1

@barcelonaLM Zdecydowanie.
Pewnie Leo także wystąpi i na ten ostatni turniej przygotuję mega zestaw.

1

@FCBparasiempre No wiem, dlatego tak napisałem. Patrząc na ich historię to duża szansa, że moczyli w tym palce.
Obrzydliwy klubik.

0

@FCBparasiempre Ale majstra przewaliliśmy niestety.

0

@waletpl Marzyć zawsze można :d

0

@Kuba_6 Aaa i zapomniałem o najważniejszym, chłopaki dobrze zarabiają, w Barcy także.
Więc zasłużyli żeby cenić ich wyżej.
20%/100%. Vamos repka Polski!

5

Pensja 4 razy mniejsza i może zostać.
Jeśli będzie kręcić nosem to pozbyć się.

2

@Bykunn I tu się mylisz.
W moich stronach jest kilka ryneczkow na których mogę kupić świeże mleko od krowy, mięso z własnej małej hodowli, jajka od normalnych kur biegających po podwórku i warzywa z ogródka, a ceny podobne do tego gówna z marketów, ale już sam smak i jakość po prostu genialne.

0

@Kuba_6 Załóżmy, że Barca Hansiego to 100%
Czyli to do czego dążymy.
Reprezentacja Polski jest w punkcie 10%/100%
Czyli te dociągnięcia to:
-chłopaki wychodzą na boisko ubrani tak jak powinni
-chłopaki śpiewają hymn
-chłopaki przez cały regulaminowy czas są na boisku

Wniosek taki, że coś niecoś do poprawy jest, ale niewiele...

0

@szymonekk Chcielibyśmy po prostu, aby nasza repka grała jak Barca Flicka, a jeszcze kilka małych niedociągnięć jest i stąd negatywne głosy.

1

@LOPEZ16 Obejrzałem może z 2 minuty i właśnie taka ww. Myśl mnie naszła :d

1

@LOPEZ16 Niby kto udaję, że jakoś to będzie. Akurat w tym temacie to 100% zgodność, że bez rewolucji jakoś nie będzie tylko piach będzie.

0

Tak piszecie o tych naszych orzełkach znaczy wróbelkach, a ja zapomniałem kto tam w ogóle jest trenerem i w trakcie gdy to piszę to przypomniałem sobię tego geniusza trenerki.

7

@ElKamil Podejrzewam, że prędzej zacznie płakać, jak w sezonie 2014/15, aniżeli podejmię zdrową rywalizację.

0

@Dzejkob97 Ja nie wiem, czy to nie jest najlepszy napastnik, taka rasowa 9 w historii :)

0

@Jackazz Tak o czasach przeszłych nawijam ;)
Aczkolwiek mam nadzieję, że chłopaki się złapią na kolejne MŚ hehe :D

1

@clyde Dlatego oglądam tylko duże turnieje. Naprawdę trzeba być na ostatnim poziomie masochizmu, aby oglądać towarzyskie naszych orłów :D

5

@Kymo Skoro tak reprezentują to fajnie byłoby nie brać za to pieniędzy na wzór Chorwacji, a w dodatku za taki paździerz to wstyd grosza brać, a co dopiero takie kokosy.

5

@MesQueUnClub96 Szkoda, że Ciebię nie ma w swojej stajni, zrobiłbyś mu teraz masaż nuru na pocieszenie ;d

0

@Eklerek Dlatego nazywa się to prognoza :p

1

@wojopancer Coooo hahaha
Weź mi pokaż jakiś komentarz stawiający Lewego wyżej niż R10 :D
Bo chyba sam to wymyśliłeś pod chwytliwy komentarz.

0

Komentarz usunięty

0

Leci ktoś jutro na mecz do Warszawy z Lubuskiego?

0

@Pustelnik Czyli w tym roku dublet lm chłopaki i dziewczyny.

1

@don'T.R.I.P.e Ciekawie ciekawie :)

2

Z Osasuna gramy o północy? :D

7

Mimo wszystko ciekawi mnie ten mecz :D

0

@Deathwing112 Ale Mathieu to Ty szanuj :)
Dołożył dużą cegiełkę ku mistrzostwu 2014/15, bramka z bani przeciwko realowi miodzio.

1

@Dzejkob97 Podzielam zdanie. Przecież Barca z późnym Messim to była katorga, gra na stojąco i szarpanie przez Leo środkiem.
Przewidywalność totalna i nuda, teraz jest niebo i nie tęsknię za tym crackiem.

0

@Uukasz_93 No żeby tylko się historia nie powtórzyła jak sytuacja wymknie się spod kontroli na dobre...
Jedyna słuszna opcja to stworzyć działający system odsyłki spowrotem.

0

@Syt400 Ja kupowałem z takich jak ww. Problemu żadnego w związku z tym nie miałem, ale dziś koledzy mnie trochę uświadomili, że takie strony to nie jest pewniak 100%.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?