1

@VegetaPolska Fajnie :D
Jestem fanem Dragon Balla, ale dziary bym sobię nie zrobił jednak.

0

@maroon Jedni przeszli, a drudzy nie przeszli. Było pisane w kontekście rezerwy, więc napisałem jak jest.

0

@mrboom I tutaj się mylisz.
Stopień w wojsku gówno znaczy.
Nie jeden szeregowy czy kapral ma dużo większą wartość bojową od pułkownika, który tylko siedzi i wali batalionowe kwity do sztabu.
W samym sztabie awanse rozdawane są obligatoryjnie, mija określony czas, jaki został zawarty w przepisach i jeb awansik.
Tak jak wspomniałem, stopnie oficerskie w czasie pokoju są warte tyle co zużyta opona od stara, a wielu naszych szeregowych, czy podoficerów młodszych ma za sobą bojówki w Afganistanie czy Iraku i są wielką wartością jeżeli chodzi o wiedzę czy doświadczenie.

0

@Mitch_Atleta Tutaj to powinien być całkowity zakaz poruszania tematów politycznych, ale wtedy ruch na stronie spadły o 2/3.
Przecież tutaj większość to frustracji życiowi, których widocznie nikt w realu słuchać nie chcę w tej kwestii i rzygają non stop w miejscu do tego nie przeznaczonym.

0

0

@July_6_BcN Jako mężczyzna potwierdzam, że szansa na zaliczenie przez mężczyznę maleje dla kobiety z każdą minutą spędzoną na piłkarskim forum.

0

@F3DO De Jonga także.

4

Mam nadzieję, że te wycieki odnośnie kontraktu De Jonga to po prostu celowy zabieg na podbicie ceny w lecie.

1

@LOPEZ16 Mega podobnie jak nasze mecze z Interem 2010 w rewanżu i Chelsea 2012. Tam gnietlismy jeszcze Bardziej, a mimo to odpadliśmy, w 2010 po błędzie arbitra.

2

@Sulimo Na pewno obsłucham :D

1

@DonCarletto Tej Council of Elrond tak wchodzi, że szok.
Odpręża i uspokaja na maksa.

2

Ktoś tutaj pisał, że słucha sobię soundtracku z LOTR na okrągło.
Zaczerpnąłem inspirację i zacząłem słuchać podczas podróży do pracy, coś pięknego jak można się z rana uwrażliwić. Jedyny minus, że nie trwa to zbyt długo i wrażliwość znika wraz z kontaktem z innymi homo sapiens :)

0

@Cvzx A to nie chodzi o pierwszy mecz na Camp Nou?
Przecież na Allianz mega średni występ.

0

@daniel32778 Podtrzymuję. Nawet w latach 2014-16 takiego występu nie miał.

0

@daniel32778 ,, nigdy,, a nie od ładnych kilku lat :D

0

@Gaucho No właśnie, myślałem że miał jednak. Dzięki za info.

0

@Gaucho I bardzo długo z żółtą.

0

@bartekvisca Ja się tak wkur...
Że już chciałem mecz wyłączyć.

0

Ta drużyna idzie po ten puchar.

0

Siedzę, patrzę i myślę sobię o pępku.

0

@koziar Fenomen haha

0

@Deeespacito Hahahahahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahah

0

Ciekawe czy przestanie padać.

0

@Sysia11 Pełna zgoda.

0

@Kubsoleon Barca dała mu wszystko i po prostu nie powinien tam iść z czystej lojalności.

0

@Kubsoleon To dobra. Jak o tej jednej sytuacji to wystarczy, że poszedł do p$g i już zaorane haha
I nie pisz mi tutaj, że to była jedyna opcja, poszedł tam bo było wygodnie, kolega tam grał, płacili najwięcej, to jest Leo Messi do cholery, gdyby byle bez klubu dłuższą chwilę to by zaraz 10 ofert się posypało.

3

@Salchent Też uważam z że Nico to najlepszy wybór. W repce pokazał jaka chemia panuję z naszymi.

2

@Kubsoleon O fanboj, który wytłumaczyłby Leo że wszystkiego.
Wielu piłkarz, ale mały człowiek, tylko trucizny reklamuję. Pewnie jest powodem otyłości tysięcy dzieciaków na planecie.

1

@Starrk Wiem wiem, chciałem tylko zasiać ziarno niepewności w twoim umyśle odnośnie rzeczywistości :p

0

@jacobFCB Nie trochę, a całkowicie, ale tamto się komuś widocznie opłaciło. Znaczy politykom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?