czy jednak tam jest już mentalnie po sezonie.

2

@DawidekFCB 50 to byłby kosmos, myślę, że nie da rady. 45 powinien huknąć i mam nadzieję, że te bramki będą ważyć.

0

@jacobFCB Dla mnie top1 jeśli idzie o przyjemność z oglądania.
Polecam mocno trzy części pod tytułem historia gier komputerowych.
Genialny materiał.

0

@jacobFCB Ciekawe historie także ma dwuczęściowy film o Titanicu. Polecam serdecznie.

0

@Lucyffffer1922 No Małysz to potrafił prawie 2 razy tyle uciułać sam :D

0

@Kuba_6 Fiuuuu.
Jak chłopak z żylety to trzeba tutaj ważyć słowa panowie ;)

0

@VegetaPolska Tak powinno być, a nie wiecznie te słodkie dyplomatyczne wypowiedzi, niezgodne z tym co się myśli tak naprawdę.

5

Ale tam wszystko jest slow motion :d

0

@bartekvisca A niektórzy pewnie miliony złotych :D

0

Kur.. jak zwykle canal plus szwankuje!

0

@Herato Tam było z tego co kojarzę nawet 22h, więc absurd :)

0

@Filipem Zremisowało*

0

@KidusFCB Zadzwonimy.

2

@daniel32778 W takich ruchach nie chodzi o aspekty sportowe, a o jakieś szwindel, jak niedawno z Roque.

0

@Gronek Opcja numer 2, ale wygrać, a nie po złodziejsku na wałku co drugi puchar do gablotki.

1

@FCBparasiempre Szkoda, że z Barcą nic nie wygrał.

0

@1LY0 Ale andruta dostał :D

3

@comtedurgell Faul był na Pablo Torre.

0

@mauysz Jeden z paradoksów wszechświata :)

0

@Kapitan9 W przyszłym sezonie go ogarną.

1

@Calc Czyli trzy kontuzję, a mamy końcówkę marca i ponad 2 msc poza grą.
Twoim zdaniem to nie jest słabo? :p

1

@Borneo O, fajnie wiedzieć. Dzięki :)

1

@qbsonFCBarca A ja właśnie się zastanawiam nad Egiptem, aby te piramidy obczaić :D

3

@Cule1797 Fati :d
Przecież to już pół amator.

2

@JordiAlbion Na pewno byłby to największy klubowy mecz w historii.
Być może nawet o większym zasięgu niż finał MŚ.

0

@Wojcio W końcu jakiś mądry komentarz.
Egoistyczny do potęgi gatunek, natura chyba ma już dość i być może w niedalekiej przyszłości odda planetę innemu mniej roszczeniowemu :)
Tak mi dopomóż Panie Boże Wszechmogący.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?