LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM Zdecydowanie.
Pewnie Leo także wystąpi i na ten ostatni turniej przygotuję mega zestaw.
1
@FCBparasiempre No wiem, dlatego tak napisałem. Patrząc na ich historię to duża szansa, że moczyli w tym palce.
Obrzydliwy klubik.
0
@FCBparasiempre Ale majstra przewaliliśmy niestety.
0
@waletpl Marzyć zawsze można :d
0
@Kuba_6 Aaa i zapomniałem o najważniejszym, chłopaki dobrze zarabiają, w Barcy także.
Więc zasłużyli żeby cenić ich wyżej.
20%/100%. Vamos repka Polski!
5
Pensja 4 razy mniejsza i może zostać.
Jeśli będzie kręcić nosem to pozbyć się.
2
@Bykunn I tu się mylisz.
W moich stronach jest kilka ryneczkow na których mogę kupić świeże mleko od krowy, mięso z własnej małej hodowli, jajka od normalnych kur biegających po podwórku i warzywa z ogródka, a ceny podobne do tego gówna z marketów, ale już sam smak i jakość po prostu genialne.
0
@Kuba_6 Załóżmy, że Barca Hansiego to 100%
Czyli to do czego dążymy.
Reprezentacja Polski jest w punkcie 10%/100%
Czyli te dociągnięcia to:
-chłopaki wychodzą na boisko ubrani tak jak powinni
-chłopaki śpiewają hymn
-chłopaki przez cały regulaminowy czas są na boisku
Wniosek taki, że coś niecoś do poprawy jest, ale niewiele...
0
@szymonekk Chcielibyśmy po prostu, aby nasza repka grała jak Barca Flicka, a jeszcze kilka małych niedociągnięć jest i stąd negatywne głosy.
1
@LOPEZ16 Obejrzałem może z 2 minuty i właśnie taka ww. Myśl mnie naszła :d
1
@LOPEZ16 Niby kto udaję, że jakoś to będzie. Akurat w tym temacie to 100% zgodność, że bez rewolucji jakoś nie będzie tylko piach będzie.
0
Tak piszecie o tych naszych orzełkach znaczy wróbelkach, a ja zapomniałem kto tam w ogóle jest trenerem i w trakcie gdy to piszę to przypomniałem sobię tego geniusza trenerki.
7
@ElKamil Podejrzewam, że prędzej zacznie płakać, jak w sezonie 2014/15, aniżeli podejmię zdrową rywalizację.
0
@Dzejkob97 Ja nie wiem, czy to nie jest najlepszy napastnik, taka rasowa 9 w historii :)
0
@Jackazz Tak o czasach przeszłych nawijam ;)
Aczkolwiek mam nadzieję, że chłopaki się złapią na kolejne MŚ hehe :D
1
@clyde Dlatego oglądam tylko duże turnieje. Naprawdę trzeba być na ostatnim poziomie masochizmu, aby oglądać towarzyskie naszych orłów :D
5
@Kymo Skoro tak reprezentują to fajnie byłoby nie brać za to pieniędzy na wzór Chorwacji, a w dodatku za taki paździerz to wstyd grosza brać, a co dopiero takie kokosy.
5
@MesQueUnClub96 Szkoda, że Ciebię nie ma w swojej stajni, zrobiłbyś mu teraz masaż nuru na pocieszenie ;d
0
@Eklerek Dlatego nazywa się to prognoza :p
1
@wojopancer Coooo hahaha
Weź mi pokaż jakiś komentarz stawiający Lewego wyżej niż R10 :D
Bo chyba sam to wymyśliłeś pod chwytliwy komentarz.
0
Komentarz usunięty
0
Leci ktoś jutro na mecz do Warszawy z Lubuskiego?
0
@Pustelnik Czyli w tym roku dublet lm chłopaki i dziewczyny.
1
@don'T.R.I.P.e Ciekawie ciekawie :)
2
Z Osasuna gramy o północy? :D
7
Mimo wszystko ciekawi mnie ten mecz :D
0
@Deathwing112 Ale Mathieu to Ty szanuj :)
Dołożył dużą cegiełkę ku mistrzostwu 2014/15, bramka z bani przeciwko realowi miodzio.
1
@Dzejkob97 Podzielam zdanie. Przecież Barca z późnym Messim to była katorga, gra na stojąco i szarpanie przez Leo środkiem.
Przewidywalność totalna i nuda, teraz jest niebo i nie tęsknię za tym crackiem.
0
@Uukasz_93 No żeby tylko się historia nie powtórzyła jak sytuacja wymknie się spod kontroli na dobre...
Jedyna słuszna opcja to stworzyć działający system odsyłki spowrotem.
0
@Syt400 Ja kupowałem z takich jak ww. Problemu żadnego w związku z tym nie miałem, ale dziś koledzy mnie trochę uświadomili, że takie strony to nie jest pewniak 100%.