LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adamek20151 No niestety. Po Interze minął już wnerw, a tu kolejny cios się zapowiada :D
Dobrze, że już sobię poukładałem i biorę to na mięciutko i traktuję jako rozrywkę i taką odskocznię ;)
0
@Pawlak1992 No szkoda, że w tym najważniejszym momencie nie stanęli na wysokości zadania. Wystarczyło utrzymać kilka minut wynik, to najbardziej wkurza i stąd te negatywne emocje.
0
@Piotr,1985 Mówię sobię od rana, że walić to, to tylko piłka nożna, że koniec z psuciem samopoczucia przez coś na co nie ma się wpływu. Taka racjonalizacja trochę przynosi ulgę, ale potrzeba czasu, aby nabrać dystansu całkowicie i tak zdrowo kibicować bez tej negatywnej otoczki. Myślę, że wkrótce osiągnę ten stan i będzie na miękko wszystko, ale trzeba popracować jeszcze :D
0
@Pawlak1992 No tak, ale koniec końców ważne jak kończysz. Liczy się tylko wygranie finału, bynajmniej ja tak to postrzegam, wszystko inne jest porażką.
0
@Pawlak1992 Pierwsza w 1992 roku, a wcześniej 2 razy przegrany finał.
Uważasz, że 5 pucharów to powód do domu dla takiej firmy? ;)
real w ostatniej dekadzie zrobił 6, z palcem w dupie.
0
@Pedri16Future Przez ostatnie 20 lat zazwyczaj dajemy ciała w tych ,,bliskich,, momentach
Jedynie Iniestazo można zaliczyć na naszą stronę w tych stykowych momentach.
1
@Piotr,1985 Tutaj jeszcze przez długie lata nie zobaczymy LM. Ten sezon dobitnie to uświadomił. Gramy najlepszą piłkę, a wyrzuca nas ekipa murarzy ze średnią wieku 35 lat...
Dlatego mamy tylko 5 LM, to jest żart na taki klub jak Barca, z taką filozofia, w którym przeważnie grają najlepsi zawodnicy na świecie. Najlepsza generacja piłkarzy w historii waliła głową w mur jak w 2010 czy 2012, różnica klas a pucharów nie było z tego. Barca w Europie ma gen przegrywa i tyle, od początku historii tego klubu tak jest.
0
@kacpernau Totalny brak elastyczności taktycznej pod aktualne wydarzenia boiskowe. Można było się cofnąć, dobrze zabezpieczyć i uszczelnić to kur... Nie
Lepiej dalej stać na połowie przeciwnika.
0
@michal26 Tutaj wszystko mieliśmy w swoich rękach. 3:2 i kilka minut do końca, to zamiast się cofnąć, szczelnie bronić to widzieliśmy co się działo. Chujnia, grzybia i kilometr mułu. Nie przystoi takiemu klubowi, wiecznie tak szmaciarsko odpadać.
0
@Martwy Daj link.
0
@Katalonik97 Brak szczęścia w Europie to jest bolączka tego klubu. Przez całą historię fortuna nam nie sprzyja i dlatego tylko 5 LM...
Więcej to powinna mieć era Messiego, Iniesty i Xaviego.
3
Taka jest różnica między Barcą a realem.
Barca gra pięknie, dominuję, a później niuanse, jakiś babol, błąd sędziowski i całe starania poszły w pizdu, a real jest dociskany przez większość meczu jak w 2014 i jeb w 93 brameczka po różnym i decima w gablocie, później grając gówno jeszcze 5 LM na luzaka, a tutaj to trzeba kurwa zakrzywić czasoprzestrzen, żeby do finału wejść, wszystko zawsze sprawia, że czegoś brakuję.
0
@greedo Zawodnicy mają lepiej niż kibice, chociaż mają świadomość, że to od nich zależało i dali dupy, a taki kibic to tylko bezsilność i emocjonalny kac.
2
@Andi18 Kpina. Jak dla mnie to zachowali się jak przegrywy totalne, że to wypuścili i mam gdzieś ten półfinał, liczy się tylko zwycięstwo.
0
@messi33 Pies yebał teraz jakieś złote balony. Było trochę sekund od finału, a jest po raz kolejny wielką gorycz.
Ta piłka nożna to syf, wieczne błędy wypaczające wyniki. Ja wysiadam z tego kurestwa, nie będzie jakiś klub wiecznie dający dupy sterował moim samopoczuciem.
1
Już po psg mówiłem żeby się tego konia trojańskiego pozbyć. Niestety wczoraj odebrał coś bardzo cennego, niech pali wrotki slabiak.
0
@Stinger_ Dla mnie wczorajsza klapa całkowice zmieniła postrzeganie tego sezonu. Było wybornie, a jest poprawnie.
Kolejna boląca lekcja, żeby brać to wszystko z dystansem i na miękko, a nie kurwa zarywać nocki z nerwów i ledwo oko zmrużyć przed robotą bo kurwa Urugwajczyk znowu dał dupska bez mydła.
1
@Stinger_ Zdecydowanie. Taka jest prawda i absolutnie nie chodzi teraz o jakiś pojazd po Barcy, tylko obiektywnie tak to wygląda i miałem nadzieję, że w tym sezonie zaczniemy to zmieniać.
Wszystko na to wskazywało, a skończyło się kolejnym sfrajerzeniem szansy, bo tak trzeba na to patrzeć odnośnie prowadzenia naszego wczoraj.
Ciężko było się cofnąć i przez kilka minut oddalić zagrożenie...
0
@Stinger_ Oczywiście, że tak.
Większość klubów z topu by się cofnęła do defensywy i nawet na aferę wypierdalała te piłki po autach, ale nie...
Trzeba kurwa stać kilkoma zawodnikami za linią piłki, pokazać brak elastyczności i sfrajerzyc jak zwykle w tych rozgrywkach.
0
@Marcelinho99 I gówno wiecznie nam ta piękna gra przynosi. W dekadę włożyli więcej uszatych do gabloty niż my przez całą historię. Takie są fakty, Barca ma w sobie gen nieudacznictwa.
Gdyby nam się totalny freak nie trafił to pewnie dalej by stało na 2 LM.
0
Ogólnie to trochę porażka historycznie, te nasze 5 LM.
Biorąc pod uwagę, że filozofia klubu to piękna gra, która ma dawać trofea, a przez większość historii tak właśnie gramy, zawodnicy także zawsze z topu, to jednak klapa.
0
@PaulFCB A daj spokój.
Ja już ochłonąłem troszkę i zaczynam tworzyć dystans do tego sportu, gdzie wiecznie kontrowersje. Barca od teraz staję się takim małym dodatkiem, a nie dużą częścią, nie mam zamiaru już psuć sobię nastroju tym na co nie mam wpływu. Polecam też zacząć tak to postrzegać.
0
@kingorbit To jest właśnie najgorsze.
Ja zaczynam powoli to olewać, bo szkoda nerwów na coś takiego.
2
@kemyt1995 A daj spokój mordeczko.
Kurwa płakać się chcę normalnie, ale trzeba łapać dystans, bo przecież my na to wpływu nie mamy. Głupotą jest tak się emocjonalnie wiązać, trzeba na miękko. Taka lekcja ;)
3
Co robicie na kaca emocjonalnego..?
Aż spać nie mogłem, a pobudka o 5:15 kur...
To jest po prostu klątwa przegrywa w Europie, jakieś fatum. Już wolałbym dostać na pizdę 5:0 niż o włos przegrać, ponieważ chłopaki 2 minuty nie potrafili się cofnąć i skoncentrować jak należy.
Niby sezon trwa, a czuję jakby już było po.
Napaliłem się na LM jak szczerbaty na suchary i zawód niesamowity.
Muszę to olać po prostu. Nie ma sensu się tak spiąć czymś na co nie ma się absolutnie wpływu, tak na miękko to traktować jako miły dodatek, a nie ważną część :)
20
Nie wiem skąd takie uczucie, ale jestem wprost pewny na 100% że dzisiaj wygramy i że 31 maja wzniesiemy puchar. Visa el Barca!
0
@Kamilorado Byłem tydzień temu na Barcy z Interem i warto :)
0
@jeonek Ten ,,negatywny,, koniec kija spowodował pozytywny skutek. Wszystko dobre co się do rze kończy, a historia w przypadku Barcy zatoczyła koło i znowu jesteśmy najlepsi za sprawą akademii. Dzisiaj trzeba to udowodnić i czekać na upragniony finał.VeB!
1
@Bilon87 Łzy szczęścia. 15 lat temu były łzy żalu, wszechświat dąży do równowagi ;)
1
@Eto'o9 R10 Suarez to ogólnie ma 25 z tego co kojarzę, dla Barcy jeszcze mniej ;D