0

@Cochise Ależ filozoficznie napisane :)

2

@RobsonPL To jest ścisły top sezonów pod względem jakości i emocji, a LM szkoda w ciul.

0

@Herato A powinien mieć tylko jedno. Przecież to drukowanie z sezonu 2016/17 przeszło wszelkie granice, a nieuznany gol nasz w meczu z Betisem to kwintesencja.

1

@LambiPL A może to jest w zgodzie z logiką hahaha

0

@lucca87 No Nico u Valverde to lekko nie ma żeby błyszczeć :D

0

@AndreSantos Powiedziałbym, że jest lepszy i skrojony pod Barcę, co pokazała jego gra z Yamalem, Pedrim i Olmo na Euro.

0

@RymsonPL Albo zwykłe plotki ;)

1

@lucca87 Takie okienko to byłby miód.

0

@Cvzx Koń trojański.

2

@maroon Pep w Milanie to byłoby coś.

0

@Michu94 Szacun.

0

@norbi77 Większość czuję, że tak nie powinno być, ale wąskie grono na szczytach władzy starannie programuje system.
Indoktrynacja od narodzin i tak naprawdę nie wiemy kim jesteśmy.
To co najważniejsze przemyka niezauważone, a my gonimy za mamoną, określani i opisani poprzez liczby i literki.

1

@LambiPL


Eddie Murphy i najlepszy standup w historii :D

0

@Rupert_Haubica Aaa...
Widziałem :/
Ale rzadźizna, łoo matko.

0

@Eto'o9 R10 No i liga najlepsza.

0

@ViscaelBarca2007 Ten Martinez to też już po 30, aczkolwiek jest to bramkarz na duże mecze, więc może przez 2 czy 3 sezony pomógłby w końcu wygrać LM.

0

@Rupert_Haubica Masz gdzieś jakieś fotki?

5

@bartekvisca Ja tam liczę że Inter weźmie LM. psg to z realem najgorszy syf w tym sporcie.

1

@Comentateiro Każdy polityk to szumowina i kłamca.

1

@MadafakinGuy A jakimś cudem w ogóle któryś z tych pajaców komukolwiek zaimponował :D

0

@Gaucho Nie ma szans. Nie oddadzą najlepszego zawodnika do rywala.

0

@PJ777 Top1 na świecie.

0

@WiecekFCB Niestety, ale masz rację, a co gorszą pewnie będzie bronić w przyszłym sezonie...

0

@Krzysztof1987 Nie mam pojęcia. Chciałbym, aby zajęli się specjaliści z klubu tym tematem ;)

0

Ciekawe, czy Barca kupi jakiegoś bramkarza klasy światowej, czy nadal będziemy się zadowalać półfinałem LM.
Wiem, że ostatnie lata, a ten sezon to i tak przepaść, ale ja jestem wierny naszej filozofii i zawszę napalony na wszystko, więc tak jak mówię, między słupkami musi pojawić się ktoś nowy, a nie Wojtek czy Ter Stegen, bo znowu obejdziemy się smakiem pucharu LM.

1

@Faro Typową gierka treningowa.

0

@gumaz 520 zł kosztuję jakieś szczepienie dla dziecka?

0

@misterio Noo, w sumie wystarczy o tym nie myśleć i się odciąć :D

2

Serio nie pasuję do dzisiejszego świata. Chujnia chujnie pogania.
Dziś Eurowizja, jutro wybory :D

4

Takie coś jest bardziej imponujące na tym poziomie niż wygrana LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?