9

Drużyna Marvela miała 1 do 14 000 000 na skopanie dupy Thanosowi i się udało.

0

@Gaucho Alee się lepiej regenerujemy ;D

0

@kuz Mamy lepszych piłkarzy i na bank będzie ogień w tym dwumeczu.

0

Inter nie taki straszny jak go malują. Wczoraj widać było zmęczenie sezonem i statycznie mocno w defie grali, a mecz z gatunku tych największego ryzyka. Będzie dobrze. VeB!

2

@AndresBurek Może Flick odda im inicjatywę, zrobią się przestrzenie i wykorzystamy to perfekcyjnie.

1

@Eklerek Marzy się powtórka takiego finału :D

6

W tym sezonie wszechświat nagrodzi Barce Ligą Mistrzów. Nowa edycja, nowa Barca, nowy początek.
Równowaga nastąpi, za tą kradzież Di Stefano i wygranie dzięki temu pierwszej edycji przez złodziejów. VeB!

27

W tym sezonie im trudniej tym łatwiej. VeB!
Lecimy po tryplet trypletow. Vamos!!!

3

Nie obraziłbym się jakąś dogrywką w Mediolanie. Na tym etapie sezonu każde pół godziny na tej intensywności jest katorgą.

0

@Popitek12 Inaki by dobrze na skrzydle śmigał.

1

@blakkudium Hahahahahha :D

0

@patrix211 Dzięki.

0

Siema.
Korzysta ktoś może z butelki filtrującej?

0

To kartki już się nie kasują przed półfinałami??

0

@tribo Inter to niech najpierw awansuję i niech to oni boją się nas. VeB!

0

@barteq Tak, to byłoby świetne.
real by się wypompował jeszcze bardziej i pewnie odbiłoby się to na lidzie i na finale PK.

0

@Who_you_mam No właśnie, spalonego udało się zrobić :p
A tak serio, to racja. Zagrał padlinę, jak cały zespół zresztą. Ważne, że jest półfinał, a ten mecz uczyni zespół silniejszym.

0

Trzeba przyznać, że szczęście nam sprzyja. Dwa bardzo ważne mecze i dwa samobóje ratują nam skórę.

8

De Jong musi definitywnie odejść. Już widać było minke przegrywa. Razem z Ter Stegenem są ostatnimi leszczami europejskimi.

0

@kuz Wygramy w tym roku w Niemczech.
Czekam na odszczekanie po finale ;)

0

@Gibbon_FCB Rewanż na wyjeździe.

0

@barteq W meczu. Barca to najlepsza drużyna na świecie. Hip hip hurrrrra!
Znowu jest pięknie i bierzemy wszystko w tym sezonie. VeB!

6

Pamiętam jak się jarałem, gdy przychodził z Thuramem.

2

@barteq Tutaj na bank nie będzie nerwowki.

0

Że Wam się chcę oglądać tych kłamców :D

0

@LambiPL Ten sezon kiedy wygraliśmy lm to w głównej mierze zasługa najlepszego napadu w historii piłki nożnej, dlatego jego braki nie były tak widoczne

1

@Encore Fenomenalny :D
Proszę Cię.
Całościowo nigdy takich nie był, w lidze potrafił tylko być świetny, a jak słyszał hymn lm to zawsze zamieniał się w ręcznik.

0

@Antimadridista_WR To może przybliżysz. Nie oglądam ligi włoskiej, a skoro duża szansa na półfinał z Interem to bardzo ciekawy jestem ich charakterystyki.

1

Ludzie przestańcie narzekać na hipotetyczne jednomeczowe zawieszenie mapeta w odniesieniu do 3 meczów zawieszenia, które miał Robert.
W nieodgadnionej chwili, w momencie poczęcia nowego wymiaru, przeniesieni zostaliśmy do rzeczywistości, w której podrapanie się po nosie jest dużo o większą zbrodnią niż wejście prostą nogą w nogę rywala, z jasnym zamiarem uszkodzenia jej.

1

@Stinger_ Bandyckie wejście prostą nogą w piszczel nogi postawnej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?