LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kapitan_SW Aha, już rozumiem w tym ,,wieku,, czyli 21 wiek, a nie wiek piłkarza.
0
@Kapitan_SW Sprawdziłem i Suarez to może Robertowi korki czyścić pod tym względem, w wieku 29 lat jeszcze w sezonie 2015/16 wykręcił kosmiczny winik 40 bramek, a w następnym już 29 i tendencja zniżkowa, a więc długowieczny to nasz Urugwajczyk zbytnio nie jest.
0
@Ilka To Lewy w końcu ma 42 czy 38?
0
@Kapitan_SW A Harry Kane?
Jeśli masz na myśli po 30 roku żywota rzecz jasna.
0
Ciekawi mnie bardzo środowy mecz z Atleti. Ciekawe, czy stawią opór po odpadnięciu z LM i bądź co bądź liga hiszpańska także im już odjechała prawdopodobnie. Zobaczymy, czy Simeone jest w stanie ich odpowiednio nastawić na ten najmniej znaczący puchar, czy jednak tam jest już mentalnie po sezonie.
2
@DawidekFCB 50 to byłby kosmos, myślę, że nie da rady. 45 powinien huknąć i mam nadzieję, że te bramki będą ważyć.
0
@jacobFCB Dla mnie top1 jeśli idzie o przyjemność z oglądania.
Polecam mocno trzy części pod tytułem historia gier komputerowych.
Genialny materiał.
0
@jacobFCB Ciekawe historie także ma dwuczęściowy film o Titanicu. Polecam serdecznie.
0
@Lucyffffer1922 No Małysz to potrafił prawie 2 razy tyle uciułać sam :D
0
@Kuba_6 Fiuuuu.
Jak chłopak z żylety to trzeba tutaj ważyć słowa panowie ;)
0
@VegetaPolska Tak powinno być, a nie wiecznie te słodkie dyplomatyczne wypowiedzi, niezgodne z tym co się myśli tak naprawdę.
5
Ale tam wszystko jest slow motion :d
0
@bartekvisca A niektórzy pewnie miliony złotych :D
0
Kur.. jak zwykle canal plus szwankuje!
0
@Herato Tam było z tego co kojarzę nawet 22h, więc absurd :)
0
@Filipem Zremisowało*
0
@KidusFCB Zadzwonimy.
2
@daniel32778 W takich ruchach nie chodzi o aspekty sportowe, a o jakieś szwindel, jak niedawno z Roque.
0
@Gronek Opcja numer 2, ale wygrać, a nie po złodziejsku na wałku co drugi puchar do gablotki.
1
@FCBparasiempre Szkoda, że z Barcą nic nie wygrał.
0
@1LY0 Ale andruta dostał :D
3
@comtedurgell Faul był na Pablo Torre.
0
@mauysz Jeden z paradoksów wszechświata :)
0
@Kapitan9 W przyszłym sezonie go ogarną.
1
@Calc Czyli trzy kontuzję, a mamy końcówkę marca i ponad 2 msc poza grą.
Twoim zdaniem to nie jest słabo? :p
1
@Borneo O, fajnie wiedzieć. Dzięki :)
1
@qbsonFCBarca A ja właśnie się zastanawiam nad Egiptem, aby te piramidy obczaić :D
3
@Cule1797 Fati :d
Przecież to już pół amator.
2
@JordiAlbion Na pewno byłby to największy klubowy mecz w historii.
Być może nawet o większym zasięgu niż finał MŚ.
0
@Wojcio W końcu jakiś mądry komentarz.
Egoistyczny do potęgi gatunek, natura chyba ma już dość i być może w niedalekiej przyszłości odda planetę innemu mniej roszczeniowemu :)
Tak mi dopomóż Panie Boże Wszechmogący.