LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cochise Ależ filozoficznie napisane :)
2
@RobsonPL To jest ścisły top sezonów pod względem jakości i emocji, a LM szkoda w ciul.
0
@Herato A powinien mieć tylko jedno. Przecież to drukowanie z sezonu 2016/17 przeszło wszelkie granice, a nieuznany gol nasz w meczu z Betisem to kwintesencja.
1
@LambiPL A może to jest w zgodzie z logiką hahaha
0
@lucca87 No Nico u Valverde to lekko nie ma żeby błyszczeć :D
0
@AndreSantos Powiedziałbym, że jest lepszy i skrojony pod Barcę, co pokazała jego gra z Yamalem, Pedrim i Olmo na Euro.
0
@RymsonPL Albo zwykłe plotki ;)
1
@lucca87 Takie okienko to byłby miód.
0
@Cvzx Koń trojański.
2
@maroon Pep w Milanie to byłoby coś.
0
@Michu94 Szacun.
0
@norbi77 Większość czuję, że tak nie powinno być, ale wąskie grono na szczytach władzy starannie programuje system.
Indoktrynacja od narodzin i tak naprawdę nie wiemy kim jesteśmy.
To co najważniejsze przemyka niezauważone, a my gonimy za mamoną, określani i opisani poprzez liczby i literki.
1
@LambiPL
Eddie Murphy i najlepszy standup w historii :D
0
@Rupert_Haubica Aaa...
Widziałem :/
Ale rzadźizna, łoo matko.
0
@Eto'o9 R10 No i liga najlepsza.
0
@ViscaelBarca2007 Ten Martinez to też już po 30, aczkolwiek jest to bramkarz na duże mecze, więc może przez 2 czy 3 sezony pomógłby w końcu wygrać LM.
0
@Rupert_Haubica Masz gdzieś jakieś fotki?
5
@bartekvisca Ja tam liczę że Inter weźmie LM. psg to z realem najgorszy syf w tym sporcie.
1
@Comentateiro Każdy polityk to szumowina i kłamca.
1
@MadafakinGuy A jakimś cudem w ogóle któryś z tych pajaców komukolwiek zaimponował :D
0
@Gaucho Nie ma szans. Nie oddadzą najlepszego zawodnika do rywala.
0
@PJ777 Top1 na świecie.
0
@WiecekFCB Niestety, ale masz rację, a co gorszą pewnie będzie bronić w przyszłym sezonie...
0
@Krzysztof1987 Nie mam pojęcia. Chciałbym, aby zajęli się specjaliści z klubu tym tematem ;)
0
Ciekawe, czy Barca kupi jakiegoś bramkarza klasy światowej, czy nadal będziemy się zadowalać półfinałem LM.
Wiem, że ostatnie lata, a ten sezon to i tak przepaść, ale ja jestem wierny naszej filozofii i zawszę napalony na wszystko, więc tak jak mówię, między słupkami musi pojawić się ktoś nowy, a nie Wojtek czy Ter Stegen, bo znowu obejdziemy się smakiem pucharu LM.
1
@Faro Typową gierka treningowa.
0
@gumaz 520 zł kosztuję jakieś szczepienie dla dziecka?
0
@misterio Noo, w sumie wystarczy o tym nie myśleć i się odciąć :D
2
Serio nie pasuję do dzisiejszego świata. Chujnia chujnie pogania.
Dziś Eurowizja, jutro wybory :D
4
Takie coś jest bardziej imponujące na tym poziomie niż wygrana LM.