LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kanver_ Hahahahaha :D
Podziwiam, że masz tak wielką nadzieję.
Na miarę swojej pensji jakby zagrał to mielibyśmy w składzie drugiego De Bruyne.
1
@Ojciec5tkidzieci A później wpier.. od szrotu z Arabii 7:0 :D
0
@joloskyy Benfica zlała Atleti, no tego się nie spodziewałem.
3
@Danny Gaucho Pamiętam jak Cristiano ładował bramy z wolnego jak szalony.
Zaliczył mega dziwny zjazd w tej kwestii, żeby aż tak czegoś się oduczyć.
Kiedy on maił już 50 bramek to Messi pewnie z 10.
0
@Safrani Trochę śmieszne te liczby.
2
@Marian_Pazdzioch Takiego jak Rasiak też nie będzie już.
W końcu pojawi się ktoś lepszy od Argentyńczyka.
Sport ewoluuje, organizm ludzki także, to nieuniknione.
0
@Sysia11 No jednak z psg się dało wygrać LM, a tego nie dokonał:p
1
@Lionel_Messi10 To tarcza Żordiego Albiego.
0
@Azazel_Pazuzu Poczekaj do końca turnieju, oni wieczną padliną i wałkami napakowali tak gablotę, że pęka w szwach.
1
@TheNekro94 To w końcu ile ma ten Alves haha
Pamiętam jak Messi zdobył 43 trofeum i było info o zrównaniu się z Brazylijczykiem.
0
Niżej kolega wrzucił komentarz z bramką Kowalczyka i dopiero się dowiedziałem, że Kowal ma fajną przeszłość jako piłkarz :D
Myślałem kilka razy skąd on się urwał.
1
@Technik Ale to by była historia, chyba bym ekstazy dostał.
Na 100% wtedy wycieczka do Barcelony na paradę :D
1
@Linnox Bardzo możliwe, że da radę.
1
@Pawlak1992 Zdecydowanie 05/06 i Ronaldinho w tej koszulce, ikona odrodzenia Barcy.
Wyjazdowki z tamtego sezonu też przekozak, żółte koszulki i ciemne spodenki.
0
@Faro O to to......
1
@Linnox Ile ma w repce?
2
Zaraz wchodzi nasza 10.
Jak to brzmi, ten numer po Messim...
0
@abram3k 55 baniek...
1
Najbardziej jestem ciekawy jak zagra Fati.
3
@DonAndrzejos Z rzędu to się zgodzę.
08/09, 09/10, 10/11, 11/12, 12/13
18
@Pedri16Future Iniesta to być może najlepszy pomocnik w historii tego sportu.
1
Ten włoski stream najlepiej pokazuję, jaką robotę w odbiorze meczu robi komentator.
0
@Hosh Hahaha no ja też na włoskim, jest jeszcze serbski :D
1
@Lionel_Messi10 Zawodnik o którym tylko dobrze można myśleć.
0
@Kazragore Jest jest owa promocja, a propagowanie otyłości to już szczyt jaj, body positive czy jak to kur.. leciało.
0
@tbas Dobra wyjdź.
0
Największym problemem jest picie w domu przy dzieciach bez refleksji, jakieś barki srarki, programowanie młodego umysłu od najmłodszych lat, że alkohol to coś normalnego w codziennym życiu, a nie jakieś tubki.
Zamiast wziąć się za przyczynę to wymyślają jakieś pierdoły.
0
@BorzyKrzys Niech zgadnę.
Wszczepiła sobię jakieś tworzywo w kuper, bo to teraz w modzie.
6
@szkudi7 Kocham ten klub, ale dziaranie jakoś tak jak dla mnie powiewa kiczem.
0
@Bobo25 Nie ma sensu tłumaczyć ludziom którzy regularnie piją, inna częstotliwość.