0

@Yoshi94 Sory :D
Byłem pewny, że ni chuja nie ma we wtorki transmisji.

1

Komentarz usunięty

0

@Zoker Hahahaha

5

@Kessie Dzisiaj mocno za Arsenalem!

0

@ali3gator Nie masz wyobraźni czy co :p
Wystarczy opatentować inkubatory jak w człowieku ze stali i naturalny rozród nie będzie potrzebny, a może to zrobić ww. Geniusz.

1

@Pedri16Future Leverkusen a real to jak niebo i ziemia, ciekawe czy ogarnie temat z przerośniętym ego gwiazdeczek.

0

@esem91 Odlicz dzieci i osoby niepijącego :D
Wychodzi na to, że typowy Janusz, smakosz piwka spożywa około 10 dziennie codziennie.

0

@esem91 Czyli co.
100 mln mnie to spadek o 1.7% haha
Czyli tutaj się piję rocznie ponad 5 miliardów puszek i butelek XD

2

@clyde Każdy kiedyś zaczynał. Nie jest istotne czy tryplet był bodźcem, czy fajna koszulka, ważne aby już pozostać wiernym jednemu klubowi.

0

@ali3gator Nie wiesz co mówisz :D
Kostka haha
Jedna z bardziej skomplikowanych struktur kostno stawowych w organiźmie, poważne urazy kostki czasem dają o sobie znać przez całe życie.

2

@Tasde 100% racji.
Jako zmiennik z pensją 3 mln jak najbardziej.

0

@ali3gator W dłuższej perspektywie być może właśnie zapewni.
Jedno wykształcone dziecko może okazać się epokowym geniuszem, który rozwiąże największe problemy świata ;)

4

@sharkon Tak się wtedy napaliłem na finał, że łzy leciały ciurkiem. Najgorsze były właśnie te błędy Kalosza. W pierwszy meczu gol Interu ze spalonego, a na Camp Nou nieuznana prawidłowa bramka Bojana.

1

@ali3gator ,,Posiadanie dziecka jest wartością,,
Pięknie brzmi, szkoda, że ta wartość w krajach np. afrykańskich oznacza głód i nędzę. Zamiast skupić się na zapewnieniu jednemu dziecku podstaw do egzystencji, to lepiej walić się jak króliki w lepiankach i hulaj dusza, piekła nie ma...

0

@Krzysztof1987 W PD wystarczy jeden mecz zagrać, ciekawe jak to jest w innych ligach.

1

@Eto'o9 R10 Oszalałaś...
Inter jest wykończony tym sezonem, grają o mega stawkę, a nie widać aktualnie nic w tej ekipie. Stary, wypompowany skład.
Wygramy ten mecz jakieś 3:1, a w rewanżu na 4 biegu remis.

8

@Pawlak1992 Tak na marginesie trzeba wspomnieć, że te ich pucharki zostały poniekąd ukradzione. Gole ze spalonych w finale i półfinałach, to jest nielegalne i dlatego pucharki realku są uja warte tak naprawdę.
Trzy tryplety to o niebo większe wydarzenie, gdyż oznacza to, że drużyna jest tak namacalnie najlepsza na świecie, no bo jak można mówić bez zająknięcia, iż klub jest najlepszy, skoro przegrał któreś rozgrywki :)

1

@ricardo0705 Widocznie tak, skoro grał mecze ligowe dla obu tych zespołów.
Swoją drogą, ciekawe czy już jakiś piłkarz miał taką sytuację.

0

@pero1983 Absolutnie.

0

@Pawlak1992 Tak tak, już obczaiłem haha

0

@Pawlak1992 Film niedostępny, ale dobrze wiem o jakiego gola chodzi. El Clasico z sezonu 2014/15.

7

Trzeba przyznać, że Ferran wczoraj jak Suarez w prime się zachował, bardzo trudna bramka do zdobycia.

0

@626 Miejmy nadzieję, że zdrowie będzie dopisywać. Kadrę mamy naprawdę dobrą, pewnie jeszcze jacyś fajni zawodnicy dojdą na nowy sezon i Hansi będzie mógł dobrze rotować.

0

@Beztroskii Pedri wczoraj zaliczył kilka mega groźnych strat, jak nie jest on normalnie

1

@FCB_dimiC Też o tym pomyślałem.
Jadą po piłkarzach od najgorszych, że dają ciała, a sami nawet nie potrafią ogarnąć fazy oglądając meczu haha

1

@Bykunn Miałem podobnie, emocje mną targały niesamowicie. Ten wczorajszy finał to chyba przebił nawet emocjami niektóre mecze za ery Mourinho :D

9

Jak zwykle wczoraj totalna odklejka co niektórych tutaj po drugim golu realu, hejt po całości. Polecam w takich momentach po prostu na chwilę wyłączyć mecz, albo przejść się po mieszkaniu, napić się czegoś i lekko ochłonąć :p

0

@Matheu12 A Ty idź po słownik haha

3

Visca el Barca. Jedziemy!

0

Rozwiązać i zaorać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?