1

@FcPortoFan1999 Teraz to każdy ma kołka w dupie, idealny plan wesela, wszystko na tip top, fotograf z żurnala.
Gdyby nie wódka to spontanicznej radości i zabawy byś nie zobaczył.

1

@tomek8756 Średniawka, u mnie w mieście są o wiele ładniejsze kobiety.

0

@MesQueUnClub96 Najlepszy był finał Wimbledonu 2008 z Federerem.

1

@Michael24 Przyjdzie Wojtek i też zostanie najlepszym bramkarzem w lidze :)

1

@FCBparasiempre To policz :p

2

@FCBparasiempre Gdzie tych siedmiu przedryblowanych?
Na pewno nie w tej akcji.

1

@molas Jest dobry i nic więcej .
Prze chujem to był Neymar na lewym skrzydle.

11

Vinicius 200 :D
Ludzie święci XD

0

@mientusek1407 Jest piękna.

7

@Marian_Pazdzioch Warszawa bez dwóch zdań.
Wrocław to marności w porównaniu do stolicy, a ludzie za bardzo kierują się stereotypami. Warszawa jest piękna, a stare miasto wzbudza takie emocje patriotyczne, że brak słów :)

5

@Muhitos To prawda, są po prostu odklejeni od rzeczywistości w kur...
Cierpienie, trochę poleciał, rozumiem dyskomfort, czy coś, ale nie tak, tak to nie haha

0

Jak wszyscy wrócą to mamy kadrę top3 na świecie. Klasa :D

0

@mrboom No w sumie racja hahaha

0

@mrboom Taki wybór lasek mają ze swoją pozycja, a biorą przechodzone po kolegach.

0

@Destroyer_of_Worlds A na tak, zapomniałem o fazie grupowej która także robi wrażenie :)

5

No za cholerę nie idzie poczuć emocji przy tej kobiecej piłce, takie wrażenie jakby oglądać dzieci bawiące się w dorosłych.

0

@Kazragore Dodałbym jeszcze Juve i Milan.

10

@Kidd No właśnie.
Nie miał pasji, ale ją znowu poczuł.
Ja to kupuję, nudno byłoby w życiu gdyby człowiek był jak osioł i zdania nie zmieniał.

0

@VegetaPolska Czyżby w końcu jak@ś sztos gierka Dragon Ball?

14

@Worny Game changer 100%
Z tym trzeba się urodzić.
Ogólnie ta droga Hiszpanii po tytuł, Niemcy, Francja, Anglia, robi wrażenie.

10

A kto to jest Joao Neves :d

0

@tristan87 Varsovia to sobię życie ułoży.

5

@kanver_ Trzecia bramka w ostatnim meczu to było coś z niczego.

3

@tbas Przed wyborami więc w odwrocie, ale po wyborach będzie kontruderzenie podobno.

3

@misterio Ależ wąsisko.

0

Wolski kafar przegryziony odleżaną mortadela z koper, bo mortadela jest jak bigos, musi się przegryźć.

0

@4drian0 Co to za gierka.
2024 rok?
Jestem fanem od dziecka, więc ciekawy jestem :)

9

Ta cała polityka transferowa jak w osiedlowym sklepiku na zeszyt.

2

@CinekPL85 Alee, rekord należy do nas haha

0

@Rhaan Oglądam każdy mecz Barcelony kolego.
W piłce chodzi o to, aby grać ładnie i dzięki temu zdobywać puchary, no ewentualnie poświęcić piękno gry na rzecz pragmatyzmu, jeśli inaczej nie można, a jest to jedyny sposób na tytuły.
Niestety, ale przez te 5 sezonów De Jong nie pokazał tyle, aby zapewnić sobię przychylność kibiców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?