LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@pt9 Podziękuj leserom, co mając 2 km do pracy, a nierzadko mniej, wożą dupsko autem.
2
@messi33 Śmiech na sali.
Cristiano to wiadomo, że inna liga, ale taki Benzema, czysto piłkarskim skilem wciąga takiego mapeta jak chcę, jedyne szybkość na korzyść żółwia.
0
@abram3k Wyobraźcie sobię, co robiłby Dembele, gdyby nie piłka nożna.
On jest są głupi żeby na łopacie pracować.
0
To brzmi cynicznie.
0
@barca__rządzi Na linii to chyba Wojtek nawet lepszy od pana przykuca zamykającego oczy, gra nogami mityczna Niemca, lepsza na pewno gdy jest w formie.
14
Niech on już stanie w tej bramce, bo Pena samym wyrazem twarzy wprowadza sraczkę w drużynie.
0
@Damiain Rekin będzie kąsać.
17
@MaziFCB Oni zawsze grali w swojej własnej lidze.
Przecież to klub reżimu, który największe sukcesy zawdzięcza temu, że ukradł nam piłkarza :d
0
@Stinger_ Oby nie, bo gościa kur... Weźmie, szczególnie za tego wałka i gola Ramosa ze spalonego w 2016.
1
@emeu Messi strzelił na 2:1.
Bramka niesłusznie nieuznana.
0
@emeu A no tak :)
To ten mecz co lahoz złodziej nam majsta zayebal...
0
@emeu Alexis Sanchez.
0
@Kapitan hawk Tak jak Bayern 10:8.
0
@Sulimo Sam się lecz płaczku.
1
Takiej padliny to nawet za Xaviego nie było.
1
Taki Ferran to szczęściarz na maksa.
Zero talentu, a gra sobię w Barcy.
On nie ma dosłownie nic, aby wejść na odpowiedni poziom, ani techniki, ani szybkości, słabizna.
0
Gdzie jakaś powtórka do kur.. nędzy je...
0
Te białe stroje...
Haha nie było tematu.
0
@Herato Za Valverde z tego co pamiętam jakiś rekord był chyba, lecz mogę się mylić.
0
https://superbet.onelink.me/Tegf/x0nctzvo
Znowu niewiele brakło do dużej wygranej za grosze.
Był cashout 1500 zł, lecz jak wiadomo, 1500 można przeboleć.
0
@stone80 Te oceny to wiesz :D
Oglądam każdy mecz i dobrze widzę co on gra.
Wymień mi chociaż jedno partidazo w jego wykonaniu :p
Zazwyczaj gra przeciętnie, poprawnie co trzeci mecz, dobrze co piętnasty, a genialnie to ostatni raz zagrał w Ajaxie.
0
@Linnox A później decydujący karny w serii jedenastek.
1
@Linnox Chyba nikt tego nie dokonał, co?
5
@NeroTFP1 Kozak piłkarz.
3
@stone80 Chyba w twoim wyimaginowanym świecie, bo tutaj to nie widziałem nad nim zachwytów.
2
@4Fabregas4 Lewy dopóki robi to co 9 robić powinna, jest rozgrzeszony, a Wojtek na linii to lepszy bramkarz od Ter Stegena, więc nie marudź.
1
@Linnox Najlepsza typowa, rasowa 9-tka 21-wieku.
Taka rasowa rasowa, co najlepiej się czuję bliziutko bramki.
0
@Murazor Skoro tak to tyle dobrze :D
Pamiętam jak jakiś czas temu widziałem zestawienie płac u nas i w realu, wtedy u nas więcej siana szło i byłem właśnie zaskoczony kontraktami niektórych piłkarzy od nich.
0
@betonito To ja już wolę się wkur....
Na tych partaczy, ale jednak rywalizować z najlepszymi.
Liga katalońska hahaha
0
@Murazor Też jestem ciekawy.
W tej kwestii trzeba brać przykład z rządowych, tam 14 to nie wiem czy ma Modrić, Valverde czy Carvajal.