LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MOLESTA Masz na myśli finały 1998 i 2016?
1
@Bolton No tak jak Pep powiedział, Barca to specyficzne miejsce, tutaj są emocję większe niż w innych klubach.
3
@MOLESTA Szkoda, że tak późno ta technologia weszła, bo co napchali gablotę nielegalnie to bania mała.
Znaczy trochę po spalonych nawygrywali pucharów, ale ogólnie historycznie to więcej nakradli poprzez działania pozaboiskowe.
0
@xavi890 Sprzedać Frenkiego za dobry hajs i po kłopocie.
0
@karci0 Jak widać dla Was słowo nic nie znaczy.
Dla takiego Wojtka to zapewne sprawą honoru i teraz mu głupio.
A to wszystko najprawdopodobniej po to aby grać ławę.
Naprawdę ludzie trochę wyobraźni, to nie jest Janusz waszego pokroju i ma własny punkt widzenia.
4
No powiem szczerze, że bardzo ciekawa sytuacja odnośnie obsady naszej bramki.
Pena pozytywnie zaskoczył i wychodzi na to, że będzie bronił.
Chyba Wojtek zaczyna po cichu żałować swej decyzji, lecz możliwe jest także, że jego powrót tak zadział na Inakiego tak, że wystrzelił z formą.
Bądź co bądź, z perspektywy naszej dobra decyzja Polaka o przyjściu tutaj, natomiast z jego perspektywy chyba nie za bardzo jak na ten moment.
3
Ale apacz :D hahah
9
@robsesh Oglądam czujnie piłkę nożną od 25 lat jakoś, a takiego czegoś jeszcze nie widziałem.
1
@Coutinho007 A największe sukcesy po największej kradzieży piłkarskiej w historii, bo tak trzeba patrzeć na sprawę z Di Stefano.
10
@Derean Prześledziłem ich historię i tam powinno być grubo mniej pucharów, po zwykłych szwindlach 1/3
7
Lewy to jest jakiś mutant.
W tym wieku no nawet Cris w Europie już nie dojeżdzał, a ten dalej ciągnie swój prime. Gościu jest niepodrabialny.
Jakaś anomalia :D
0
@Cochise Akurat czucie pozycji się ma, albo się nie ma, to takie raczej wrodzone jest i tego się nie idzie nauczyć, żeby z gówna bata ukręcić.
Lewy to być może najlepszy zawodnik w historii tego sportu pod tym względem.
2
@cymanski15 Jestem w ciężkim szoku, że on to ogarnął haha
Naprawdę:D
Jeszcze się okaże, że on wystrzeli i będziemy mieć bramkarza na lata ze szkółki.
4
@Barcelonista94 To nie jest przypadek.
Taka gra, ta intensywność, zawziętość, coś niesamowitego!
Jesteśmy w tym momencie najlepszą drużyną na świecie, kosmos :D
0
@JaroCoach O jejku, nie zmocz się.
Zamiast się cieszyć to wchodzi tam i leci na ręcznym pod jakieś nienawistne wypociny.
Ogarnij się.
0
@VamoSBarca88 14* jeśli chodzi Ci o LaLige tylko.
2
@Remi70 Splątanie kwantowe :D
1
Naprawdę współczuję ludziom, którzy w tak wspaniałej chwili dla naszego klubu, jedyne co potrafią to jechać po przeciwniku od najgorszych.
Jakim trzeba być człowiekiem, żeby nie potrafić się pozytywnie cieszyć, tylko wiecznie pluć jadem.
2
To jest wspaniałe. Niesamowita wręcz transformacja, ta drużyna jest piękna.
Trener sztos!!!
1
@FanBarcy22 Ajaj szkoda, że nie o 21:45 hahaha
0
@FanBarcy22 o której Whitaker?
0
Lecimy po złoto.
0
@Bobrowik Jesteśmy zespołem lepszym. Forma zawodników top.
3:1 dla Barcy dziś :D
0
@pt9 Otóż to.
Ludzie to chyba wierzą we wróżbitów w takim razie, że wiecznie atakują w takich nietrafionych sprawach.
0
@Xirrus Hahaha ale gościu.
Nic takiego nie napisałem, po prostu takie są historyczne fakty.
1
@Xirrus I dlatego pewnie zagrał w większej ilości spotkań haha
Tak jak mówię, klopp to geniusz trenerki i wiedział, że Lewy potrzebuję aklimatyzacji i dlatego wchodził częściej z ławki.
Puig czy Cuenca, a także wielu innych zawodników z ostatniej dekady musiało się walczyć o miejsce w składzie w najlepszej Barcy w historii.
Xavi w wieku 22 lat to był wypychany z klubu i prawię odszedł do Milanu, ale się nie poddał i dlatego został legendą Barcy, a Iniesta w wieku 22 lat był ,,tylko,, rezerwowym, co prawda game changerem, lecz to niczego nie zmienia.
Tak naprawdę nasze legendy w swój prawdziwy prime weszli:
Xavi w wieku 28 lat, a Iniesta 24 lat, a momentem przełomowym w ich karierach było Euro 2008 i następnie chwilę później przyjście Pepa.
0
@BlancoJugador Do ustawek może nie, ale do info o ustawkach już tak haha
Świruję trochę, ale i tak każdy wie, że real ustawiał mecze w lm.
Tylko oni wygrywali kilka razy po spalonych w półfinałach i finałach.
A odnośnie teraźniejszości i dzisiejszego klasyczku, to bierzemy to.
1
@Xirrus Bo byli wychowankami i mieli szczęście, że są z LaMasii.
Lewy w Lechu już był kozakiem i widać było, że przerasta ligę, a w Borussii to była analogiczna sytuacja jak teraz z Inakim, każdy wiedział, że Lewy lepszy i będzie w końcu pierwszym napastnikiem, tylko musiał zasłużyć, a że Barrios doznał kontuzji, to sprawiło tylko, iż stało się to szybciej.
2
@Xirrus Np. Xavi i Iniesta.
0
@ali3gator No nie był, ale w najważniejszych meczach wstępował w niego duch cracka, jak w finałach LM chociażby :)