LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dzisiaj Celta ugra remis i w klasyku wystarczy nam także remis do mistrzostwa, a po spotkaniu szpaler i całe siły skupione na finale LM. Lecimy Barca!
9
@blakkudium Święta wiadomość.
2
@Torto Bardzo fajnie Valencia fiuu
2
Haha
Ale płacz o tego Marciniaka :D
Trzeba zagrać świetny mecz, strzelić bramkę więcej od tych murarzy, wszystko. VeB!
2
@adi7adi8 Christensen już lepszy niż bomba zegarowa Araujo :D
1
@JordiAlbion I o to właśnie chodzi mordo ;)
Jesteśmy wszyscy jednością z wszechświatem i takie niby drobne sprawy, a to jest prawdziwe szczęście.
0
@krol211 Araujo brak inteligencji.
1
@barcelonaLM Ale mi adrenalina skoczyła z tym porównaniem hahaha
Kurde, no takich emocji przy Barcy to ładnych kilka lat nie była. W sumie to oglądam od ponad 20 lat Barcę i ten sezon na bank jest top 3 emocjonalnie.
0
@sergio5 Ale cienizna... xD
0
@Pnog37 Ale chociaż bez strachu :D
Trochę emocjonalnie napisałem, ale nerwy w tych meczach towarzyszą ostatnio. Pozdro :)
0
@Pnog37 Grać ofensywnie do cholery, a nie jak jakieś przegrywy obsrane!
Może masz taką mentalność i to rozumiesz, ja niezbyt ;)
Oni grają mecz dla meczu, tam już pkt nie mają znaczenia, rozumiesz, czy trzeba przeliterować??
1
Niech ktoś im powie, że spadli, to może wyjdą z 20 metra. Zamiast grać radosny futbol dla kibiców to murarka o nic haha :D
0
@Kubox Tonsil. Polska marka, jakoś jak JBL a 3 razy tańszy.
1
@Pawel13sz I Fati cyk przy słupeczku :)
9
Dziś w ciemno brałbym zwycięstwo 1:0.
Niech zmiennicy zrobią robotę, zgarnąć 3 pkt i zacząć myśleć o następnym kroku ku chwale. Vamos Barca!
0
@bartekvisca Jakie są różnice pomiędzy jabłczanem a monohydratem, któryś jest lepszy, czy po prostu pod inne cele się stosuję?
6
@macio_944 Dobrze, że się nie taK ułożył terminarz i dzisiaj Valladolid, a nie np. real czy jakieś Bilbao.
To znak opatrzności, żeby Barca wzięła Tryplecik ;)
0
@Mathew16 Skoro zachęcał i to było przyczyną tragedii to jak ten typ nie siedzi w pudle...
Nie znam go, ale gwiazdeczka sobię może widocznie na dużo pozwolić. Fuck the system.
1
@barcanawieki Yamal to magnes na puchary i nasz amulet w tym sezonie. W repce zresztą także. Energia dobrobytu jest z nami i tryplet jest nasz :)
2
@barcanawieki Na pocieszenie dodam, że nie ma tylko my :D
Teraz to lecimy ostatnie mecze na kopie motywacyjnym i nadziei, że dyspozycja dnia dopisze, a rywalowi nie dopiszę. Lecimy po wszystko. VeB!
2
@Comentateiro Nie przyjmujesz mojego typu rozumowania za zasadne, a zaczynasz gdybać :D
Dobra, nie wsadzajmy nikogo nigdzie, każdy gra w swojej epoce.
Czyli tak jak wspomniałem, Messi o niebo bardziej dynamiczny i motoryka nieosiągalna dla tych dwóch kozaków, możliwe, że dzięki technice, może dzięki genetyce.
Pewnie dzięki tym dwóm aspektom, ale lepszy i koniec kropka ;) Reszta to tylko gdybanie.
2
Piłka nożna to mega przewrotny sport.
Rok temu, każdy kibic Barcy marzył, żeby Barca grała jak City. Gdzie dziś jesteśmy, a gdzie są oni :D
6
Jeszcze jakieś 100 godzin i bedziemy w finale LM. VeB!
3
@Comentateiro Myślę, że można śmiało postawić Leo wyżej od ww. dwójki. Oglądając filmiki tych trzech zawodników widać przepaść w dynamice i motoryce.
Cały sport poszedł do przodu, obrońcy też są znacznie lepsi od tych sprzed lat.
Messi wsadzony do futbolu sprzed kilkudziesięciu lat to byłby nokaut.
0
@Terroriser O to to, święta prawda :D
0
@Dari0G O kurka, to rzeczywiście słabo hehe
1
@Dari0G Co oznacza 2/28 i 2/29
Tyle finałów Lech przegrał?
0
@FcPortoFan1999 Właśnie nie. Największa klątwa niedługo zostanie zdjęta. Kane z pucharem :)
0
@wyrek Ty wiesz co ma w dupie, a czego nie ma...
Weź się nie ośmieszaj :D
3
@FCB24 Porównując ich obu, Messi lepsze przyspieszenie, trzymanie się na nogach, prowadzenie piłki, strzał minimalnie lepszy Yamal, podanie Yamal, bardziej kluczowy Yamal, przegląd pola i charyzma Yamal. Oczywiście porównanie, kiedy byli w tym samym wieku. Messi w wieku 17 lat mega się wyróżniał, ale był postrzegany jako mega talent, Yamal w tym wieku jest już jedną z największych gwiazd.