0

@Lordzi Rodri to bierzę.

1

@michaleu 1997
Aktualną wiedzą, szedłbym do zerówki haha :D

1

@Mitch_Atleta Bernabeu 0:2 LM
Bernabeu 0:4 LaLiga 2015/16
Manita
2:6

1

@clyde Największy szacunek dla Peji za to jak się naprawił w życiu osobistym.

1

@Radioactive9705 Mario wywołuje u mnie takie uczucia z jakimi żadna gra na kompa czy nowoczesne konsole się równać nie może:)
Siadało się z rodziną, klimacik nieziemski i jazda.
Setki prób, a przejścia całej gry z tego co pamiętam 2 lub 3 hehe

2

@Gronek To oczywiste.
A Ci którzy pisze, że woleliby aby Real przegrał, najzwyczajniej kłamią, bo wiedzą, że jest to tylko hipotetyczne pytanie które nigdy się nie wydarzy, to można sobię udawać wielce zasadowego.

3

@TAN Akurat w tym przypadku, winny jest w głównej mierze Urugwajczyk.

0

@Pablozeusz Wiek to tylko liczba, więc, albo jesteś inteligentny, albo jesteś idiotą.

2

@Lionel_Messi10 Pazera.
Tylko laysy i pepsi reklamuję,
Pewnie wiele dzieciaków ma problem z otyłością przez taki autorytet.

1

@PawkoFCB Codziennie przez kilka lat 10-12h o matko i córko!

2

Chyba nie jest dużym nadużyciem, wrzucanie De Jonga do jednego worka z Dembele, Griezmannem i Coutinho.
Jak myślicie?

2

@PaPo Mam nadzieję, że pójdzie w ślady Wirtza i osiągnie szczyt formy po kontuzji tego typu.

0

@Gronek divide et impera (język łaciński)
,,dziel i rządź,,
Motto z czasów Cesarstwa Rzymskiego: receptą na udane rządzenie podbitą prowincją jest utrzymywanie poddanych skłóconych (podzielonych) między sobą.

1

@NeroTFP1 Na pewno będzie ciekawie :)

0

@RoberDzik Dla mnie to był 100% niewypał od pierwszych chwil, już po tych cyrkach z bytowaniem się w Dortmundzie i wymuszaniem transferu, tak samo zresztą jak Griezmann.
Natomiast nabrałem się mocno na Coutinho.

6

Jak przychodził to już wiedziałem, że to będzie flop totalny.
Czasami tak jest, patrzysz na kogoś i od razu Cię denerwuję, z nim właśnie tak jest.
Przez cały pobyt w Barcy irytował i jeszcze tyle kasy za ten szrot...

0

Komentarz usunięty

3

@xvcWinterSoldier Oczywiście, że usa stoi za zamachami.
Potrzebowali pretekstu, poparcia narodu i sobię poświęcili tysiące obywateli...


0

@FcPortoFan1999 Może i to nie skończyłoby się dobrze, ale gorzej niż się wszystko potoczyło, na pewno by nie było.

0

@Herato Do 1000 już nie dojedzie, ale 950 w zasięgu.

2

@bartulek98 Szkoda, że przez ostatnie 5 lat zagrał jeden super mecz akurat przeciwko Barcy w LM.

1

@MichuZ44 Nie wiedziałem o tym rekordzie Mane. Wydaję się najbardziej hardcorowy do pobicia.

3

@Radioactive9705 Nie byłem, ale zamierzam odwiedzić :)

0

@Linnox Nie ukończył.
Wielkiego złotego szlema nie zdobył.

1

@Linnox Ładne to było.
Od razu widać, że nie made in ekstraklasa.

2

@Marian_Pazdzioch Takich jak ty to tylko z otwartej walić na pobudkę.

1

@Marian_Pazdzioch Leczysz kompleksy.
Polecam postawić na samorozwój, a nie takie gunwo komentarze.

1

@norbi77 Hahaha też mnie to rozbawiło, to zabrzmiało, jak byśmy byli niedorozwinięci...

2

,,Nie dobrze graliśmy wcześniej, ale mieliśmy plan na tą minutę,, :D
hahahaha

0

@Culer9002 Zastanawiałem się, czy nie uwzględnić naszego wielkiego sukcesu jakim jest ćwierćfinał Euro2016, ale szału też tam nie graliśmy, po prostu w porównaniu do normy jaką zazwyczaj pokazujemy wydaję się, że wielce piłeczka chodziła.
Kontrast w tej sytuacji robi robotę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?