1

@BulaKG Mi ostatnio wlazło 30/32.
Kurs 29000.
Jaga z Cracovią i jeszcze jeden mecz nie wszedł.

7

@FCB24 Tąm chyba stoi jakaś pseudo replika pucharu MŚ.
Może to ten puchar od Arabów.

2

@kamiVeB Jakby wrócił to nawet z kontuzjami i po melanżach mógłby dawać wykłady takim Ferranom jak tam się gra.

1

@Kinginiesta Masz rację ziomuś. Coraz częściej się męczę po prostu w tych popularnych kierunkach, czyżby budził się we mnie introwertyk hmm..
Kij wie.
Ale ciągnie człowieka, tam gdzie rzadko kto uderza, poczuć swego rodzaju głębię przemyśleń, a nie ten konsumpcyjny szał i powierzchowność.

1

@TheNekro94 Dobrze się zachował, ma klasę chłop, a co niektórym nigdy nie dogodzisz i wszystkiego się przyczepią.

0

@Deltta A to nie wiem co tam się dzieję, bilet kupiony przez sprawdzoną stronkę.

0

@Pnog37 Każdy kiedyś miał nowe konto geniuszu

0

Jest ktoś może w Barcelonie i wybiera się w sobotę na mecz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?