0

@pride1899 Z terminarza wynika, że nie.

0

Niedziela 13.04 wyjazd do Leganes, a rewanż z BVB 15.04 także wyjazd.
Trzeba będzie z ogórkami wystawić mocno eksperymentalny skład, podstawa musi być w szczycie formy.

0

@Krzysztof1987 Czyli lipa z twojego wyjazdu. 15 gramy w Dortmundzie :p

3

Dawać dogrywkę, niech obie ekipy się zajadą :D

0

@Krzysztof1987 To trzeba zobaczyć, czy gramy na wyjeździe pierwszy czy drugi mecz.

0

@Krzysztof1987 8-9 kwietnia pierwsze ćwierćfinały, ale Barca chyba pierwszy mecz u siebię, a więc tydzień później Dortmund 15 lub 16 kwietnia.
Ja jestem z Lubuskiego, okolice Żagania to na trasie jest.
Myślę, że na Sięgnął Iduna będą bilety w dobrych cenach, jest to potężny stadion, dużo miejsc :)

0

@adamek20151 Aaa no to zwracam honor haha

0

@Krzysztof1987 Taaak :D

0

@PuszkinFan Ekstra!
To działamy panowie. Bilety się ukażą, zgadujemy się, ustalamy co i jak i dzida. VeB!

0

Haha co to za jaja :D
Arsenal vs PSV XDDD
Na jedynce, to już kurwa lepiej grzybobranie mogli zapodać, większe emocje by były...

1

Dawajcie zbieramy ekipę i lecimy na mecz do Dortmundu :D

0

@CuleLbn Pamiętam takie komentarze, ale to musieli pisać jacyś ,,znafcy,, tego sportu.
Prawda jest taka, że gdy był pod formą to podawał często do nikogo i podejmował złe decyzję, aczkolwiek wystarczyło zobaczyć na jego motorykę i dynamikę, aby wyciągnąć odpowiednie wnioski, że prędzej czy później nabierze pewności i odpali.
Pokazuję nam teraz ten piłkarz, że może być crackiem(dosłownie)
Gdyż jest jeszcze młody i to nie jest jego szczyt.

1

Taka młoda drużyna, a gra mega dojrzałe. Ciekawe gdzie jest sufit tej ekipy :D
Oj to może być piękny sezon, już w sumie jest, bo takich emocji i radości nie było od dawna.

0

Już subskrybuje...

1

@Starrk Z tego co kojarzę ze szkoły to prawo entropii także potwierdza wielki chłód.

1

@Rewolucja123 Oszalał chłop :d

0

@Danny Gaucho Ciekawe, czy Robcio do 400 dobiję.

0

@Rewolucja123 Tak na szybko intuicyjnie to jakieś 0,001%
Czyli jedna na sto koła :D

3

Wlatuję sobię pięknie muzyka z LOTR, przychodzi typ do pracy, odpala radio i czar prysł...
Szambo cholerne!

0

@VamoSBarca88 Chrome.

0

@VamoSBarca88 OPES 230 - trwa aktualizacja oprogramowania.

0

@Derean Kuźwa. Jakiś błąd mi wyskakuję.

0

Działa Wam Canal plus?

0

@daniel32778 No to lecimy z koksem i trzymamy mocno kciuki za Rayoo!

0

Ciekawe, czy Rayo dziś rozłoży nogi.

0

@daniel32778 Czyli wygląda na to czym jest :D

0

@filipo2002 To nie filozofia tylko fakty. Nawet nie wiesz, że nie jesteś sobą przez takie coś. Programowanie umysłu od urodzenia, a później tacy rycerze bronią tej rutyny niewolniczej.

0

@NeroTFP1 Tam dodajesz tłuszcz, czy całkowicie beztłuszczowo można przyrządzać?

0

@filipo2002 Kolejne wielkie ,,święto,,
Tresura i programowanie człowieka, tak żeby robił wszystko jak w zegarku. Uzależnienie od cyferek, tak jakby to coś zmieniało, że dzisiaj jest 8 marca. Masz ochotę o kupujesz kobicie 11 listopada kwiatka. Ludzie kochają być sterowani, robić coś tak jak ktoś to wymyślił.

7

@Toretto Promka. Ja za swoje na promie kosmicznym dałem 2 mln ojro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?