LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Teraz to każdy ma kołka w dupie, idealny plan wesela, wszystko na tip top, fotograf z żurnala.
Gdyby nie wódka to spontanicznej radości i zabawy byś nie zobaczył.
1
@tomek8756 Średniawka, u mnie w mieście są o wiele ładniejsze kobiety.
0
@MesQueUnClub96 Najlepszy był finał Wimbledonu 2008 z Federerem.
1
@Michael24 Przyjdzie Wojtek i też zostanie najlepszym bramkarzem w lidze :)
1
@FCBparasiempre To policz :p
2
@FCBparasiempre Gdzie tych siedmiu przedryblowanych?
Na pewno nie w tej akcji.
1
@molas Jest dobry i nic więcej .
Prze chujem to był Neymar na lewym skrzydle.
11
Vinicius 200 :D
Ludzie święci XD
0
@mientusek1407 Jest piękna.
7
@Marian_Pazdzioch Warszawa bez dwóch zdań.
Wrocław to marności w porównaniu do stolicy, a ludzie za bardzo kierują się stereotypami. Warszawa jest piękna, a stare miasto wzbudza takie emocje patriotyczne, że brak słów :)
5
@Muhitos To prawda, są po prostu odklejeni od rzeczywistości w kur...
Cierpienie, trochę poleciał, rozumiem dyskomfort, czy coś, ale nie tak, tak to nie haha
0
Jak wszyscy wrócą to mamy kadrę top3 na świecie. Klasa :D
0
@mrboom No w sumie racja hahaha
0
@mrboom Taki wybór lasek mają ze swoją pozycja, a biorą przechodzone po kolegach.
0
@Destroyer_of_Worlds A na tak, zapomniałem o fazie grupowej która także robi wrażenie :)
5
No za cholerę nie idzie poczuć emocji przy tej kobiecej piłce, takie wrażenie jakby oglądać dzieci bawiące się w dorosłych.
0
@Kazragore Dodałbym jeszcze Juve i Milan.
10
@Kidd No właśnie.
Nie miał pasji, ale ją znowu poczuł.
Ja to kupuję, nudno byłoby w życiu gdyby człowiek był jak osioł i zdania nie zmieniał.
0
@VegetaPolska Czyżby w końcu jak@ś sztos gierka Dragon Ball?
14
@Worny Game changer 100%
Z tym trzeba się urodzić.
Ogólnie ta droga Hiszpanii po tytuł, Niemcy, Francja, Anglia, robi wrażenie.
10
A kto to jest Joao Neves :d
0
@tristan87 Varsovia to sobię życie ułoży.
5
@kanver_ Trzecia bramka w ostatnim meczu to było coś z niczego.
3
@tbas Przed wyborami więc w odwrocie, ale po wyborach będzie kontruderzenie podobno.
3
@misterio Ależ wąsisko.
0
Wolski kafar przegryziony odleżaną mortadela z koper, bo mortadela jest jak bigos, musi się przegryźć.
0
@4drian0 Co to za gierka.
2024 rok?
Jestem fanem od dziecka, więc ciekawy jestem :)
9
Ta cała polityka transferowa jak w osiedlowym sklepiku na zeszyt.
2
@CinekPL85 Alee, rekord należy do nas haha
0
@Rhaan Oglądam każdy mecz Barcelony kolego.
W piłce chodzi o to, aby grać ładnie i dzięki temu zdobywać puchary, no ewentualnie poświęcić piękno gry na rzecz pragmatyzmu, jeśli inaczej nie można, a jest to jedyny sposób na tytuły.
Niestety, ale przez te 5 sezonów De Jong nie pokazał tyle, aby zapewnić sobię przychylność kibiców.