LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamilop Rodri zdecydowanie.
To co grał w City i na Euro to poezja.
1
@kamyk_23 Tak tak.
Pamiętam to bardzo dobrze, myślałem wtedy, że Xavi tutaj wypali jak cholera :)
0
@joloskyy Galacticos V2
Jak V1
4
Jeśli Xavi dostanie ofertę od United i ją przyjmie, to trzeba przyznać, że ma bycze jaja.
0
@Miszak Też bym z ciekawością to obserwował:D
Może w końcu by ktoś Pepa utemperował w PL haha
0
@Pojedzone A dla Xaviego niby dlaczego zła?
Zarobiłby 5 razy tyle co u nas, doświadczenie kolejne by zebrał, nawet jeśli by nie wypaliło to więcej plusów niż minusów.
4
@Miszak Akurat jeśli idzie o presję to tam też jest gigantyczna.
4
@messi33 My nie jesteśmy Levante żeby pojedyńcze mecze świętować. Radość radością, a na świętowanie to będzie czas jak się tytuły wygra.
2
@Sulimo Balde też powoli robi postępy. W przyszłości to może być kocur na tej pozycji.
Już w klasyku pięknie do Roberta wrzucił.
2
@don'T.R.I.P.e Większych kozaków yhy
Raczej napędzonych do koniunktury transferowej, napompowanych jak balon.
0
@Stinger_ Z tego 10 po szwindlach.
0
@MesQueUnClub96 Arsenal i Liverpool tak samo, a nikt więcej się w walkę o tytuł nie włączy.
3
Znowu idealnie pod City w hicie PL.
Pep zapewne zdobędzie 5 tytuł z rzędu.
0
@Kidd Właśnie w świecie socjali takie coś nic nie znaczy.
Równie dobrze jakiś manager od wizerunku mógł to wyskrobać.
2
@Coutinho007 W finałach lm 1998, 2016, 2017 także nie obowiązywały.
1
@MesQueUnClub_87 Moim zdaniem najbardziej miarodajne będzie po prostu zasugerować się całokształtem kariery.
Lewy zjada R9 i Suareza ilością tytułów i statystyki też ma lepsze, a pamiętajmy, że on nadal gra.
Kocur straszny z Polaka rodaka.
1
@MoralnyKarzel 12 km więcej przebiegliśmy gdzieś czytałem, ciekawe czy to prawda.
4
Co się dziwić że real pali akcję za akcją.
Przecież jeszcze kilka lat temu to się opłacało, puchary lm do gablotki nawet wpadały.
1
@4drian0 Xavi to urodzony zwycięzca, po prostu było dla niego za wcześnie. Mam nadzieję, że gdzieś odniesie sukces.
Myślę, że się cieszy z tego jak Wygląda Barca, a od Flicka po prostu się uczy.
1
@Matt_i1992 No da się.
Przecież widzimy jak to zapierdala haha
Chodzi o to, że jest to trudne.
0
@takisobiektos Masz rację, trochę przesadziłem.
0
@El Plutoninho 10 lat temu to wszystkie spalone z wczorajszego meczu nie byłyby znając życie gwizdanie. Te złodzieje w finałach lm z dużo większych strzelali.
0
@FcPortoFan1999 Podobnie.
City jest obecnie słabe, powoli chyba zaczyna się wypalenie formuły.
2
@kanver_ I tego sobie i Wam życzę w najbliższych 20 klasykach.
Bić ich niemiłosiernie, a także żeby partolili każda akcję :D
1
@Matt_i1992 Taktyka taktyką, ale weź w tak krótkim czas zrób z piłkarzy bestie wydolnościowe.
3
@Isso89 Jakby strzelił 50 to bym chyba w kosmos wystrzelił.
Może Lewy się wkur... I postanowił dorzucić brakujące ogniwo, a mianowicie złotego balona.
Kto jak kto, ale Polak rodak to szczyt jeśli idzie motywację.
1
@Pnog37 Prostaki.
Cieszą się złodziejstwem.
1
@arasz1819 A największy gwałt to była manita z 2010 roku na Camp Nou.
Tam była różnica kilku klas, mimo że real miał mega pakę to Barca poleciała z nimi totalnie.
0
@Fake69 Bardzo cieszy ta asysta Balde do Lewego :)
0
@MOLESTA A Atletico pamiętam gola Ramosa, z Juve nie pamiętam.
A Ty obczaj sobię finał z 1998 i gola Mijatovicia bodajże też na 1:0.
Czyli 3 finały tak na szybko z decydującymi nielegalnymi golami.
Szczyt złodziejstwa.