0

@VinDiesel Pewnie tylko pod sprzęt Apple co?
Chodzi mi o końcówkę.
Znalazłem, są z Jackiem. Dzięki :)

0

Poleci ktoś jakieś super słuchawki douszne na kablu?
Widzę, że większość to teraz to badziewie które łatwo zgubić i trzeba ładować, porażka.

9

Naprawdę spoko :D

0

@masa11 Jesteśmy w gazie i to bierzemy bez kalkulacji.

1

@Pedri16Future Też dzisiaj ćwiczonko było, kozak samopoczucie teraz.

2

@AlwaysBlaugrana Tak jakby ten wieczny płacz, szczególnie na piłkarskim forum, coś miał zmienić :D
Pieprząc wiecznie, jak to ciulowo jest, stawiacie się w roli ofiar i napędzacie spiralę.
Polecam skoncentrować się na sobię, robić progres i odciąć się od tego syfu, szczególnie o mediów i ich politycznych rzygowin.

0

@dzefrej234 Tysiaka przy dobrych wiatrach jak komuś z kasą mega siądzie.

2

@Astad Aż pojawił się ich wybawiciel franco, zajebali Di Stefano, opresję itp itd
Reszta jest historią.
Plugawe karaluchy i złodzieje.

0

@HypeR Racja.
M.

1

@NeroTFP1 Co ważniejsze, tam bramka była prawidłowa. Dzisiaj var by to uznał, chociaż Barcy to niewiadomo :d

0

@Bulbazaur17 Bardzo ciekawe, logiczne rozkminki.

0

@Sulimo Marvel to na luźno bardziej, jak ktoś lubi poważny klimat w komiksowych filmach to zdecydowanie DC.

2

@kubix05 Maluch musi być :)

6

@Persempretito To, że zarabiają kokosy, nie czyni z nich nadludzi ;)

0

@Mezocyklon87 MSN się kopało akurat w tych meczach po czole niestety.

10

@Michu94 Szkoda, że nie 23...
Tyle powinno być gdyby nie nieudacznik Lahoz i jego błąd w ostatniej kolejce sezonu 2013/14. Zajebali majstra po babolu sędziowskim.

8

Metropolitano to jeden z najtrudniejszych obiektów na świcie do grania, a my pojechaliśmy, nie straciliśmy bramki i awansowaliśmy do finału. Atleti walczyło o uratowanie sezonu, to był naprawdę mecz sprawdzian.

0

@katalonczyk987 Taki chwyt marketingowy i granie na nadziei. Ten sam system od tysiącleci i nadal działa na umysł.

1

@katalonczyk987 No 10k pewnie na luzie w to wejdzie i właśnie wyjdzie ww. Stówka, oni zawsze muszą być na plus ;)

0

@kubix05 Wydają do dziś?
Ja miałem zajawkę jako młody chłopak na tą gazetkę, wujek mi zaszczepił :)

0

@Eklerek Choćby najszybciej strzelone 100 goli w historii Juve :p
No z Messi trochę racji, takie kwiatki to mu raz na ruski rok wychodzą.

0

@Eklerek A i tak pobił tam rekordy, taką kompilacje to i Messim można sklecić.

3

@Luciano99 Dlatego szkoda czasu na to. ;)

0

@Messibestplayerintheworld No tak :D
Policzyłem i wyszedłby kosmiczny wynik.

0

@Messibestplayerintheworld Czyli 35 meczy z minimum 4 bramkami, czy w tych 20 są uwzględniane wyższe wyniki?

0

@tadzik447 Myślałem, że już tego nie ma, ale jak widać telegazeta jest wieczna :D
Visca el telegazeta!!!

1

@Barclonismo Oh tak, piękne czasy.

2

@Criss18Barca I Morientes strzelający realowi bodajże w półfinale LM, dobrze pamiętam?

0

@lithotripter Dlaczego nie?
:)
Napływ ładnych kobiet w wieku 18-28 jak najbardziej. Reszta do widzenia i walczyć o ziemię na których przyszliście na świat nieroby.

2

@Messiah10



Aż mi się przypomniało, odnośnie,,oessu,, :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?