LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Drużyna Marvela miała 1 do 14 000 000 na skopanie dupy Thanosowi i się udało.
0
@Gaucho Alee się lepiej regenerujemy ;D
0
@kuz Mamy lepszych piłkarzy i na bank będzie ogień w tym dwumeczu.
0
Inter nie taki straszny jak go malują. Wczoraj widać było zmęczenie sezonem i statycznie mocno w defie grali, a mecz z gatunku tych największego ryzyka. Będzie dobrze. VeB!
2
@AndresBurek Może Flick odda im inicjatywę, zrobią się przestrzenie i wykorzystamy to perfekcyjnie.
1
@Eklerek Marzy się powtórka takiego finału :D
6
W tym sezonie wszechświat nagrodzi Barce Ligą Mistrzów. Nowa edycja, nowa Barca, nowy początek.
Równowaga nastąpi, za tą kradzież Di Stefano i wygranie dzięki temu pierwszej edycji przez złodziejów. VeB!
27
W tym sezonie im trudniej tym łatwiej. VeB!
Lecimy po tryplet trypletow. Vamos!!!
3
Nie obraziłbym się jakąś dogrywką w Mediolanie. Na tym etapie sezonu każde pół godziny na tej intensywności jest katorgą.
0
@Popitek12 Inaki by dobrze na skrzydle śmigał.
1
@blakkudium Hahahahahha :D
0
@patrix211 Dzięki.
0
Siema.
Korzysta ktoś może z butelki filtrującej?
0
To kartki już się nie kasują przed półfinałami??
0
@tribo Inter to niech najpierw awansuję i niech to oni boją się nas. VeB!
0
@barteq Tak, to byłoby świetne.
real by się wypompował jeszcze bardziej i pewnie odbiłoby się to na lidzie i na finale PK.
0
@Who_you_mam No właśnie, spalonego udało się zrobić :p
A tak serio, to racja. Zagrał padlinę, jak cały zespół zresztą. Ważne, że jest półfinał, a ten mecz uczyni zespół silniejszym.
0
Trzeba przyznać, że szczęście nam sprzyja. Dwa bardzo ważne mecze i dwa samobóje ratują nam skórę.
8
De Jong musi definitywnie odejść. Już widać było minke przegrywa. Razem z Ter Stegenem są ostatnimi leszczami europejskimi.
0
@kuz Wygramy w tym roku w Niemczech.
Czekam na odszczekanie po finale ;)
0
@Gibbon_FCB Rewanż na wyjeździe.
0
@barteq W meczu. Barca to najlepsza drużyna na świecie. Hip hip hurrrrra!
Znowu jest pięknie i bierzemy wszystko w tym sezonie. VeB!
6
Pamiętam jak się jarałem, gdy przychodził z Thuramem.
2
@barteq Tutaj na bank nie będzie nerwowki.
0
Że Wam się chcę oglądać tych kłamców :D
0
@LambiPL Ten sezon kiedy wygraliśmy lm to w głównej mierze zasługa najlepszego napadu w historii piłki nożnej, dlatego jego braki nie były tak widoczne
1
@Encore Fenomenalny :D
Proszę Cię.
Całościowo nigdy takich nie był, w lidze potrafił tylko być świetny, a jak słyszał hymn lm to zawsze zamieniał się w ręcznik.
0
@Antimadridista_WR To może przybliżysz. Nie oglądam ligi włoskiej, a skoro duża szansa na półfinał z Interem to bardzo ciekawy jestem ich charakterystyki.
1
Ludzie przestańcie narzekać na hipotetyczne jednomeczowe zawieszenie mapeta w odniesieniu do 3 meczów zawieszenia, które miał Robert.
W nieodgadnionej chwili, w momencie poczęcia nowego wymiaru, przeniesieni zostaliśmy do rzeczywistości, w której podrapanie się po nosie jest dużo o większą zbrodnią niż wejście prostą nogą w nogę rywala, z jasnym zamiarem uszkodzenia jej.
1
@Stinger_ Bandyckie wejście prostą nogą w piszczel nogi postawnej.