LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 Znaki są i widzisz gdzie mniej więcej jest to przejście, ale nawet jak jest 20 m przed Tobą to nie widzisz wystarcząco dobrze bo jest ciemno jak w dupie, no chyba że dasz długimi.
0
@Rhaan Oczywiście, że należy postawić na Casado kosztem odpalającego w nieskończoność Holendra, a świetnie to on wyglądał łącznie w 10 meczach na 5 sezonów, także no...
0
@Derean Nie zgadzam się.
Porównywanie nie jest głupotą, tylko wyciąganie błędnych wniosków może być.
0
@MesQueUnClub_87 Już wyjaśniam.
Chodzi mi o to, że dużo jeżdżę i praktycznie codziennie widzę coś co można byłoby zgłaszać, aby to poprawili.
Napisałeś mi, żebym to zgłosił, więc od razu pomyślałem, że na bank sam widzisz różne cuda i na bank tego nie zgłaszasz, bo przecież by człowiek cały czas na telefonie musiał wisieć jadąc.
0
@vajcik Polecam.
Raz w życiu byłem na L4 i to jeden dzień jeszcze.
Zachlałem i tak jakoś wyszło, w pracy(wojsko) zapomniałem świstek przynieść, poszedłem 4 dni po dacie do rodzinnego, a on z pretensjami, że jak to!
Tylko do 3 dni wstecz i obeszłem się smakiem, więc kombinuję dalej i kumpel polecił przez neta.
Zadzwoniłem do jednego i mówi, że 79 zł, ja na to, że potrzebuję na 8 dni wstecz, coś tam pogadał i mówi, ja na 8 dni wstecz to 200 zł haha
Oczywiście zapłaciłem, 200 zł lżejszy, ale w robocie chociaż wyprostowałem.
0
@MesQueUnClub_87 Czasu by zabrakło jakby wszystko zgłaszać.
Nie powiesz mi, że nie widzisz dziwnych rzeczy :d
0
@Rhaan Frenkie niee :p
Mamy ciekawsze opcje.
Fajnie jakby go sprzedać za dobry hajs, albo zjechać z pensji i do rotacji mega.
2
Tak sobię teraz myślę o przejściach dla pieszych i to jest parodia jak np. u mnie w gminie w niektórych miejscach na 90, długa prosta, gdzie jak można się domyślić większość jedzie szybciej, a tam w środku lasu pasy i żadnej lampy czy innego oświetlenia.
Nawet jadąc przepisowo bez długich świateł, widzisz takie przejście trochę za późno, nie mówiąc już o sytuacji, gdyby stał tam ktoś na czarno ubrany i wbił na drogę. Trzeba uważać jak cholera.
2
@NeroTFP1 W sezonie 04/05 ten mecz z Chelsea przegrany 2:4 i ta bramka Ronaldinho ze szpica :)
Stroje też kapitalne te złote.
2
@gaucho104 No tak, ale w składzie się nie znalazł.
Pewnie gdyby zagrał to poszłoby łatwiej.
Ważne, że po ciężkiej batalii wznieśliśmy puchar. VeB!
0
@mmaciass Ale trauma niewyobrażalna :(
0
@tristan87 Wiadomo coś jak to się dokładnie stało.
Za szybko jechał, czy jak?
3
@NeroTFP1 Tamta Liga Mistrzów jak dla mnie jest najważniejsza, taki symbol odrodzenia wielkiej Barcy, początki takiego dojrzałego kibicowania, pełno plakatów z bravo sport na ścianie i wiecznie uhahany Roni. To były czasy.
2
@tristan87 Tęsknię za Valdesem.
Wielokrotnie zagotował babolami człowieka, ale jak przyszedł jakiś finał LM, Top!
0
@Pedri16Future Gavi może tak, bo on jest stary duchem, taki charakterniak jak z połowy 20 wieku, a Yamal hmm
Jemu bliżej mentalnością do takich Brazoli, z resztą jak sam mówi, że jego idolem jest Neymar i to na nim najbardziej się wzoruję, więc można się spodziewać jakiejś amby fatimy i huśtawki emocjonalno sportowej w jego wykonaniu, tym bardziej, że tam w rodzinie jakaś patola się odbywa.
Oczywiście odnośnie naszego młodego cracka najlepiej, abym się w chu.. pomylił.
0
@mmaciass Spokojnie już jakiś ponadprzeciętnie inteligentny radykał znajdzie sposób na ograniczenie populacji czarnych i ciapatych.
A biały jak to biały, jeśli będzie trzeba to zacznie hodować dzieci w sztucznych komorach, aby tylko przyrost zapewnić.
1
@Catalonya1992 Zużywamy zasoby 2 czy 3 planet z jednej planety, dobre :D
0
@Culer9002 Tego zawodnika trzeba oceniać w jego własnej kategorii.
Gdyby ktoś inny wykręcił te liczby to byłoby super, ale to Przecież Messi i wiadomo jakie ma możliwości, jak na niego to staty przeciętne, a głównym celem była przecież LM.
Atak który tam stworzyli powinien to zrobić, a i cała paka była wtedy topem, więc jednak Messi i spółka w tamtym projekcie srogo zawiedli.
0
@RoberDzik W psg jednak zawiódł.
0
@marcin62 Bardzo niesamowity fart.
Porównałbym tych GENIUSZY do Einsteina, Tesli czy innego Newtona.
Zmienili cywilizację na lepsze bez nich postęp byłby niemożliwy, najważniejsze dwie jednostki w dziejach. Czas określa się przed i po ich kopaniu gumowego balona...
Uwielbiam piłkę nożną, ale ludzie weźcie się opamiętajcie.
0
@Pawlak1992 Zayebanie Di Stefano przez rządowych.
Największa kradzież w historii piłki.
Był sobię w Barcy, był bardzo dobry, aaa tak być nie może i madryle podyebali zawodnika który gablotkę udekorował.
0
@Foro Ojejku z KOBIETĄ, KOBIETĄ uhuhu
Zazdro.
8
@Lionel_Messi10 Wygrali bardzo dużo, a powinni jeszcze więcej.
Kilka pucharów ukradzionych zostało, nie ma co gadać.
0
@Encore O kurde!
0
@jacobFCB Tu nie chodzi o fazę, a o właściwości pro zdrowotne muchomorka czerwonego, poczytaj sobię.
0
@Kubsoleon 126 goli Lewego w sezonach 2015/16, 2016/17, 2017/18.
67 goli Luisito w sezonach 2018/19, 2019/20, 2020/21
Trochę przepaść.
2
@tristan87 Brałbym, za free plus mała pensja, do rotacji jak znalazł.
0
@Kubsoleon No dobra 3 lata to trochę zaniżone.
5 sezonów miał szczyt formy, 2 w Live, 2 w Barcy i jeden w Ajaxie.
0
Komentarz usunięty
8
@kanver_ Wczoraj bacznie obserwowałem Raphinhe i ten gość po tylu sprintach, w 90 minucie nie miał zadyszki. Ebany co formę przygotował.