1

@kuz Weźmie ktoś z dwójki ww. Hiszpanów, oby to był Rodri.

1

@gaucho104 Babe Ruth - baseball
Tom Brady - futbol amerykański
Matti Nykanen - skoki narciarskie
Marit Bjoergen - biegi narciarskie kobiet
Ole Ejnar Bjoerndalen - biathlon

Możliwe byki w norweskich nazwiskach, ale bardzo mi oni zapadli w pamięć.

0

@MesQueUnClub_87 Bardzo ciekawa debata z tego mogłaby być.
Marzenie zobaczyć Fedor vs Jones w prime :D

0

@Aragorn33 Proste.

0

@Aragorn33 A ten kredyt nie ma na celu właśnie aby młodzi poszli na swoję?
Nie jestem w tym temacie, więc chciałbym wiedzieć, choć jak zwykle w tym wszystkie jest pewnie drugie i trzecie dno, brak jasnego wyjaśnienia, jak to w polskiej polityce i gospodarce.

0

@Donnie_Darko Sprawdziłem i masz trochę racji.
On jest od 2022 roku, a mi coś się ubzdurało, że już tam siedzi 4 lata :D
W zeszłym sezonie puchar Anglii wygrał, czyli jakieś pozytywy są.

Takie czasy, że jak w takich gigantach nie ma wyników i stylu na już, to sajonara.
Na niekorzyść Ten Haha działa jednak to co United prezentuję na boisku, a tam jest piach totalny, jednak porównywanie do Kloopa który momentalnie nadaję drużynie charakter, jest nie na miejscu, o Fergusonie się nie wypowiem i jego początkach, gdyż na świecie mnie nie było jeszcze :D

0

@tristan87 Trzeba przyznać, że mają do niego cierpliwość.

1

@Linnox Bardzo dobrze.
Takie działanie wytworzy poczucie jedności, drużyna to jedno ciało, a nie każdy poprzez wygląd wywala swoję ego do stratosfery i pokazuję parcie indywidualizmu.

0

@tomek8756 Co Ci powiem.
Sucheeeee.

0

@tomek8756 Nie no, ale słabe.
W ogóle nie pasuję.
Porażka :p

1

@kuz To prawda.
Jako dziecko pamiętam miałem koszulkę Barcy po starszym kuzynie z sezonu 1997/98 i tak zacząłem lubić ten klub, lecz nie przeszkodziło mi to, aby być za białymi w półfinale LM przeciwko Monaco w 2004 i mieć ich plakaty na ścianach. Podziwiałem galacticos :)
Świadomie, tak na poważnie moja przygoda z kibicowaniem Barcy zaczęła się od sezonu 2004/05 i dwumeczu z Chelsea, a najbardziej z tamtego meczu pamiętam oczywiście strzał Ronaldinho że szpica :D

1

@misterio Czyli 1 parsek=206265•150 000 000 km(około)

1

@Rastafarnianin Górnik ma na łapę 15 k?
W szoku jestem, jeśli to prawda.
Myślałem, że z 9, 10.

Miesięczne wynagrodzenie całkowite (mediana*) na tym stanowisku wynosi 7 860 PLN brutto. Co drugi górnik otrzymuje pensję od 6 290 PLN do 10 520 PLN. 25% najgorzej wynagradzanych górników zarabia poniżej 6 290 PLN brutto. Na zarobki powyżej 10 520 PLN brutto może liczyć grupa 25% najlepiej opłacanych górników.

Internet mówi coś zupełnie innego.
Wiem, że nie można brać tego za pewnik, ale te twoje 15 od razu wydało mi się zawyżone w ciul.

0

@Radioactive9705 Wszyscy tam dali ciała, Także Polska się nie popisała. Potęgą nie byliśmy, ale jak wszystkie państwa sojuszu przyglądaliśmy się tylko jak szwaby łamią raz po raz zapisy traktatu wersalskiego.
Konsekwencją tego była właśnie 2WŚ.

1

@Pawel13sz W tym przypadku nie ma już nic do stracenia, może być tylko lepiej.

0

@Matheu12 Za dobrze jest i ludziom amba odbija, nie oceniam Cię, bo sam czasem świra mam hehe
Po prostu za dużo czasu na myślenie, analizowanie itd.
A w życiu po prostu trzeba płynąć z wiatrem na wyjebce czasem, odciąć się i być tu i teraz, bo tylko tu i teraz jesteś.
,,słabe czasy -> silni ludzie
- silni ludzie -> dobre czasy
- dobre czasy -> słabi ludzie
- słabi ludzie -> słabe czasy,,

Dziś pewien użytkownik przypomniał mi ten schemat.

1

@NeroTFP1 Za rok też cisnę w jakieś spokojnie klimaty, gdzie mało homo sapiensów, tylko w takich warunkach można faktycznie wypocząć.
Tegoroczny urlop spędziłem w Warszawie i Barcelonie, fajnie było, ale to nie to.
Szczególnie Barcelona jest męcząca, bo Warszawa jednak dla Polaka potrafi być cudowna i odprężająca.

1

@FCB_dimiC Tym hienom zależy tylko na słupkach, a nie na tym w imię czego jest to robione oficjalnie.

1

Aktywnie w domu - 500 zł miesięcznie na dziecko w wieku 12 - 35 miesięcy dla rodziców, którzy wychowują swojego malucha w domu .

Rozumiem, że jakiś kolejny bonus na alko i szlugi wchodzi dla nierobów.

0

@Comentateiro Myślę, że ludzie są bardziej załamani swoimi zarobkami poprzez operowanie nimi w praktyce, a nie przez spoglądanie na dane i porównywanie się.

1

@Arden Oczami wyobraźni widzę tam na samej górze ,,De Jong 100 mln,,
Nie no poniosło, ale tak za 60 jakby go tam wcisnąć.
Marzenia!

0

@MesQueUnClub_87 Ludzi na świecie mnóstwo, tak jak i ogrom różnych charakterów, lecz wspólny mianownik zawsze występuje, a w tym przypadku jest to tendencja do popadania ze skrajności w skrajności.

0

Oj walczymy, walczymy i jeszcze raz walczymy z tym rasizmem, a tak to już jest na tej planecie, że im bardziej z czymś walczymy tym bardziej to zwalczane zagadnienie się potęguję. Nienawiść narasta i w końcu sprężynka pęka.
Cyklicznośc wpisana w DNA ludzkości i tak spowoduję, że znowu zaczniemy wojować na skalę światową i pewne grupy będą w ucisku.
Niestety, ale tak było, jest i najprawdopodobniej będzie, bo nie widać, aby gatunek ewoluował w odpowiednim kierunku

0

@OBSERWATOR2021 No i mnie odpaliłeś, mą głęboko zakopaną nienawiść do szkopów, która co jakiś czas musi ujrzeć światło dzienne.
Sprawiedliwość nie istnieję na tej planecie, w tej rzeczywistości, niestety.
W 1945 roku, aby stało się jej za dość, każdy dorosły Niemiec powinien zostać zlikwidowany, ich ziemia podzielona pomiędzy aliantów, a ten zbrodniczy naród z czasem zapomniany.

0

@abram3k Tak, ale nie na największe kluby, gdzie wymaga się przede wszystkim stylu, a to mogą zaoferować tylko trenerzy z topu do którego ww. panowie się nie zaliczają.

0

@Cule1234 Czyli odchodzi :D

0

@abram3k Valverde zdobył dwa...

0

Ciekawe, czy z z Xaviego będzie jeszcze dobry trener, czy jednak się serio nie nadaję i już się nie rozwinie.

0

@Pablozeusz Czyli co, gramy w wyjazdowych z tamtego sezonu?

1

@SeWo77 Żydzi stali za holocaustem i finansowali kampanię Hitlera tak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?