3

@pt9 Podziękuj leserom, co mając 2 km do pracy, a nierzadko mniej, wożą dupsko autem.

2

@messi33 Śmiech na sali.
Cristiano to wiadomo, że inna liga, ale taki Benzema, czysto piłkarskim skilem wciąga takiego mapeta jak chcę, jedyne szybkość na korzyść żółwia.

0

@abram3k Wyobraźcie sobię, co robiłby Dembele, gdyby nie piłka nożna.
On jest są głupi żeby na łopacie pracować.

0

To brzmi cynicznie.

0

@barca__rządzi Na linii to chyba Wojtek nawet lepszy od pana przykuca zamykającego oczy, gra nogami mityczna Niemca, lepsza na pewno gdy jest w formie.

14

Niech on już stanie w tej bramce, bo Pena samym wyrazem twarzy wprowadza sraczkę w drużynie.

0

@Damiain Rekin będzie kąsać.

17

@MaziFCB Oni zawsze grali w swojej własnej lidze.
Przecież to klub reżimu, który największe sukcesy zawdzięcza temu, że ukradł nam piłkarza :d

0

@Stinger_ Oby nie, bo gościa kur... Weźmie, szczególnie za tego wałka i gola Ramosa ze spalonego w 2016.

1

@emeu Messi strzelił na 2:1.
Bramka niesłusznie nieuznana.

0

@emeu A no tak :)
To ten mecz co lahoz złodziej nam majsta zayebal...

0

@emeu Alexis Sanchez.

0

@Kapitan hawk Tak jak Bayern 10:8.

0

@Sulimo Sam się lecz płaczku.

1

Takiej padliny to nawet za Xaviego nie było.

1

Taki Ferran to szczęściarz na maksa.
Zero talentu, a gra sobię w Barcy.
On nie ma dosłownie nic, aby wejść na odpowiedni poziom, ani techniki, ani szybkości, słabizna.

0

Gdzie jakaś powtórka do kur.. nędzy je...

0

Te białe stroje...
Haha nie było tematu.

0

@Herato Za Valverde z tego co pamiętam jakiś rekord był chyba, lecz mogę się mylić.

0

https://superbet.onelink.me/Tegf/x0nctzvo

Znowu niewiele brakło do dużej wygranej za grosze.
Był cashout 1500 zł, lecz jak wiadomo, 1500 można przeboleć.

0

@stone80 Te oceny to wiesz :D
Oglądam każdy mecz i dobrze widzę co on gra.
Wymień mi chociaż jedno partidazo w jego wykonaniu :p
Zazwyczaj gra przeciętnie, poprawnie co trzeci mecz, dobrze co piętnasty, a genialnie to ostatni raz zagrał w Ajaxie.

0

@Linnox A później decydujący karny w serii jedenastek.

1

@Linnox Chyba nikt tego nie dokonał, co?

5

@NeroTFP1 Kozak piłkarz.

3

@stone80 Chyba w twoim wyimaginowanym świecie, bo tutaj to nie widziałem nad nim zachwytów.

2

@4Fabregas4 Lewy dopóki robi to co 9 robić powinna, jest rozgrzeszony, a Wojtek na linii to lepszy bramkarz od Ter Stegena, więc nie marudź.

1

@Linnox Najlepsza typowa, rasowa 9-tka 21-wieku.
Taka rasowa rasowa, co najlepiej się czuję bliziutko bramki.

0

@Murazor Skoro tak to tyle dobrze :D
Pamiętam jak jakiś czas temu widziałem zestawienie płac u nas i w realu, wtedy u nas więcej siana szło i byłem właśnie zaskoczony kontraktami niektórych piłkarzy od nich.

0

@betonito To ja już wolę się wkur....
Na tych partaczy, ale jednak rywalizować z najlepszymi.
Liga katalońska hahaha

0

@Murazor Też jestem ciekawy.
W tej kwestii trzeba brać przykład z rządowych, tam 14 to nie wiem czy ma Modrić, Valverde czy Carvajal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?